Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kask


turim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

kask

ja kupiłem na allegro kask z serii tych tanich, bo miał być na 1 wyjazd, ale spodobała mi się jazda w kasq, więc jeżdże w nim... nie jest on najlepszej jakości, ale jezdzi się dobrze...polecam kupno droższego kasku, gdyż uważam, że ten nie ochronił by mnie gdybym przypierdzielił w skały:)

Ja w tym roku kupuję Carrerę żółtą z naklejką Raffiesen Bank, bo jestem fanem Herminatora:)

www.hm1.com :))

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

kask

TANI NIE ZNACZY ZŁY. NA PEWNO LEPIEJ NIŻ BEZ. SPYTAJ CZY MA JAKĄŚ HOMOLOGACJĘ. ALE JEST INNA SPRAWA. OSZCZĘDZAJĄC MOŻESZ STRACIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KASK MUSI BYĆ IDEALNIE DOPASOWANY DO GŁOWY

NIE KAŻDY KASK DOPASUJE SIE Z GOGLAMI

ZNAM TO BO SAM KUPOWAŁEM I TRUDNO JEST DOPASOWAĆ ABY GOGLE WPASOWAŁY SIĘ W WYCIĘCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

kask

Po pierwsze primo sam dałes sobie odpowiedź - kask jest niezbedny i tylko czas jest potrzebny aby na naszych stokach był obowiazkowy(jeden krok przed tym nakazem są Alpy)

Drugie primo to kupowanie kasku przez internet jest wielce ryzykowne-kask tak jak buty wymaga mierzenia-wygoda przede wszystkim.

Trzecie primo- nie oszczędzaj na bezpieczeństwie - droższe kaski są bardzo lekkie,wygodne i bezpieczne- o wyglądzie nie wspomnę.

Całkiem niedawno kupiłem z netu kask Carrery od Bobica.Mimo zmiany rozmiaru (odesłałem kask do wymiany) nadal mnie uwierał ale niewielka poprawka -musiałem wypatroszyc garczek i wyciąć odrobine styropianu).Mam nareszcie super wygodny i nie ukrywam co jest równie ważne fajnacki kask(wyglad jest równie ważny)

Pozdrawiam Bobica i polecam jego oferte na Allegro

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kask

musi miec atest - ot co - cena kasku wynika z nakladow na designe, reklame, grafike wierzchnia i uzytych dodatkow (wiecej otworow wentylacyjnych, faceguarde - ochrona twarzy, odpinane "uszy" i inne "bajery") i nie ma relacji pomiedzy wytrzymaloscia kasku a jego ceną. Prosta sprawa: ma atest CE to ok, nie ma - to uzywaj go co najwyzej to podlewania kwiatkow w ogrodku a kupowanie kasku bez mierzenia... hihihi - no to znowu wracamy do podlewania kwiatkow... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

kask

deepdriver, masz dokladnie racje, wieksza cena to z reguly mniejsza waga kasku i co za tym idzie mniejszy jego rozmiar (zewnetrzny).

Jesli kask ma atest to wystarcza!

Jesli ktos jezdzi na nartach po to by wygladac to niech wydaje kupe kasy. Ja wole wydac wiecej na narte i buty, a w spodniach i kurtce jezdze od 7 lat i mimo ze nie jestem z nich super zadowolony (juz sie lekko rozpadaja) to uzywam ich ciagle. W koncu to czy dobrze jezdzisz nie zalezy czy masz cudna kurtke i bardzo drogi kask...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...