Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fun do lamusa?


keen

Rekomendowane odpowiedzi

Fun do lamusa?

skoro Wy, nexcom, jesteście z okolic Bielska, to my, Bartasinme;], mamy w góry zdecydowanie dalej. Mieszkam w Konstancinie, to niedaleko warszawy:) Wiesz co, ja tez myslałem o tym terminie, ale primo- muszę tam zadzwonic, secundo- nie wiem jak dam radę z sesją:/

No Ogorzalka raczej nie mam pod nosem, chociaż na pewno szybciej by mi się do niego jechało niż do Krynicy (odległościwo porównywalnie), bo filmiki Ogorzałka i wogóle jego postać jak fun pojawiał sie w Polsce, byly dla mnie inspirujace. No ale po pierwsze, cena, po drugie, lubię jeździć w Krynicy i pewnie zostałbym troche po kursie.

Jeżeli wypali mi ten termin z pewnoscia dam Ci znać, miło będzie razem pojeździć:)

Ja chcę mieć blizej gór...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fun do lamusa?

jarek czepiasz sie błedu, ktory sam mogles odrazu poprawic, dobrze sam wiesz o co mi chodziło z przeniesieniem ciezaru ciała . . . raz nie czytałem , tylko sie dowiedziałem od dosc dobrego źródła, nie bede obstawiał że to jest absolutnie racja, człowiek od ktorego sie po tym dowiedziałem jest zawodnikiem od kilku dobrych lat, i zna sie na tym fachu dlatego mu ufam i bede opbstawiał na jego, teraz juz nawet w butach amatorskich masz spoilery moze nie działa to w dokładnie taki sam sposob o jaki mi chodziło, ale spoiler tez zmienia własciwosci buta i to w sposob znaczacy, przynajmniej ja odczuwam róznice. . .]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...