Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

3 doliny


Staszek

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem tam w tamtym roku i wiecie co wam powiem.Ze jak sobie przeanalizuję to jest to jeden wielki szajs.Czyli gówno. No bo tak: niby 600 km tras.Zgoda (nie mierzyłem) , ale nikt nie mówi że ratrakowane są na przemian co drugi dzień. Jest więc tak że jednego dnia jest ratrakowana trasa X a drugiego Y i tak na przemian.Efekt-olbrzymie muldy . Przy wyciągach kolejki a np w Val Thorens to na dole jak ja to nazywam deptaku to tragedia - z kilku stron naraz ,do jednego miejsca schodzą się nartostrady -tłok dosłownie jak na Marszałkowskiej w godzinach szczytu.Prawie dosłownie narciarze przeciskają się.I na dodatek uroczy Francuzi udawający że nie znają niemieckiego lub angielskiego i w SkiHutach robisz za idiotę ( lub małpę bo pokazujesz palcami na potrawę choć powiedziałeś jej nazwę kilka razy np.po niemiecku Pome frites ,frites frytki itd ) .Choć jest faktem że trasy super i widoki super .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 doliny

Po co sie pchac do Val Thorens jak jest wiele dobrych tras w Courchevel i Meribel. Czarnych tras tam nie walkuja z definicji, jak bylem 2 lata temu w marcu to pozostale trasy byly robine co noc, moze nie tak jak w Dolomitach ale nie bylo tak zle, ogolnie podobalo mi sie. Jak zamawiales tam potrawy to masz niezly portfel, albo jest Ci juz nie potrzebny ;-))

Pozdro,

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...