Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bad Kleinkirchheim dla początkujących


menek

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się na przełomie lutego i marca do miejscowości Bad Kleinkirchheim, sprawdziłem jakie trasy są dostępnie w tym rejonie z tego co zauważyłem większości tras jest czerwonych. Na narty wybieram się z rodzinką a moje kobietki są mało wprawione w nartach. Może ktoś z forumowiczów spędzał tam czas i umie udzielić informacji czy rzeczywiście jest tam mało tras dla niedoświadczonych narciarzy i dzieci.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bad Kleinkirchheim dla początkujących

... tak się składa, że przed godziną wróciłem z ... BKK (Bad Kleinkirchheim). Byłem tam kilka dni wiec służę świeżymi informacjami.

Więcej napiszę jutro, bo droga przez Czechy była wstrętna i muszę chwilę odpocząć..., a po drugie w skrzynce mam tylko 224 wiadomości nieprzeczytane ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bad Kleinkirchheim dla początkujących

Witam

Byłem tam w ubiegłym roku i owszem jest wiele łatwych tras ale nie są to ośle łączki w polskim rozumieniu.Polecam szczególnie Gerlicen-poezja -traska ma chyba 7 km,niezapomniane wrażenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...