Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

La Plagne,Pinzolo


muzin

Rekomendowane odpowiedzi

La Plagne,Pinzolo

Byłem w La Plagne jakieś 3-4 lata temu, nie pamiętam. No cóż, okazały teren delikatnie mówiąc wtedy było z 250 km tras, a teraz dołączyli Les Arcs to będzie pewnie coś pod 400km. Przy takiej ilości tras na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, trudno coś konkretnie wszystko OK trasy długie, żeby tylko sił wystarczyło.

Jeśli mogę coś powiedzieć, to to, że byłem również w Tignes i dla mnie było zdecydowanie lepiej, ale to osobista refleksja - dodam, że było to przed połączeniem z Les Arc.

O Pinzolo nic nie powiem, bo nie byłem, ale śmiem sądzić, że to nie ten kaliber.

Chociaż od kilku lat jeżdżę do Italii (bliżej, taniej, pewniejsza pogoda sympatyczniejsza obsługa- luzik, uśmiech i te kimaty). U Francuzów większy "bon ton", ale co ja, żeby u nas chociaż w 20% tak było. Wczoraj w Szczyrku byłem tak na 1 dzień i cały piękny obraz Dolomitów mi się zatarł, niestety - pojeździłem, ale to g.... niestety, a górki całkiem przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

La Plagne,Pinzolo

Pinzolo jest stosunkowo niedużym ośrodkiem. Zalezy jak kto jeździ ale w sumie po dwóch dniach już może się nudzić,szczególnie porównując do znanych ośrodków jak chociażby pobliska Madonna di Campilio. To jest duży plus Pinzolo ze do Madonny jest tylko 14km. Dzieki temu dobrym rozwiazaniem jest jeździć jednego dnia w Pinzolo a drugiego w Madonnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...