Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

JAWORZYNA KRYNICKA


KAMYKI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam zamiar wybrać się w drugiej połowie lutego '07 i pojeźdźić na nartach z rodziną do Jaworzyny K. Jesteśmy po jednym sezonie jazdy, czyli już się nie przewracamy :). Czy dobre miejsce wybraliśmy. Kwaterę i żarełko mam ... nazwijmy to gratis, chodzi tylko o stoki, co macie do powiedzenia.

Z góry dzięki za info.

KAMYKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAWORZYNA KRYNICKA

Moja rada dla Ciebie. Jak masz "kwaterę i żarełko nazwijmy gratis" to polecam. Dużym wydatkiem z pewnością będzie dla Ciebie karnet min 70 zł dziennie za osobę. Najdłuższa trasa 2600 m, jest też trasa z homologacją FIS 1000 m. Ja mam na Jaworzynę 40 km i w zimie jestem częstym gościem na tym stoku, lecz tylko w tygodniu. Kolej czynna 08.00-16.00. Jak jest się punktualnie o ósmej przed wejściem do gondolki, to można nawet zjechać główną trasą trzy razy do godziny dziewiątej, zanim pojawią się tłumy narciarzy. Polecam Wierchomlę, to tylko 30 minut od Krynicy. W tym roku wieść niesie, że powstało nowe krzesełko, a tam naprawdę z rodziną pojeździsz. Stoki są bardzo łagodne i dla każdego coś się znajdzie. Poza tym stosunkowo są niższe ceny i istotną sprawą jest to,że nie "ździerają" za parking, co na Jaworzynie jest praktykowane.Niby drobiazg 6 zł dzień, ale 7 dni to już robi sumkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAWORZYNA KRYNICKA

Dzięki wszystkim za porady. Upewniło mnie to w dobrym wyborze. Okazuje się, ze i nawet skipass mam gratis:), czyli chyba się nazjeżdżam. Byle pogoda dopisała, czego życzę sobie i wszystkim przed nadchodzącym sezonem.

Pozdro

KAMYKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...