Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ulubione trasy i knajpy w Solden?


Morek

Rekomendowane odpowiedzi

Po 20 latach ujeżdżania po stokach Polskich, Czeskich i Słowackich pierwszy raz w życiu wybieram się w Alpy. Wybrałem Austriackie Solden, a że ośrodek dość duży, może ktoś zasugeruje mi które trasy koniecznie trzeba tam przejechać? albo do jakiej knajpki warto zajrzeć? Optymalny dla mnie stopień trudności to czerwony, choć czarną też czasami lubię zjechać. No i pół dnia będę jeździł z 5-letnim synkiem który jakoś sobie radzi, ale bez przesady. dzięki z góry i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubione trasy i knajpy w Solden?

Dzisiaj w nocy wróciłem z Solden. Warunki są dobre. Prawie wszystkie trasy otwarte. Z czerwonych tras polecam "1"-"4"-"10" rano, czyli wagonikiem na Gaislachkogl i w dół do Middle Station. Ale objeździć trzeba wszystko - i Giggijoch i lodowiec. Naprawdę czarna jest tylko "3", reszta co najwyżej ciemno czerwone. Do skipassa warto dopłacić 10 euro i wybrać się na 1 dzień do Obergurgl-Hochgurgl.

Dobrej zabawy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubione trasy i knajpy w Solden?

dzięki za informacje. na pewno skorzystam z Twoich sugestii. a co doradzisz do polatania z 5-latkiem? pewnie za wysoko nie można Go zabierać, co? (na szczęście na popołudnia mam zapewnioną dla niego opiekę). Do tego Oberg-cośtam skibusem, czy lepiej autkiem? (ponoć parkingi sądarmowe)

Jescze raz dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubione trasy i knajpy w Solden?

Dla 5-latka dobre są niebieskie na Giggijoch, z terenami do zabawy i snowparkiem, a także lodowiec z temperaturą ok. -3 do -5 st.C w zeszłym tygodniu. Lodowiec jest bardzo atrakcyjny widokowo, ma odsłonięty "jęzor" lodowy i ma sporo niebieskich. Do Gurgli oczywiście jeździ skibus, a Ptysiowi się tam spodoba, bo też jest sporo niebieskich. Parkingi są bezpłatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...