Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

:-( No i koniec sie zbliza


BobasEB

Rekomendowane odpowiedzi

W mich stronach wiosna pelna geba ostatnie kilka dni bardzo cieplo dochodzi do 20 stopni.

Jeszce tylko przyszly weekend

test nart na rok 2004 i U.S. Alpine Championship moze Bode pojedzie slalomik jesli nie odwolaja jak dzisejszy trening DH .(z powodu miekkiego sniegu)

No i niestety Panowie i Panie narty do szafy i dlugie oczekiwanie przyszlej zimy no chyba ,ze sponsor sie znajdzie i oplaci wycieczke do Nowej Zelandi lub Poludniowej Ameryki ale prawdopodobienstwo = 0%.

Jesli jest tu jakis sponsor zglaszam sie na ochotnika pamietajcie bylem pierwszy :-).

BobasEB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

:-( No i koniec sie zbliza

a smuty....

pakuj narty buty do plecaka- na Sożku we Wiśle jezdzic bedziemy minimum do 30 kwietnia

wiec buahahahahaha

pozdrawiam

i na nartki zapraszam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

:-( No i koniec sie zbliza

smigam juz od kilku lat na nartkach i jak pamietam nigdy na stozku sezon nie skonczył si eprzed 28 kwietnia :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-( No i koniec sie zbliza

No jeszcze nie tak szybko. U mnie na Polnocy lezy snieg do polowy maja a jak podjade do Riksgränsen to tam snieg jest nawet pod koniec czerwca, tylko ze trzeba jezdzic noca bo w dzien jest za cieplo. Pozdrowienia.

samot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-( No i koniec sie zbliza

Nie musisz wcale przepraszac, bo to ja wyrazilem sie niescisle. Na Polnocy kontynentu zwanego Europa. Jak sie mieszka w Åre to sie jest na Polnoc od Warszawy - tak mnie w kazdym razie uczyli na geografi. Pozdr. samot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...