Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zakopane Byrcyny obłęd


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

Optymalnie by było jakby się znalazł jakiś Baca z Poronina co by się okazało że działka co Zakopianka po nie leci jest jego własnością i od dzisiaj nima przejazdu.

Widziałem cosik takigo na "Kiepskich":Fertek dostał kibel, Pażdzioch dostał korytarz, a Boczek klatka schodowa:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no to wyszło szydło z worka!! niby ekologia a i tak o kase chodzi!! Jak sie nie mogli dogadać z PKL o kase to teraz chcą sobie pasaż zbudować i na tym zarobić, a założę się że jak im pozwolą to za chwile i tak im będzie mało, a po roku znowu zasieki na nartostradzie postawią....

no i powiedzcie, jak w tym naszym kraju może być dobrze dla narciarzy?

jak nie TPN, to Byrcyny, jak nie Byrcyny to zieloni, jak nie zieloni to urzędnicy i tak w kółko! :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

górole som OK.

ale dutki to ci oni lubiomm,lubioomm.co by nie mieli nie lubieć no,hej.:P

w poroninie w dobrym pensjonacie (celowo nie piszę w którym)gazda co to dudki s hameryki na karcme i pensjonat przywióz na pytanie o możliwość korzystania z sauny odpowiada:

no dy dlo wos jako dlo swoik (znaczy gości pensjonatu)25zł od jednego za godzinem zanacy sie stówke docie (4os.)

ja pytam no a jak ktoś obcy chce skorzystać to ile?

e panocku (odp.gazda)łobcyk to wcale nie puscomy.:D

a tak na marginesie,to kto godzinę w saunie siedzi?;)

ale za swoiste poczucie humoru to ich mimo wszystko lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp: Kaskaderzy :D

No a co do dutkow to moze i tak ale tacy co nie maja pensjonatow ( jest ich 8 no moze 9 :D ) to sa porządni ludzie, a taki anegdotek jak figo to tez mam sporo np. kiedys wsiadamy w busa pod Krupówkami i mowimy ze chcemy na kasprowy i czy kolejka chodzi: Chodzi a cemu by miała nie chodzic, my mowimy ze przeciez wieje i pada xD a on nie nie chodzi chodzi dojezdzamy kolejka nie chodzi i idziemy do pajaca mowimy ze nie chodzi on: co wy panocki przedchwila chodziła... no i poszlismy na pichte w górki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plagjat

odp: Kaskaderzy :D

No a co do dutkow to moze i tak ale tacy co nie maja pensjonatow ( jest ich 8 no moze 9 :D ) to sa porządni ludzie, a taki anegdotek jak figo to tez mam sporo np. kiedys wsiadamy w busa pod Krupówkami i mowimy ze chcemy na kasprowy i czy kolejka chodzi: Chodzi a cemu by miała nie chodzic, my mowimy ze przeciez wieje i pada xD a on nie nie chodzi chodzi dojezdzamy kolejka nie chodzi i idziemy do pajaca mowimy ze nie chodzi on: co wy panocki przedchwila chodziła... no i poszlismy na pichte w górki...

bez żądania o dszkodowanie posądazam Cię o plagjat!!!:D

To zdarzenie opisywał SB,a przydarzyło się to nam właśnie. My jednak nie poszliśmy piechty w góry, tylko PKS-em a nie busem do ronda na parking.

A to z poronina to autentyk z moim i gazdy owego udziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Białce zaś w jednym starym dużym domu gościnnym,bo to nie pensjonat w dzisiejszym słowa tego znaczeniu,dają gościom pysznie zjeść.Kuchnia domowa,pachnie aż po poddasze.Kiedyś spaliśmy tam trzy nocki.

Innym zaś razem wstąpiliśmy tylko zapytać czy możemy przyjść na obiad.

Padła odpowiedź;oczywiście.

A co będzie na obiad pytam,;nady cosik bedzie mówi gospodyni.

Pytam więc; to jeszcze pani nie wie?

Wiem ale wom nie powiem,odpowiedziała ze swoistym uśmiechem gospodyni.

Ale żarcie to ma tam przednie.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góralska muzyka: Ostatnio z Figo bylośmy w takiej góralskiej knajpie i oczywiście z głośnika napi......a górolsko muzyka, więc co po chwila zerkam nerwowo w kierunku tego brzęczącego głośnika. A Figo się mnie pyta: co kabla szukasz, żeby go urwać, a ja : no, a on: też już patrzyłem ale schowany w ścianie, bo miałem zamiar to zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pamiętam jak lat temu kilka przebywałem na Stołowych........

Robalek - powinno być raczej na Stołowym:) ( jest to przysiółek Białego Dunajca )- mam tam kumpla z którym znam się ho,ho, ho . Oczywiścia nazywa się Skupień, i mieszka na ulicy Skupniowej :o taki urok tego miejsca ,

a ludziska którzy tam żyją sa naprawdę OK tylko trzeba się z nimi zaaaaprzyjaźnić :D , najlepiej za pomocą rożnych tam takich napojów energetycznych;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...