Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SYLWESTER na NARTACH??


SKIer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Troche zaspałem z tematem w tym roku i teraz już ciężko znaleźć coś ciekawego za rozsądne pieniądze :( Gdyby ktoś z was miał jakieś ciekawe namiary w Polsce lub na Słowacji - bardzo proszę o pomoc. Poszukuję czegoś dla 10 osób, ale jak się znajdzie dla 4-6ciu też będzie w porządku.

A może wam brakuje kogoś do kompletu? ;)

Proszę o info :) (konkretne oferty na private)

Pozdrawiam

Michał

PS. e.mail: mikedabrowski@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku spędziłem Sylwestra i Nowy Rok przywitałem w "Zielonym Szałasie" na Bani w Białce T. czyli na samym stoku,podobało mi się.

Jednak jedno takie doświadczenie mi wystarczy.Impreza fajna jednak dookoła chaos i spustoszenie cudem jakimś ten szałas i całe te drewniane zabudowania nie spłonęły.;) Petardy latały już od 23:00 we wszystkich możliwych kierunkach.

Poza tym w miarę spokojnie .Po północy profesjonalny pokaz ogni sztucznych i to było na co popatrzeć.

Ale jazdy na nartach to w te dni nie ma.Postać trzeba dokładnie właśnie ok.45 min. nawet już przed 10 rano. A koszt jest równy tygodniowemu pobytowi w alpach no oczywiście nie w sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak żle, od kilku lat spędzam sylwka na nartach, ostanio bawiliśmy się na Wierchomli, byłem tam z dziesięcioletnią córą, żoną i sporą ekipą przyjaciół, o staniu w kolejce 15 min nie było mowy, jeśli czegoś można się czepić to pogody najpierw mrzyło a potem złapał mróz, ale na to wpływu nie ma nikt.

pozdro.

koleś:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Wierchomla to nie Białka.Tam nie ma takiego napływu z zewnętrznych miejscowości.Do Białki z Zakopca,Bukowiny i okolicy jest rzut beretem.Nawet Kraków może wpaść w dwie godzinki od momentu jak się komuś pomysł zrodzi w główce.

Do Wierchomli dojazd zajmuje trochę więcej czasu,nawet z najbliżej położonych miejscowości.

Więc kolejeczki też mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witajcie! może ma ktoś wolne miejsce na wyjazd w alpy na sylwestra (za rozsądną cenę)? a może na złożymy paczkę osób i znajdziemy jakąś ofertę? co Wy na to?

był ktoś w alpach na sylwestra? jak jest- straszny tłok? gdzie opłaca się jechać? gdzie można jeszcze znaleźć jakąś fajną ofertę? pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie! może ma ktoś wolne miejsce na wyjazd w alpy na sylwestra (za rozsądną cenę)? a może na złożymy paczkę osób i znajdziemy jakąś ofertę? co Wy na to?

był ktoś w alpach na sylwestra? jak jest- straszny tłok? gdzie opłaca się jechać? gdzie można jeszcze znaleźć jakąś fajną ofertę? pozdrawiam!

Ja jestem chętny jak najbardziej - w sumie razem tak czy siak sie wybieram 28-XII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie razem obojętnie byle w zasięgu SALZBURG SUPER SKI CARD - sylwestra to bym chciał (a raczej marzy mi się w Kitzbuhel) ale to raczej nierealne bo tam NORMALNIE jest od ch.. ludków a co dopiero w Nowy Rok - szukam kwater ale pewnie jak zwykle w ciemno pojadę i coś tam się też jak zwykle znajdzie mam nadzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...