Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Limanowa - Łysa Góra


shuger

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczycie jest restauracja, w której można zjeść obiad w formie pełnego dania (nie jadłem ale widziałem że ludzie zamawiali i dość smakowicie wyglądało). Przy dolnej stacji jest bar gdzie serwują dania typu fast food i dania z ogniska. Jeśli chodzi o jedzenie to bardzo smacznie i w miare nie drogo mozna również zjesc w centrum limanowej: Restauracja Świerkowa - bezpośrednio na rynku oraz restauracyjka Jackówka też blisko rynku (ul. ks. Kowalskiego)

Trasa zielona do nauki dla poczatkujacych w sam raz - łagodna - orczyk niezbyt szybki, podwójny. Dużo widać na zdjęciach ze strony.

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziś otwarto krytą pływalnie w Limanowej!

http://www.miasto.limanowa.pl/pl/45298/0/Kryta_Plywalnia.html

Dodatkowo w skład kompleksu w II fazie (prace trwają) wejdzie jeszcze m.in. lodowisko, sala do gry w squasha, solarium, zespół saun, siłownia i salon kosmetyczny.

W sobotę 12.02 mozna za darmo z okazji otwarcia popływać. W sam raz po nartach.

W Limanowa-ski ok. 60cm śniegu, warunki dobre.

A tu jeszcze fajny filmik z nocnego zjazdu: ;)

http://www.youtube.com/watch?v=o5yTRYSo-Ls

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

W Limanowej ostro naśnieżają."Prace nad przygotowaniem tras trwają. Wszystkie armatki pracują. Jeżeli aura będzie sprzyjać przygotowaniu tras i naśnieżaniu otwarcie planowane jest na Święta."Jest też nowy cennik. Wprowadzono wygodniejsze karnety bez sztywnych ram czasowych. (2,4,6,8,12 - godzinne, od przekroczenia bramki).Obraz z kamerki[ATTACH=CONFIG]5009[/ATTACH]

cam0.jpg

cam0.jpg.f739d546bd37fa55095bb97843407590.jpg

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zachęcam do wybrania się na narty do Limanowej w weekend, właśnie dostałem informacje od znajomego, prosto ze stoku, że dziś warunki są rewelacyjne, śnieg idealny, twardy, nawet na czerwonej FIS, mrozik trzyma, słońce pięknie świeci. Kolejek do kanapy nie ma. Najbliższe dni zapowiadają się jako chyba jedne z najlepszych w sezonie. Ja pewnie się jutro wybiorę. Narazie na zachętę polecam kamerki.

limanowaski.jpg

limanowanarty.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Relacja z wczorajszego pięknego słonecznego dnia spędzonego na stokach Łysej Góry w stacji narciarskiej Limanowa-Ski.Na stok dotarłem ok. 9.40. Już na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało przepięknie, wyratrakowne równiutko trasy, bezchmurne niebo, słoneczko, i niewiele osób na stoku. Lekki mróz, w słońcu nieodczuwalny.Przebranie się, do kasy i karnet 6-godzinny (od pierwszego przejścia przez bramkę).Śniegu naturalnego poza trasami wizualnie 50-100cm, praktycznie brak oznak jakiejkolwiek odwilży, wszystko zmrożone. Na trasach 50-110cm ubitej pokrywy.Na szczycie panorama na beskidy,gorce i doskonały widok na tatry.Ale do rzeczy - warunki śniegowe:Na całej długości wszystkich tras bardzo dobre warunki. Śnieg mocno zmrożony, twardy, ale zero lodu. Na FIS zlokalizowałem jeden obszar oblodzony dopiero ok. godz. 15, bez problemu do ominięcia. Jazda na całego.Kolejek przez cały dzień praktycznie brak, ok. godz. 13-14 maksymalny ruch - pełne krzesełka i pełne orczyki (czas oczekiwania do 2 minut).Krzesełka cały czas ustawione do słońca (nieco się przypaliłem, bo ostro grzało).Co do inwestycji, to widać że drgnęło wykańczanie infrastruktury hotelowo-restauracyjnej przy dolnej stacji - zamontowano robiące piękny efekt lustrzane błękitne okna widoczne na zdjęciach. Bardzo fajny widok również z wnętrza przyszłej restauracji. Szczerze polecam wypad, tym bardziej, że już można skorzystać z tańszych karnetów.Poniżej galeria z wczorajszego dnia:Pełna galeria tutaj:http://imageshack.us/g/80/limanowaski1.jpg/

P1040897.jpg

P1040901.jpg

P1040907.jpg

P1040910.jpg

P1040921.jpg

P1040897.jpg.c3d98cafe140c206eb7a3a0848b9ca25.jpg

P1040901.jpg.ba37a6dea510e8c246c7ffaf55a46585.jpg

P1040907.jpg.9144ad810f6b0af9b955fc558f2c8e5a.jpg

P1040910.jpg.c6d1c4e7e4cb1e137e48911511482c49.jpg

P1040921.jpg.5a13bad3e0c1a809b101f1aeb4a49382.jpg

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

nowy sezon

Są już oficjalne informacje o otwarciu sezonu 2012/13 w Limanowej.

W czwartek o godzinie 16 startuje wyciąg orczykowy. Jazda w tym dniu za darmo.

W piątek o 14 uruchomiona zostanie także kolej krzesełkowa wraz z trasą niebieską.

W weekend 15-16 grudnia czynna kolej krzesełkowa i wyciąg orczykowy w godzinach 9-21.

Pokrywa śnieżna 60cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już oficjalne informacje o otwarciu sezonu 2012/13 w Limanowej.

W czwartek o godzinie 16 startuje wyciąg orczykowy. Jazda w tym dniu za darmo.

W piątek o 14 uruchomiona zostanie także kolej krzesełkowa wraz z trasą niebieską.

W weekend 15-16 grudnia czynna kolej krzesełkowa i wyciąg orczykowy w godzinach 9-21.

Pokrywa śnieżna 60cm.

Shuger co ja mam zrobić, żeby te informacje trafiały do mnie? Bo prośby nie skutkują!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

W minioną sobotę odbyły się w Limanowej zawody z serii Mistrzostwa Polski Amatorów 2013.Fotorelacje z tej imprezy można zobaczyć tutaj:http://www.tauronbachledaski.pl/foto/mistrzostwa-polski-amatorow-09-02-2013-limanowa-szosta-eliminacja-mpa-2013,66

4081_large.jpg

Nowa promocja dla dzieci i studentów -20% na karnety czasowe.Pokrywa śnieżna 50-80cm. Warunki: bardzo dobre.

4081_large.jpg.820b2c4a8a1e012e59ed3c298b8f1da4.jpg

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 3 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...