Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zasady na forum!!!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, borygo napisał:

chodzilo mi o to zeby admin zaapelowal do ludzi jako nadrzedny aby postarali sie w cytatach nie umieszczac zdjec :)

Borygo,

Apelowałem..! Apelowałem, aby zamieszczać zdjęcia, jeżeli jest ich więcej, w galerii! Wtedy nie będzie tego problemu, a i wiele ciekawych zdjęć nie zniknie w gąszczu postów.

i co..? Nic. Szkoda.

Nie zrażając się jednak, tym niepowiedzeniem zaapeluję jeszcze raz w sprawie cytatów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwzględnijcie w technice forum,że część ludzi tu pochodzi z roczników wykluczenia cyfrowego i zmaganie się z coraz  nowymi wynalazkami programistów może nas tylko zniechęcić...To nie jest domena tej strony,ale ciągłe zmiany interfejsów i procedur obsługi na stronach banków,operatorów itd to zmora mojego pokolenia-gdy coś zgłębisz,jakiś idiota 

ci to zmienia,by wziąć kasę lub wykazać aktywność przed szefem,a funkcjonalnie jest gorzej a nie lepiej...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, JC said:

Borygo,

Apelowałem..! Apelowałem, aby zamieszczać zdjęcia, jeżeli jest ich więcej, w galerii! Wtedy nie będzie tego problemu, a i wiele ciekawych zdjęć nie zniknie w gąszczu postów.

i co..? Nic. Szkoda.

Nie zrażając się jednak, tym niepowiedzeniem zaapeluję jeszcze raz w sprawie cytatów :)

tu nie trzeba apelować, tylko doinstalować odpowiednią wtyczkę, która ukrywa zbyt długie cytaty :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MB napisał:

Skomentuję to tak;

- mówił chłop do obrazu (obrazów ) a obraz ani razu.O.o

,,,lub jeszcze tak;

- na złość babce odmrożę sobie uszy. :(

Albo tak, cytując "Filozofię po Góralsku" ks. Tischnera

Mądry wiy, a głupi nigda wiedzioł nie bee. Skoda gęmby drzyć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC nie odpisał mi na pw więc zapytam tu.

Kto i z jakiego powodu skasował mój post w temacie BSA 

Jak coś kasujecie to fajnie by było podać  np. na pw  powód bo post nie zawierał nic naruszającego regulamin.

Czekam na info od admina lub moda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sapient napisał:

JC nie odpisał mi na pw więc zapytam tu.

Kto i z jakiego powodu skasował mój post w temacie BSA 

Jak coś kasujecie to fajnie by było podać  np. na pw  powód bo post nie zawierał nic naruszającego regulamin.

Czekam na info od admina lub moda.

 

 

Wiesz... ja nie siedzę przez 24h przy komputerze, święta są... Odpowiedź otrzymałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sapient napisał:

JC nie odpisał mi na pw więc zapytam tu.

Kto i z jakiego powodu skasował mój post w temacie BSA 

Jak coś kasujecie to fajnie by było podać  np. na pw  powód bo post nie zawierał nic naruszającego regulamin.

Czekam na info od admina lub moda.

 

 

No niestety, jak napiszesz coś co się nie podoba "władzy" - nawet jak jest w dobrym guście i kulturalnie - zostanie usunięte.

Miałem to samo rok temu ... ale nie walcz z nimi nie wygrasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla innych ale dla mnie wolność wyrażana opinii to rzecz bardzo ważna.

Oczywiście nie mówię o obrażaniu kogoś, a o swobodnym wyrażaniu opinii na dany temat w ramach prawa i dobrych zwyczajów.

1 godzinę temu, moloo napisał:

Miałem to samo rok temu ... ale nie walcz z nimi nie wygrasz

Ja z nikim nie walczę, ze mną chyba też nikt :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że jest wieczór to cisną mi się same inwektywy więc nie nazwę tego inaczej jak cenzurą.

W moim przypadku nie napisałem nic szczególnego więc tym bardziej śmieszny jest pan

który zdecydował że mu to przeszkadza, może ma kompleksy i to dlatego,

a może to wina złej pogody:D na rozpoczęcie sezonu. Pewnie liczył na słonce i mróz ale tego nie można kupić xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja nie mam o takie rzeczy pretensji mimo że wygląda to jak wygląda.

Stok jest prywatny właściciel może robić co chce i decydować o akcjach promocyjnych.Może aż tyle i tylko tyle.

Natomiast nikt nie będzie cenzurował moich postów z powodu swoich kaprysów ! A jeśli tak chce robić to niech powie to otwarcie.

Jacek właściciel forum jest z mojego miasta więc to mnie tym bardziej tu przyciąga. Natomiast nic nie jest wieczne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sapient napisał:

W moim przypadku nie napisałem nic szczególnego więc tym bardziej śmieszny jest pan

który zdecydował że mu to przeszkadza, może ma kompleksy i to dlatego,

 

A może napisałeś coś co odbiega od tematu ? Nie wybiegał bym tak ze wszędobylską cenzurą, to droga donikąd i właściciele forum na pewno o tym wiedzą.

Odrębną kwestią jest to, że na innych forach w momencie usunięcie posta przychodzi PW z informacją dlaczego post został usunięty - temat mocno do rozważenia. Takie rozwiązanie daje poczucie "bezpieczeństwa". W tym momencie kiedy Twój post został, beż jakichkolwiek wyjaśnień, usunięty można poczuć się...hmmm niezręcznie ? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hej człowieki! 

Wiem że nie każdy jest informatykiem... ale:

jak kogoś cytujecie, wycinajcie tylko ten fragment (akapit) do którego się odnosicie a nie wrzucajcie całą relację ze wszystkimi zdjęciami!

Tyle razu już to było pisane!

Wystarczy kliknąć na cytat i wyciąć to co nie potrzebne!!!

to nie wymaga naprawdę znajomości obsługi komputera tylko trochę chęci i inteligencji!

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...