Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zasady na forum!!!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, borygo napisał:

mam pytanie do administratora czy jest mozliwosc skasowania wszystkich swoich postow na raz , tak zeby nie kasowac kazdego z osobna?

No po dzisiejszych postach i obrażaniu innych użytkowników - zresztą nie tylko Ty - należy się Wam przynajmniej tymczasowy "ban"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, borygo napisał:

i juz ostatnie pytanie jak zlikwidowac konto bo nie znalazlem tej opcji?

Napisz na nasz adres skionline@skionline.pl email z adresu, na którym jest zarejestrowane konto i tyle. Jak dostanę, kilka minut i konto zostanie usunięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
W dniu 3.03.2013 o 22:05, JC napisał:

wszyscy musieli zaakceptować Regulamin

pytanie w kwestii formalnej:

Czy punkt 5 regulaminu

Cyt.:

"5. Zabronione jest rejestrowanie loginów (nazwy użytkownika) o treściach reklamowych, a w szczególności zawierających: adres strony internetowej, nazwę firmy, nazwę marki. "

nadal obowiązuje wszystkich użytkowników forum ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Widzę ,jako nowa osoba na tym forum ze  zle się tu dzieje ! 
 

Blokowanie wątków które są ważne w dyskusji,moim skromnym zdaniem jest błędne ! A przecież administrator ma w ręku możliwość kasowania nie potrzebnych postów. Takie proste !

Drugie,co mi się tu nie podoba -faworyzacja personalna !  

Albo dyskutujemy albo to nie ma sensu !
 

Resztę kasować bez ograniczeń ! 
 

Spory personalne dla mnie nie maja znaczenia(to rola administratora) ,ważny jest przekaz treści wypowiedzi i czerpanie z nich wiedzy! 

pozdrawiam @JC

Edytowane przez Victor
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Victor napisał:

Widzę ,jako nowa osoba na tym forum ze  zle się tu dzieje ! 
 

Blokowanie wątków które są ważne w dyskusji,moim skromnym zdaniem jest błędne ! A przecież administrator ma w ręku możliwość kasowania nie potrzebnych postów. Takie proste !

Drugie,co mi się tu nie podoba -faworyzacja personalna !  

Albo dyskutujemy albo to nie ma sensu !
 

Resztę kasować bez ograniczeń ! 

pozdrawiam @JC

Daj spokój. Twoje zdanie w temacie np szczepionek i wyjazdu na narty jest ..... sam wiesz jakie. (oczywiście to sarkazm)Jeżeli temat nie jest powiązany z forum to rozumiem że się go usuwa. Jeżeli jest ktoś kto kogoś innego ewidentnie obraża to się go wywala z forum, ( przynajmniej czasowo), a nie zamyka post w którym ludzie dyskutują.

Edytowane przez Arti51
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Victor napisał:

Widzę ,jako nowa osoba na tym forum ze  zle się tu dzieje ! 
 

Blokowanie wątków które są ważne w dyskusji,moim skromnym zdaniem jest błędne ! A przecież administrator ma w ręku możliwość kasowania nie potrzebnych postów. Takie proste !

Drugie,co mi się tu nie podoba -faworyzacja personalna !  

Albo dyskutujemy albo to nie ma sensu !
 

Resztę kasować bez ograniczeń ! 
 

Spory personalne dla mnie nie maja znaczenia(to rola administratora) ,ważny jest przekaz treści wypowiedzi i czerpanie z nich wiedzy! 

pozdrawiam @JC

Takie realia tego forum, pewnych rzeczy nie zmienisz. Jeśli chcesz, sam stwórz nowy temat. Jeśli chcesz, przygotuj jakąś ankietę, dobrze przemyśl pytania i odpowiedzi, żeby ładnie wyglądało. :)

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Victor napisał:

Widzę ,jako nowa osoba na tym forum ze  zle się tu dzieje ! 
 

Blokowanie wątków które są ważne w dyskusji,moim skromnym zdaniem jest błędne ! A przecież administrator ma w ręku możliwość kasowania nie potrzebnych postów. Takie proste !

Drugie,co mi się tu nie podoba -faworyzacja personalna !  

Albo dyskutujemy albo to nie ma sensu !
 

Resztę kasować bez ograniczeń ! 
 

Spory personalne dla mnie nie maja znaczenia(to rola administratora) ,ważny jest przekaz treści wypowiedzi i czerpanie z nich wiedzy! 

pozdrawiam @JC

Wiele razy prosiłem, żeby trzymać się tematu wątku. Nie mam czasu, każdego wieczoru rozkminiać, kto i kogo obraził. 
Ja dostaję każdego dnia kilka zgłoszeń od WAS, że ktoś kogoś obraził, że ktoś napisał coś, co komuś nie pasuje. 

Więc skoro użytkownik, piszący na forum, nie rozumie, nie szanuje i nie akceptuje mojej prośby, o to aby pisać na temat, nie obrażać innych, nie wchodzić na tematy polityczne religijne itd... to nie będę kolejny n-ty raz prosił. Napisałem jakiś czas temu, że tego typu wypowiedzi będą kasowane, a wątki nad którymi nie można zapanować zamykane. W ostateczności użytkownicy, którzy zasady te będą notorycznie naruszać będą banowani. 

I jeszcze na koniec. Ciekawe, że w wątkach dot. tematów narciarskie, nie ma tak zażartych dyskusji. Jeżeli ktoś ma potrzebę wyrażenia swoich poglądów politycznych, religijnych, koronawirusowych, to jest w sieci tysiące stron gdzie można to zrobić.

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Victor napisał:

Widzę ,jako nowa osoba na tym forum ze  zle się tu dzieje ! 
 

Blokowanie wątków które są ważne w dyskusji,moim skromnym zdaniem jest błędne ! A przecież administrator ma w ręku możliwość kasowania nie potrzebnych postów. Takie proste !

Drugie,co mi się tu nie podoba -faworyzacja personalna !  

Albo dyskutujemy albo to nie ma sensu !
 

Resztę kasować bez ograniczeń ! 
 

Spory personalne dla mnie nie maja znaczenia(to rola administratora) ,ważny jest przekaz treści wypowiedzi i czerpanie z nich wiedzy! 

pozdrawiam @JC

Tera Jasiu weź kajecik, ołówek i pisz: Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom. A teraz jak ktoś się zacznie śmiać, ten dostanie w ryj. I wężykiem !

 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to wszystko sposób. Przebranżowić forum na wielotematyczne i dodać nowe działy takie jak: Podatki, Praca, Zdrowie, Polityka, Religia. A dla bardziej wnerwionych dział Flamewar, tam regulaminowo ograniczyć liczbę przekleństw do 3 na post i wszystko "będzie grało". :P

Edytowane przez Ziemowit
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JC napisał:

.............
Ja dostaję każdego dnia kilka zgłoszeń od WAS, że ktoś kogoś obraził, że ktoś napisał coś, co komuś nie pasuje. 

................

Cześć

Ciekawe co to za zgłoszenia, nigdy bym nie pomyślał, że tak można i tak się robi.

Ze swojej strony proszę wszystkich o zwracanie uwagi na sposób przekazu. Pisanie z błędami, nie po Polsku, z pominięciem znaków przystankowych, wielkich liter... chyba nie o to chodzi. Nie ten poziom. Prawda?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2007 o 20:16, JC napisał:

Przeglądam wątki na forum i z żalem stwierdzam, że wiele wątków przeradza się w "gadanie o niczym". Dlatego proszę o przestrzeganie kilku podstawowych zasad, które pozwolą na utrzymanie odpowiedniego poziomu Naszego forum, a gościom na uzyskanie cennych informacji:

  • przestrzegaj Netykiety (dobrych zasad obowiązujących w Internecie),
  • zadawaj tylko takie pytania jakich jeszcze nie było na forum lub nie udzielono na nie wyczerpującej odpowiedzi - używaj często wyszukiwarki,
  • wypowiedzi wpisuj w taki sposób, aby były związane z aktualnym tematem i zrozumiałe dla wszystkich,
  • jeżeli zakładasz nowy wątek sprawdź, czy nie było już dyskusji w tym temacie,
  • tytuły wątków nadawaj krótkie, oddające treść wypowiedzi,
  • zgłaszaj wszelkie naruszenia Netykiety,
  • dziękuj za udzielone odpowiedzi, które Ci pomogły,
  • obowiązuje całkowity zakaz umieszczania treści reklamowych oraz ogłoszeń kupię - sprzedam.

Wątek pozostawiam otwarty, bo liczę na Waszą dyskusję nad Zasadami obowiązującymi na Naszym forum

Otworzyłem komputer i zobaczyłem ten temat.  Przeczytałem przypadkowo tylko następny post. I odpisuję, ponieważ nie chcę się absolutnie sugerować  kolejnymi postami. A sugestia jest zawsze. Sugestia poświadoma.

Pisałem na kilku forach już od prawie dwudziestu lat. 

Ja mam tylko jedno wymaganie - kultura odpowiedzi!  Absolutnie nie atakowanie dyskutanta personalnie! Tego nie znoszę.  I to mnie strasznie  zniechęca do dyskusji.  Co do reszty, to  jest mi w zasadzie obojętna. Nie muszę tego czytać,. Nie muszę  zabierać głosu  w tym temacie.

Rozumiem chęć uporządkowania wątków. Może jest szlachetna. Ale taki porządek to przypomina podręcznik nauki. Są kolejne rozdziały. Były pytania i odpowiedzi. Nie powtarza się  w podręczniku tych samych pytań i odpowiedzi.  Ale forum to żywa materia. Żywi ludzie, którzy zapomnieli, jakie pytania kiedyś zadali, jakich odpowiedzi kiedyś udzielili. Są ciągle nowi uczestnicy. I ciągle są te same pytania, zadawne od lat.  

Ja sobie forum wybrażam tak - jak to rzymskie. Masa ludzi. Ktoś tam trzyma mowę na jakiś temat. Może jest kilku takich,  słuchanych przez podgrupy. Są grupy, które dyskutują w swoim kręgu. Na swój temat.  Być może, jeśli sprawa podniesiona, jest bardzo istotna dla wszystkich, dochodzi do jakiegoś konsensusu. Więcej słuchaczy przysłuchuje się w tej sprawie. I więcej jest za, lub przeciw!

Forum jest narciarskie. Ale narty to także góry, sprzęt, kondycja zdobywana nie tylko na nartach.  Więc są inne pasje w lecie. Tego się należałoby trzymać.  Polityka, wyznanie,  "gender"  to sprawy bardzo drażliwe. Chce się zupełnie o nich zapomnieć na nartach. Też - w  nartach wirtualnych na forum.   Ogłoszenia to rzecz oczywista. Forum nie służy do działalności gospodarczej, choć samo taką jest.

Zagronie

PS. Ale numer! Nie popatrzyłem na datę  rozpoczęcia tematu. Myślałem,  że nowy. I że to chęć uporządkowania dyskusji na forum.  Nic nie zmieniam!   Zawsze miałem taki pogląd na fora.    

Edytowane przez Zagronie
  • Like 5
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Zagronie napisał:

Ja mam tylko jedno wymaganie - kultura odpowiedzi!  Absolutnie nie atakowanie dyskutanta personalnie! Tego nie znoszę.  I to mnie strasznie  zniechęca do dyskusji.  Co do reszty, to  jest mi w zasadzie obojętna. Nie muszę tego czytać,. Nie muszę  zabierać głosu  w tym temacie.

W pełni zgoda Zagronie.

Ja bym jeszcze dodał że w ramach tej kultury:

- absolutny zakaz używania wulgaryzmów

- zakaz stosowania mowy nienawiści (przykład: "tumanów się eliminuje")

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JC napisał:

Nie mam czasu, każdego wieczoru rozkminiać, kto i kogo obraził. 

Naprawdę nie rozumiem dlaczego tak unikasz mianowania społecznego moderatora a najlepiej 2 ?

Proponuję @MarioJ i @Zagronie 

Kiedyś był system punktów karnych - do dziś mam ich 20 , może określ za co ile punków i konkretne restrykcje po przekroczeniu limitu ?

Natomiast czepianie się ortografii, interpunkcji, składni uważam za piaskownicę.

Czasami specjalnie sadzę jakiegoś porządnego orta by sprawdzić czy Mitek nie śpi - jeszcze się nie zawiodłem 🙂

PS

Zamknięcie tematu

Czy się zaszczepisz? - strona 13 - Chcę Wam o tym powiedzieć - skionline.pl - forum narciarskie

uważam za wielki sukces antyszczepionkowców

Edytowane przez Jeeb
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Jeeb napisał:

Naprawdę nie rozumiem dlaczego tak unikasz mianowania społecznego moderatora a najlepiej 2 ?

Musisz zdawać sobie sprawę z faktu, że "władza" lubi deprawować. Bycie modem to też władza i pokusa by za bardzo ustawiać do pionu. Nie twierdzę, że i tutaj tak musi być ale czy warto ryzykować. Jestem jeszcze na pewnym forum powiedzmy rowerowym gdzie jest niby dwóch modów ale realnie jeden i to przez pół. Jak ktoś fika to sami siebie wzajemnie uspakajamy. Są punkty ujemne odejmowane z reputacji ale rzadko się je stosuje. Cenimy sobie wolność wypowiedzi. 

Mitek jest jaki jest ale nazywanie go trollem to nawet nie jest przesada tylko grube przegięcie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...