Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zasady na forum!!!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, MarioJ napisał:

To chyba przesada, daj mu 2 miesiące.

I ja bronię Mitka ! 🙂 

To się nazywa solidarność. Czyli wspólna walka z reżimem 🤣

A tak poważniej to zwracam się z prośbą do Prezydenta SO w kwestii ułaskawienia inkryminowanego. Czyli skrócenia kary.

Edytowane przez Wujot
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać staż na forum, w tym wypadku, nie idzie w parze z trzymaniem się zasad przyjętych w Internecie, przyjętych na tym forum. Mitek wrócił na forum po przymusowych "wczasach" i od razu popadł w recydywę. Nie będę tolerował używania słów wulgarny i obrażania innych uczestników dyskusji, np. tylko dlatego, że mają odmienne zdanie.
Jakiś czas temu też miała miejsce taka sytuacja i jednym wyjściem był właśnie ban. I nie przekonujcie mnie, że forum na tym straci, otóż nie straci. Przez tego typu zachowanie, wiele osób nie pisze, opuszcza forum na zawsze, a mi na tych bardziej zależy.

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lexi napisał:

Ja nie przegapiłem a może wiedzieć warto za co taka egzekucja… nic straconego @Ziemowit pewnie ma zapis, za niewielka opłata podeśle pewnie… ;) 

Nawet nic nie widziałem. Najprawdopodobniej posty krótko istniały, a reakcja admina była szybka.

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale nie kojarzę żadnych wulgaryzmów. Było określenie "synku" i podobne. Mitek ma taki sposób wypowiedzi, że robią się zadymy.  Trzeba złapać do niego dystans, bo choć wydaje się chamem to tak naprawdę jest życzliwy i pomocny.

Największym wrogiem forum jest natomiast sam admin. Poprzez mocną i nieco wybiórczą moderację potrafi zdusić wiele ciekawych dyskusji. Forum jest najbardziej żywe jak JC jest na urlopie. Wbrew pozorom, wtedy ludzie sobie do gardeł nie skaczą.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dożywotni ban dla Mitka to zdecydowanie za duża kara. Nie zawsze się z Mitkiem zgadzam, ale Jego posty bardzo często są bardzo pomocne i mi już Go brakuje. Trzeba sie do stylu wypowiedzi Mitka przyzwyczaić, i brać poprawkę... Apeluję o krótkiego bana...

Dożywocie to za zbrodnie się dostaje.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spiochu napisał:

Mogę się mylić, ale nie kojarzę żadnych wulgaryzmów. Było określenie "synku" i podobne. Mitek ma taki sposób wypowiedzi, że robią się zadymy.  Trzeba złapać do niego dystans, bo choć wydaje się chamem to tak naprawdę jest życzliwy i pomocny.

Największym wrogiem forum jest natomiast sam admin. Poprzez mocną i nieco wybiórczą moderację potrafi zdusić wiele ciekawych dyskusji. Forum jest najbardziej żywe jak JC jest na urlopie. Wbrew pozorom, wtedy ludzie sobie do gardeł nie skaczą.

 

 

Wyjątkowo się zgadzam z pierwszą częścią Twojej wypowiedzi. Reszta to jednak same bzdury. Po faszyzmie to jednak niczym mnie juz nie zaskoczysz, taki Twój styl...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2020 o 19:19, surfing napisał:

Mityczny Mitek jednak istnieje! Po 8 latach mojego pobytu na forum, nigdy nie widząc żadnej jego relacji ani zdjęcia, byłem prawie pewien że Mitek jest botem. 

Zastanawiające jest to że Mitek znikną w tym samym momencie gdy padły serwery facebooka  :)

  • Haha 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Spiochu napisał:

Największym wrogiem forum jest natomiast sam admin. Poprzez mocną i nieco wybiórczą moderację potrafi zdusić wiele ciekawych dyskusji. Forum jest najbardziej żywe jak JC jest na urlopie. Wbrew pozorom, wtedy ludzie sobie do gardeł nie skaczą.

No nie wiem, to jest po prostu inne forum jak SF. Ta moderacja ma plusy i minusy. Ja to przyjmuję z dobrodziejstwem inwentarza. Ogólnie atmosfera jest tu mniej konfrontacyjna, więcej podziękowań za treści, mniej spiny. JC ma swoją wizję, czasem też mnie lekko wkurza ale też pamiętam ile nerwów kosztowały mnie na SF takie persony jak Fredo. Czyli pero, pero bilans musi być na zero.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, artix napisał:

Choć większość z nas chciała by aby było inaczej, to zdrowy rozsądek mówi że decyzja Jacka to bardzo dobra decyzja. 

Jest jakaś alternatywa. Tematy mniej wesołe można poruszać na skiforum. Skoro świt od 40 do 50 postów wyleciało, więc Jacek czuwa. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2021 o 08:12, Ziemowit napisał:

Jest jakaś alternatywa. Tematy mniej wesołe można poruszać na skiforum. Skoro świt od 40 do 50 postów wyleciało, więc Jacek czuwa. :)

I pewnie tak będzie.

Sporo się naklepałem, a potem ciach i nie ma. Nikogo nie obrażałem i ważyłem słowa. 

Na razie muszę od Was odpocząć. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Zibi28 napisał:

I pewnie tak będzie.

Sporo się naklepałem, a potem ciach i nie ma. Nikogo nie obrażałem i ważyłem słowa. 

Na razie muszę od Was odpocząć. 

To prawda. Nie znikają tylko obraźliwe treści, ale te normalne również. Trudno też doszukać się jakieś logiki. Jedne posty są usuwane a inne nie.

 

Przy okazji zasad na forum. Jak już treści są usuwane to proszę o skasowanie/edycję posta marionena, który sugeruje, że mam coś wspólnego z faszystami. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem tego typu ideologii.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu z krótkim stażem 1.5 roku. Obserwuje,czytam, czasem się udzielę . Jak to w życiu nie ma ludzi niezastąpionych . To fakt. Ale patrząc obiektywnie na to forum,to udziela się może z 30 osób,a tysiące zaglądają jako duchy.
I ten który ma cięty język ,narcystyczny trzeba to podkreślić,został pogoniony a udzielał najwiecej wskazówek dla takich osób ja Ja( zaczynających przygodę z narciarstwem) bo innym się juz nie chce . Złapałem się w innych tematach na grubo z Mitkiem 2/3 razy,admin szybko kasował,ale tez chce napisać ze Mitek potrafił powiedzieć przepraszam,sorry. 
Tak jak koledzy piszą, jego osobowość trzeba brać z przymrużeniem …. 
Moim zdaniem forum straci,chyba ze przekształci się w forum rowerowe co On sam tez wnosił dużo do tematu rowerów . 
 

Pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu na SF miałem z Mitkiem parę ostrzejszych dyskusji nie mogliśmy się dogadać więc postanowiłem poznać człowieka w realu, oczywiście na stoku.

Zapewniam was że wielu z jego krytyków zmieniłoby o nim zdanie tak było w moim przypadku, myślę że tej zimy znowu się spotkamy i pojeździmy na nartach dobrych i słabych które w poruszaniu się po stoku nam nie przeszkadzają .

Bez Mitka Skionline tylko straci.

 

Edytowane przez Mikoski
  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mikoski napisał:

Kilka lat temu na SF miałem z Mitkiem parę ostrzejszych dyskusji nie mogliśmy się dogadać więc postanowiłem poznać człowieka w realu, oczywiście na stoku.

Zapewniam was że wielu z jego krytyków zmieniłoby o nim zdanie tak było w moim przypadku, myślę że tej zimy znowu się spotkamy i pojeździmy na nartach dobrych i słabych które w poruszaniu się po stoku nam nie przeszkadzają .

Osobiście z Mitkiem się nie znamy ale przez telefon parę razy gadaliśmy. I jest bardzo w porządku. Ale prawda jest taka, że jednak trochę przeginał z określeniami na forum. To co przechodzi w knajpie z kumplami niekoniecznie dobre jest w, co by nie było, oficjalnej przestrzeni.

To trzeba rozumieć.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mikoski napisał:

Kilka lat temu na SF miałem z Mitkiem parę ostrzejszych dyskusji nie mogliśmy się dogadać więc postanowiłem poznać człowieka w realu, oczywiście na stoku.

Zapewniam was że wielu z jego krytyków zmieniłoby o nim zdanie tak było w moim przypadku, myślę że tej zimy znowu się spotkamy i pojeździmy na nartach dobrych i słabych które w poruszaniu się po stoku nam nie przeszkadzają .

Bez Mitka Skionline tylko straci.

 

Chcesz strzałę za to że mam inne zdanie niż twoje?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wujot napisał:

Osobiście z Mitkiem się nie znamy ale przez telefon parę razy gadaliśmy. I jest bardzo w porządku. Ale prawda jest taka, że jednak trochę przeginał z określeniami na forum. To co przechodzi w knajpie z kumplami niekoniecznie dobre jest w, co by nie było, oficjalnej przestrzeni.

To trzeba rozumieć.

Wiesiu, nie sądzę że na żywo ubliżał by ludziom w ten sam sposób jak na forum. 

Zdawał by sobie sprawę z tego że ktoś może tego nie akceptować 😆

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poznałem Mitka osobiście, to bardzo pozytywnie zaskoczył. W necie nie jest szczególnie grzeczny i miły. Może też czasem powie coś, czego nie wypada. On jest po prostu szczery i bezpośredni. I jest przy tym dobrym człowiekiem. Nie wyrafinowanym cwaniakiem, który robi wszystko pod publiczkę, ale takim który ma swoje poglądy i tego się trzyma, nie patrząc na opinie. Poza tym rzeczywiście Ci pomoże kiedy zajdzie taka potrzeba i nie będzie wtedy kalkulował czy mu się to opłaca.

Jedyne czym mnie rozczarował to poziom narciarski. Sporo odbiega on od obecnych standardów instruktorskich.

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...