Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zasady na forum!!!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się za chwilę w dolinki podkrakowskie. Żona ich nigdy nie widziała. Na koniec obejrzymy Maczugę Herkulesa.  Zobaczę, czy jeszcze skałki istnieją, czy też pomału są demontowane, na wapno budowlane. Opowiem żonie, jak tu w skałkach rodziło się polskie "Taternictwo".  I że stąd wyszli zdobywcy ośmiotysięczników.

Mam sklerozę i pomyliłem tematy. Więc wracam do właściwego. Czyli do banów, stosowanych przez Administratora, którego darzę wielkim szacunkiem, za próby ujarzmienia niektórych zbyt szczerych języków. Staram się też często być szczerym. Ale zbytnią szczerość owijam  w tzw. aluzje.  To jest zawsze dobre rozwiązanie.

Stąd  mam propozycję, aby autorów postów, którzy są przecież nieraz wartościowi, szczególnie dla zaczynających sie ślizgać po stokach, jakoś dalej udostępnić.  Na szybko pomyślałem o jakimś kodzie. Dla tych co chcą sobie ich czytać.  Szczegóły technicznie podadzą liczni na tym forum informatycy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jestem za utworzeniem na Skionline osobnego działu do rozmów o tematach niesportowych, który w ogóle nie byłby wyświetlany w sekcji Aktywność -> Cała aktywność / Nieprzeczytana zawartość i tym samym nie drażniłby tych co chcą czytać tylko o sporcie / nartach.

Teraz to jest taki wieczny konflikt, gdzie ktoś napokmnie coś o polityce, rozwija się dyskusja w tym temacie. Potem w sekcję "Cała aktywność" wchodzą forumowicze, których to nie interesuje i piszą, że zrobił się syf. Na końcu wchodzi JC zdenerwowany na to co się właśnie zadziało i czyści tematy. Można by to wszystko jakoś poukładać po przez mniej widoczny dla innych i trochę bardziej schowany dział.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jeeb napisał:

no nie żartuj - chcesz aby 90% postów było niewidoczne ?

Masz na myśli to, że taki częściowo ukryty niesportowy dział byłby rajem dla tych co się chcą naparzać na poglądy? Ja natomiast rozumiem osoby, które klikają na przycisk "Aktywność" i dostają białej gorączki widząc tego typu posty, stąd moja propozycja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ziemowit napisał:

Masz na myśli to, że taki częściowo ukryty niesportowy dział byłby rajem dla tych co się chcą naparzać na poglądy? Ja natomiast rozumiem osoby, które klikają na przycisk "Aktywność" i dostają białej gorączki widząc tego typu posty, stąd moja propozycja.

Ale to niesamowicie zwiększa ilość wejść na forum.

Jak jest naparzanka to statystyka zwiększa sie nawet 10 krotnie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jeeb napisał:

Ale to niesamowicie zwiększa ilość wejść na forum.

Jak jest naparzanka to statystyka zwiększa sie nawet 10 krotnie

JC o ile dobrze rozumiem nie chce nabijać statystyki naparzankami, raczej wolałby mieć sportowy dashboard w sekcji "Aktywność", stąd moja propozycja wydzielenia tego.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Forumowicze,

W zawiązku z tym, że wielu z Was nie zamierza uszanować zasad tego forum informuję, że za każdy wpis naruszający regulamin forum i ogólne dobre zasady przyjęte w Internecie będę nakładał na użytkownika BANA!

Macie inne forum, tam możecie się wzajemnie obrażać, udowadniać sobie, że ziemia jest płaska i że Wasz podejście do szczepień jest jedynie słuszne.

Aby uprzedzić ewentualne odpowiedzi, napiszę to już teraz - tak, wolę  aby na forum była garstka użytkowników piszących na tematy zgodne z ideą tej strony, niż wielu piszących na "inne tematy". 

  • Like 6
  • Thanks 7
  • Confused 1
  • Downvote 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, grimson napisał:

Wczoraj poleciał gdzieś nie wiadomo gdzie mój neutralny post nt Stubai i możliwych zjazdów vs Szrenica w PL. Rozumiem że to z rozpędu?

Tak, przepraszam. Musiałem usuną kilka stron wpisów, które nie mają nic wspólnego z tematyką tego forum. Niestety Twój post "dostał rykoszetem". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JC napisał:

Forumowicze,

W zawiązku z tym, że wielu z Was nie zamierza uszanować zasad tego forum informuję, że za każdy wpis naruszający regulamin forum i ogólne dobre zasady przyjęte w Internecie będę nakładał na użytkownika BANA!

Macie inne forum, tam możecie się wzajemnie obrażać, udowadniać sobie, że ziemia jest płaska i że Wasz podejście do szczepień jest jedynie słuszne.

Aby uprzedzić ewentualne odpowiedzi, napiszę to już teraz - tak, wolę  aby na forum była garstka użytkowników piszących na tematy zgodne z ideą tej strony, niż wielu piszących na "inne tematy". 

Naprawdę szkoda, że aż taka "opcja atomowa" zostanie uruchomiona bo przez to wielu fajnych i wieloletnich użytkowników wyleci z forum.

A fora od lat umierają, to jest jedno z naprawdę ostatnich które ostało się w tak dobrej formie, szkoda pomagać mu dołączyć do for, w których prawie nic się już nie dzieje.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JC napisał:

Forumowicze,

W zawiązku z tym, że wielu z Was nie zamierza uszanować zasad tego forum informuję, że za każdy wpis naruszający regulamin forum i ogólne dobre zasady przyjęte w Internecie będę nakładał na użytkownika BANA!

Macie inne forum, tam możecie się wzajemnie obrażać, udowadniać sobie, że ziemia jest płaska i że Wasz podejście do szczepień jest jedynie słuszne.

Aby uprzedzić ewentualne odpowiedzi, napiszę to już teraz - tak, wolę  aby na forum była garstka użytkowników piszących na tematy zgodne z ideą tej strony, niż wielu piszących na "inne tematy". 

Nie lepiej daj ostrzeżenie, a po drugim występku bana? Zawsze to będzie lepsze rozwiazanie niż sianie spustoszenia.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin skionline 

10. Skionline.pl zastrzega sobie prawo do jednostronnego decydowania o zawartości forum, dokonywanych w nim zmianach i modyfikacjach, bez konieczności uprzedzania Użytkowników o swoich zamiarach.

Przepraszam za moją aktywność w dziale "Trochę do śmiechu" więcej nie zrobię .

Czy nie lepiej wprowadzić zasadę podobną jak na youtube. Przed zamieszczeniem postu administrator sprawdzi poprawność treści postu .

Janusz 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JC napisał:

 

Forumowicze,

W zawiązku z tym, że wielu z Was nie zamierza uszanować zasad tego forum informuję, że za każdy wpis naruszający regulamin forum i ogólne dobre zasady przyjęte w Internecie będę nakładał na użytkownika BANA

 

Jaki długi będzie ten Ban ?

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, janusz_sul napisał:

Czy nie lepiej wprowadzić zasadę podobną jak na youtube. Przed zamieszczeniem postu administrator sprawdzi poprawność treści postu .

Janusz 

Janusz, to jest fizycznie niemożliwe! Nie mam takich możliwości, aby zatwierdzać każdy post. Po drugie, jeżeli ktoś nie jest w stanie zaakceptować zasad tu panujących, mimo wielokrotnych próśb, a mamy do są tu dorośli ludzie, to nie ma innej możliwości jak zastosować "opcje atomową" - jak to ktoś nazwał.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zaproponował, aby na forum stworzyć wątek bez cenzury. Nie ma takiej opcji, bo prędzej, czy później ktoś komuś nawrzuca, a jako administrator będę za to odpowiedzialny. Nie mam zamiaru włóczyć się po sądach, bo ktoś nie potrafi dostosować się do podstawowych zasad obowiązujących w Internecie i w życiu codziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sstar napisał:

Już się boję kto by się do tego wyrywał…

Wiadomo, że Bumer się nie sprawdzi jako moderator. Ale częste robienie porządków (jeśli musi być cenzura) jest i tak lepsze niż rozdawanie dożywotnich banów za odbieganie od tematu, stąd moja propozycja wyznaczenia moderatorów.

Jeśli kogoś miałbym wskazać z grupy tych co są na forum od lat, często piszą i o polityce rozmawiać nie chcą, to sądzę, że @mysiauek i @tanova sprawdziliby się w roli moderatorów.

Edytowane przez Ziemowit
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...