Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak trafiłeś na skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

SB - po reklamie w jakiej prasie trafiłeś na skionline.pl?

Tego nie jestem pewien na 100% ale to było chyba w Ski Magazynie, albo 2 opcja w Magazynie SKI- bo to nie to samo.

Ze pisałeś swego czsu w SKImagazynie to jestem pewienna 100%, a coś mi się wydaje że nie tylko samo pisanie Cię z tym czasopismiem łączyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wiele lat temu w lecie szwendałem się po dworcu w Bielsku, a obok mnie szwendał się gościu w krótkich gaciach i koszulce carving.com.pl. Na parkingu stał seat?? czerwony?? z napisem carving.com.pl, chyba z boku??Czy mogło tak być, czy byłem jednak nałojony jak zwykle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem... wiem.... i nigdzie Cię nie chcieli bo mówili: No...fajnie pisze....fajnie ale jak napisze to niewie ile za to wziąć- drogi jak cholera:D :D

No to się wk... i im wszystkim konkuręcje otworzyłeś.... i skuteczną.... i ekologiczną- papier się nie marnuje, pożyteczną bo panowie nie drażnią swoich żon jak oglądają... no....ten no...wiecie Pankracy tam gra no i ta co śpiewała podaj cegłe, no kurde...napewno wiecie... i ten jesze 2 co bigbambelos i ten z "Czterech pancernych" Wichura(kierowca) tam gra też pewnie wiecie.....no mniejsza o to: codzi o to że panowie siedzą na forum skionline a ich żony mągą w spokoju oglądnąc seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek

Jako że stary już jestem to zapewne demencję starczą już posiadam ale na ZABÓJ !!! nie pamiętam jak tu trafiłem :eek:

Zapewne przez Gugólki.

Coś mi się zdaje że szukałem jakiegoś opisu sprzętu, zapewne nart no i mnie takie "cuuś" wyskoczyło ?! :)

pzdr

P.S. sorki ale miałem dostęp dziś tylko do 4 kompów , więc nie mogłem oddać więcej głosów na skionline.pl

"Cholincia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek

P.s. 2

Zaglądałem na skionline.pl na pewno wcześniej ale kiedy dostałem pod "choinke" książkę Kazimierza J. Szczęsnego - "Misia" pt. "Jazda na nartach " i tam zobaczyłem że na zdjęciach w tej publikacji występuje "Bobic", to utwierdziło mnie w tym że WARTO tu zaglądać a tym bardziej się zarejestrować.

:) :) :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek

Sławek ?

No co Ty !!!

Seriale w TV oglądasz.

Ja pamiętam kto śpiewał "podaj cegłę" czy Pankracego albo i Wichurę ale w jakim serialu to pojęcia nie mam :eek: .

P.S. Może Ci kapciulki jakoweś na "Mikołaja" zakupić co by wygodnie przed TV siedzieć :) :)

P.S.2. Bez urazy, oczywista ;) .

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...