Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koszulki skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

A ja naszywek nie dostałem:( A jest możliwość domówienia/dokupienia naszywek skionline.PL??:)

A moje naszywki już mam na spodniach narciarskich :)

Od 5 do 7.01.08 reklamujemy skionline na Wielkiej Raczy.

Szparaa.... na pewno jest mozliwosc zamowienia takich naszywek. :) A wiec głowa do góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Poruszam temat bo mnie zaintrygował. Jestem nowy więc zabardzo się nie orientuję :) Jak jest z naszywkami i naklejkami , znaczy jaka cena ? :P Pozdrawiam! Przyda sie jakaś wlepka na kask i naszyweczka na windstopper :)

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to temat o koszulkach :cool: jak widzę spytałeś też w odpowiednim wątku.

a wracając do tematu - może jakiś nowy nakład koszulek, JC;) ? Proponuję nie zwykłe T-shirty ale bardziej reprezentacyjne polo :) byle 100% cotton bo wszelkich plastików moja skóra nie znosi ;)

pozdrawiam

jaki delikates :D:D:D hehe:)ale muszą być polo z krokodylkiem :P :p

a co do wznowienia nakładu to dobry pomysł;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to temat o koszulkach :cool: jak widzę spytałeś też w odpowiednim wątku.

a wracając do tematu - może jakiś nowy nakład koszulek, JC;) ? Proponuję nie zwykłe T-shirty ale bardziej reprezentacyjne polo :) byle 100% cotton bo wszelkich plastików moja skóra nie znosi ;)

pozdrawiam

Jestem za T-shirtami 100% cotton

Osobiście nie lubię nosić polówek i jakoś tak mi się kojarzą polówki zazwyczaj takie lekko plastikowe.

Ale to tylko moja skromna sugestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o nowej edycji koszulek to mam taką małą propozycję.

Chociaż widoczek na poprzednich był ciekawy to chyba przydał by się bardziej "czytelny". Stale mnie ludzie pytają: co to za helikopter masz na piersi?

To trzeba było zamówić kaczuszkę, biedronkę i łosia z ekipą ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja się nie mogę doczekać nalepek forumowych ,choć miałem po trzykroć zapewnienia od szefostwa ,że dojdą ... :(

Może kiedyś dojdą ,a co dopiero z koszulkami .

Byłem w zeszłym tygodniu na Julianach ,Skrzycznym i w Czechach na Jablunkowych Mostach , byłaby okazja spotkać na stoku kogoś z forum .

Naklejka na kasku byłaby dobrym znakiem rozpoznawczym no ,ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bode
Ja się nie mogę doczekać nalepek forumowych ,choć miałem po trzykroć zapewnienia od szefostwa ,że dojdą ... :(

Może kiedyś dojdą ,a co dopiero z koszulkami .

Byłem w zeszłym tygodniu na Julianach ,Skrzycznym i w Czechach na Jablunkowych Mostach , byłaby okazja spotkać na stoku kogoś z forum .

Naklejka na kasku byłaby dobrym znakiem rozpoznawczym no ,ale ...

W klubie witam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...