Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koszulki skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

ale jest zastępca .... i koszulkę napewno ma a my nie mamy:mad:

Nie ma ale młody ma dostał od JC rok temu jak nogę złamał, więc chłopaki może to jest cena jaką trzeba zapłacić za koszulkę:D

Jak tak to ja wolę nie mieć:D

Ispuje się ;)

Ispuje-pracuje - dokładnie tak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Trochę się pogubiłem

Trochę się pogubiłem po przeczytaniu wszystkich postów. A moze by tak zakładka/link/strona - nie wiem jak to nazwać, jedynie dla klubowiczów. Miło będzie razpoznac przyjaciela na stoku, w pubie etc. A moze będę miał wiecej śmiałosci poprosic o pomoc, zaprosić do biesiady....co tam może jeszcze się wydarzyć. Wspólne logo dla niektórych klanów jest znakiem wiezi i przyjaźni. Zaraz wracam do pierwszej strony i zamawiam koszulkę.

Thanks from the mountain:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło będzie razpoznac przyjaciela na stoku, w pubie etc. A moze będę miał wiecej śmiałosci poprosic o pomoc, zaprosić do biesiady....co tam może jeszcze się wydarzyć. Wspólne logo dla niektórych klanów jest znakiem wiezi i przyjaźni. Zaraz wracam do pierwszej strony i zamawiam koszulkę.

Thanks from the mountain:D

Z tym to trzeba ostrożnie, bo tych naszywek trochę krąży w obiegu i mają je naszyte osoby które za bardzo nie mają pojęcia o Skionline, a o forum już w ogóle. Po prostu Jacek przez lata współpracował z szkołami narciarskimi które firmowały się pod znakiem Skionline. No i te kurtki latają wśród instruktorów i oni nawet nie zwracają uwagi co mają naszyte na kombinezonach.

No i właśnie jak byłem ostatnio w Szczyrku z JC i poszliśmy do karczmy, wchodzimy a tam kolega z naszą naszywką, no to ja od niego.... cześć - jak się wabisz:D, a koleś przerażony odpowiada że Tomek, a ja- no fajnie a ja jestem Sławek, i pytam dalej... ale na forum jak się wabisz... na całe szczęście że nie wypaliłem do niego że jestem SB, bo by chyba zaczął uciekać:D. W każdym razie porozmawialiśmy z nim chwilę ale nie za bardzo wiedział o co nam chodzi i co chcemy:rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pogubiłem po przeczytaniu wszystkich postów. A moze by tak zakładka/link/strona - nie wiem jak to nazwać, jedynie dla klubowiczów. Miło będzie razpoznac przyjaciela na stoku, w pubie etc. A moze będę miał wiecej śmiałosci poprosic o pomoc, zaprosić do biesiady....co tam może jeszcze się wydarzyć. Wspólne logo dla niektórych klanów jest znakiem wiezi i przyjaźni. Zaraz wracam do pierwszej strony i zamawiam koszulkę.

Thanks from the mountain:D

Koledzy,

To te koszulki można zamawiać? Bo z całego wątku można wywnioskować,ze raczej nie. Trochę to pogmatwane jak dla mnie.

pozdr

rafalc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic z tego nie rozumiem :confused::confused::confused:

Popyt jest, idea słuszna ... a gadżetów nie ma!!! (mam na myśli nie tylko koszulki, ale nalepki, naszywki itp., itd...)

Przecież to prosta forma promocji forum i integracji forumowiczów :D

Dlatego pytam: W CZYM PROBLEM I SKĄD TA NIEMOC ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałem Jackowi, żeby stworzyć listę 100-procentowo chętnych i wtedy dopiero złożyć zamówienie na wyprodukowanie tych koszulek.

Mało kto wyłoży kasę w ciemno i będzie czekał na koszulkę,myślę o forumowiczach.

JC musiałby wyłożyć swoją kasę,co jest dość naturalne,Jego portal,Jego kasa,Jego promocja.

Ale musi czuć,że to przyniesie wymierne zyski.

A w międzyczasie od pomysłu do przemysłu lista chętnych może ulec diametralnej zmianie.

To nie takie wszystko proste.

Oj sorry,proste jak jest kasy pod dostatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto wyłoży kasę w ciemno i będzie czekał na koszulkę,myślę o forumowiczach.

JC musiałby wyłożyć swoją kasę,co jest dość naturalne,Jego portal,Jego kasa,Jego promocja.

Ale musi czuć,że to przyniesie wymierne zyski.

A w międzyczasie od pomysłu do przemysłu lista chętnych może ulec diametralnej zmianie.

To nie takie wszystko proste.

Oj sorry,proste jak jest kasy pod dostatkiem.

Trochę zaufania do ludzi.;)

Decyzja należy do JC. Ja osobiście mogę zapłacić za koszulkę z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zaufania do ludzi.;)

Decyzja należy do JC. Ja osobiście mogę zapłacić za koszulkę z góry.

I jeszcze ze dwudziestu kilku nas się uzbiera.

A do tysiąca to daleko.

Nie mam pojęcia ile trzeba takich koszulek zamówić żeby to kosztowało jakieś drobne pieniążki.:confused:

Myślę,że na pewno jakąś tam setkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ze dwudziestu kilku nas się uzbiera.

A do tysiąca to daleko.

Nie mam pojęcia ile trzeba takich koszulek zamówić żeby to kosztowało jakieś drobne pieniążki.:confused:

Myślę,że na pewno jakąś tam setkę.

Figo, sam zamawiałem dla 15osobowego zespołu piłkarskiego. Każdy inny rozmiar spodenek/getró/koszulki + dwa komplety bramkarskie z rękawicami + napisy na spodenkach flok + napis na koszulce tył numer/nazwisko, przód numer. Zapłaciliśmy bodajze około 900pln za całość dwa lata temu.

http://www.kokott.pl/

Ile może ksoztować jedna koszulka T-Shirt :) albo polo z fajnego materiału jaki ww firma ma? Ja za polo dałbym 40pln bez żenady. O ile byłby fajny nadruk :)

Jesli JC by chciał to niech mi powie co i jak ma być nadrukowane a ja rozpoznam koszty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...