Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koszulki skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Też byłbym wstępnie chętny. Mówię wstępnie, bo jakbym maił dać 60zł za zwykła koszulkę, to się nie pisze. Myślę, że koszt koszulki fruit of the loom z nadrukiem nie powinien wynosić więcej niz 30z - 40zł :)ł

za ok 40 zł można już pokusić się o fajną z haftem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Wracam do tematu gadżetów SKIONLINE. Może warto zamówić koszulki z logo, jakieś nalepki, np. na narty, kaski, kije czy auta? PS. Jestem "alfaholikiem", pamiętam jak dawniej alfiści pozdrawiali się na drodze miganiem świateł. Mieliśmy koszulki,bluzy, ramki tablic rejstracyjnych, smycze a nawet portfele. Dla hobbysty miła rzecz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Poniżej koszulki skionline.pl

Rozmiary:

damskie - S, M, L

męskie - M, L (
L jest duża
)

Koszuli firmy Jerzees model Zt 180 i 101

Koszty: 49 zł (cena brutto z wysyłką) - płatność przy odbiorze

Zamówienia na skionline@skionline.pl z tematem Koszulka!

Proszę podać nr. koszulki, ilość, rozmiary, damska czy męska i adres.

koszulka01a.jpg Koszulka 1

koszulka02a.jpg Koszulka 2 (brak rozmiarów męskich)

koszulka03a.jpg Koszulka 3

UWAGA! Post z 2007 roku! Czy jest choćby najmniejsza szansa żeby wrócić do sprawy koszulek? Aktualnie nasze forum ma 13020 użytkowników. Niech koszulkę kupi co .... piąty. To będzie zapotrzebowanie na 2600 sztuk. A jak co dziesiąty to 1300. A wiem, że będą tacy, którzy wezmą dla całej rodzinki. Jaki jest limit opłacalności takiego przedsięwzięcia? Może się jakoś skrzykniemy, co? No dalej! :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Post z 2007 roku! Czy jest choćby najmniejsza szansa żeby wrócić do sprawy koszulek? Aktualnie nasze forum ma 13020 użytkowników. Niech koszulkę kupi co .... piąty. To będzie zapotrzebowanie na 2600 sztuk. A jak co dziesiąty to 1300. A wiem, że będą tacy, którzy wezmą dla całej rodzinki. Jaki jest limit opłacalności takiego przedsięwzięcia? Może się jakoś skrzykniemy, co? No dalej! :crazy:

A ja Ci gwarantuję że jak kupi co 100 to będzie wszystko:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci gwarantuję że jak kupi co 100 to będzie wszystko:rolleyes::

Być może masz rację. :frown:: :frown:: :frown:: Ostatecznie ten temat już był wielokrotnie wałkowany więc pewnie wiecie lepiej jak sprawy się mają w rzeczywistości. Ale trochę optymizmu nie zawadzi! :happy:

A jaka jest granica opłacalności? Żeby taka koszulka kosztowała te 3 może 4 dyszki to ile sztuk trzeba wyprodukować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby taka koszulka kosztowała te 3 może 4 dyszki to ile sztuk trzeba wyprodukować?

Właśnie odpowiedziałeś ile byłbyś skłonny dać za taka koszulkę, teraz zauważ że koszt wysyłki przy 1 szt będzie stanowił 50% ten ceny, czyli na koszulkę i nadruk zostanie 15- 20 zł. Pewnie i można za tyle zrobić koszulkę z nadrukiem przy milionie szt, tyle że to będzie badziewie które po 2 praniach nie będzie się nadawało nawet żeby kosić w tym trawnik przed domem:rolleyes::.

Nie ma problemu wszystko można zrobić, kurtki z GoreTex, narty... wszystko sygnowane SKIONLINE, tylko żeby zapłacić za to to chętnych brak, a taka kurtka nie kosztowała by więcej niż KJUS, kosztowała by tyle samo, tylko potencjalny nabywca jak znam życie wolał by mieć znaczek KJUS:cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości, czy w ramach przeróżnych akcji promocyjnych nie można zapytać 3-4 firm o ofertę koszulka (mono/kolor), naklejki pełna/transparentna w 2 kolorach i 2 rozmiarach, a tak forumowicze jęczą, pytają a skionline odpowiada: "że można by, ale za ile i kto to kupi".

Ustalcie koszty np.dla 500/1000 naklejek i 50/100 koszulek, jak będzie znana cena i to i użyszkodnicy ;-) się wypowiedzą i potem można zamówić.

Oczywiście każdy we własny zakresie może sobie coś takiego zafundować tylko ilu ma zapał na kupienie 1/2/3 koszulek i kilku/kilkunastu naklejek?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpowiedziałeś ile byłbyś skłonny dać za taka koszulkę, teraz zauważ że koszt wysyłki przy 1 szt będzie stanowił 50% ten ceny, czyli na koszulkę i nadruk zostanie 15- 20 zł. Pewnie i można za tyle zrobić koszulkę z nadrukiem przy milionie szt, tyle że to będzie badziewie które po 2 praniach nie będzie się nadawało nawet żeby kosić w tym trawnik przed domem:rolleyes::.

Nie ma problemu wszystko można zrobić, kurtki z GoreTex, narty... wszystko sygnowane SKIONLINE, tylko żeby zapłacić za to to chętnych brak, a taka kurtka nie kosztowała by więcej niż KJUS, kosztowała by tyle samo, tylko potencjalny nabywca jak znam życie wolał by mieć znaczek KJUS:cool::

Nie nie SB, to trochę nie tak. Kwota jaką wymieniłem jest przykładowa. Takie kwoty były wymieniane wcześniej przez innych Forumowiczów. Poza tym miałem na myśli wartość samej koszulki, a nie towaru łącznie z przesyłką. Wierzyć mi się nie chce, że za 40 pln nie można zrobić porządnej koszulki z porządnym nadrukiem w ilości powiedzmy 200 sztuk. Zresztą przecież kiedyś już takie koszulki były i chyba nie zalegają w milionach sztuk w przepastnych magazynach skionline.pl. Na wątek o koszulkach w ciągu tych pięciu lat było ponad 30000 wejść, a na wątek o naklejkach ponad 24000! (może odwrotnie?) Zainteresowanie więc jest. Wszystko też zależy od tego jakiej jakości byłby to towar. Ja mogę zapłacić nawet więcej jeśli jakość uzasadniałaby większą cenę. Można przecież wejść w układ z polskimi firmami (4F??? Brubeck???) czy nawet z wymienioną firmą KJUS! :eek: Przecież może być kurtka firmy KJUS z logo skionline.pl I będa dwa znaczki na jednej kurtce! Ale tu już wkraczamy w najwyższe rewiry. Swoją drogą błękitna kurtka z białym napisem skionline.pl na plecach!!! :rolleyes:: To byłoby coś!!! Ale nie wszyscy mają sprzęt KJUS więc tego wątku nie ciągnijmy.

Ostatnio byłem w Elblągu na Górze Chrobrego no i jest tam jakaś szkółka narciarska. Jak się możemy domyślać pewnie nic "wielkiego". Malutki ośrodeczek, malutka szkółka. Ale wszyscy instruktorzy ubrani w jednakowe kurtki z logo szkoły. A jest ich dosłownie kilku. Pewnie nie są to jakieś zabójcze koszta. Zresztą póki co mówimy tylko o koszulkach i naklejkach.

Inna sprawa, że skionline.pl to jest już rozpoznawalna marka. Wydaje mi się więc, że nie każdy może sobie iść do wytwórni i wydrukować koszulkę. Myślę też, że z marketingowego punktu widzenia właścicielowi marki powinno najbardziej na tym zależeć żeby logo się pojawiało przy każdej możliwej okazji. No ale jak się nie da to trudno. :frown::

Edytowane przez Aressi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można obciąć koszty koszulek przyjmując logo jakiegoś sponsora tu i ówdzie. Przecież na forum również reklamują się różne firmy i instytucje można ich zapytać czy nie chcieli by reklamy na fajnych koszulkach:rolleyes::

Na jednym z rowerowych forów również jest taka dyskusja dotycząca odzieży rowerowej na okres letni, i tam jakoś forumowicze dają radę już któryś raz z rzędu zrobić sobie cichy.

Oni zamawiają w firmie polskiej co nazywa się Toprint bodaj jeśli się nie mylę, przypuszczam że nie tylko materiały na odzież rowerową mają.

A koszty koszulek rowerowych jeśli się nie mylę wahają się w granicach bodaj 40-50 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc podgrzewać atmosfery, myślę że powinniśmy zaczekać na powrót na łono Ojczyzny JC jako głównego decydenta :D

A i żeby była pełna jasność ja piszę się tylko na koszulkę/naklejki, żadnych goretexów i softshelli nawet z wyhaftowanym SB nie zamawiam :stupid:

Edytowane przez pieczara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na takie bajery to nawet nie masz szans, to trzeba przedłożyć solidny rodowód:tongue:

Dla mnie skromny zestaw na APRE SKI albo AFTER PARTY:

otwieracz do piwa

korkociąg

smycz na klucze (co by się nie zawieruszyły gdzieś :wink:)

A serio

za koszulkę dobrej jakości z ładnym nadrukiem 40/ 50,- mogę dać.

Potraktuję to jak wpisowe na bieg uliczny (to porównywalne koszty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałem dzisiaj obok firmy która zajmuje się koszulkami i postanowiłem wstąpić i dowiedzieć się czegoś w temacie:

I tak:

Koszulki mają firmy Fruit Of The Loom i Keya, 100% bawełny

Jeżeli chodzi o nadruk to mają 3 rodzaje: Solwent, Flex i mogą też haftować

Ceny:

HAFT

Przygotowanie maszyny do haftowania (przygotowanie grafiki 1 szt) - 110zł netto

Sam haft w zależności od ilości kolorów 7-12zł netto

FLEX (nadruk)

15cmx15cm - 6zł netto

30cmx30cm - 12zł netto

SOLWENT (nadruk, zdjęcia lub cienie):

21cmx15cm - 18zł netto

A4 - ok 27zł netto

To są ceny jak dostarczy im się własne koszulki

Przy ich koszulkach ceny są korzystniejsze:

np: przy 10szt (nadruk Flex, np: taka jak ostatnio) - 30zł za koszulkę z nadrukiem

koszulka T-shirt haftowana (pytałem o haft skionline.pl na piersi i na plecach) przy 20szt - 29,99zł

koszulka Polo haftowana (haft jw.) przy 20szt - 44,99zł

Mają też różne rodzaje bluz.

Przy każdej większej ilości ceny do negocjacji!!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haftowana koszulka za 29,99!? :angel: I to przy tylko 20 sztukach?! A jak sztuk będzie 100 to cena pewnie będzie jeszcze korzystniejsza? W czym więc problem? :eek:

Wydaje się, że piłeczka jest po stronie Szeryfa. :rolleyes::

Albo jest jeszcze inny pomysł. Niech wszyscy chętni skrzykną się tu na forum, poprosimy tylko o pozwolenie na wydrukowanie sobie takich koszulek i sami je sobie zamówimy! Tylko ktoś musiałby się tym zająć osobiście. Ale to chyba nie będzie wielkim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, taka cena, przy haftowanym napisie skionline.pl na piersi i na plecach, sam napis.

Piłeczka powinna być tylko po stronie Jacka, to jest Jacka firma i Jacka logo i wydaje mi się, że nie mamy prawa ot tak sobie tego loga wykorzystywać, poza tym kto by wyłożył $$?

P.S.

Jacek, w razie czego mogę pomóc bo ta firma jest niedaleko mojego domu:)

Edytowane przez szparaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...