Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kurtka


amica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

przymierzam się do zakupu dobrej kurtki i spodni. Znalazłem w Go-Sporcie przecenioną kurtkę Spider( cena około 1200 zł). Mam pytanie do Szanownych Kolegów czy jest to rzecz warta uwagi? Pytam się ponieważ kurtki tej firmy widziałem w cenach znacznie wyższych. Prosiłbym także ewentualnie o opinie odnośnie tej lub innych kurtek dostępnych u nas na rynku.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przymierzam się do zakupu dobrej kurtki i spodni. Znalazłem w Go-Sporcie przecenioną kurtkę Spider( cena około 1200 zł). Mam pytanie do Szanownych Kolegów czy jest to rzecz warta uwagi? Pytam się ponieważ kurtki tej firmy widziałem w cenach znacznie wyższych. Prosiłbym także ewentualnie o opinie odnośnie tej lub innych kurtek dostępnych u nas na rynku.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Tu chyba nikt nie pomoże. Moim zdaniem spyder to tylko i wyłacznie lans - jak ktoś go lubi i lubi wyrzucac pieniądze to jego sprawa. Inny powie, że tylko takie się nadają. Ja bym napewno takiej kasy za kurtke nie dał chociaż dzięki Bogu specjalnie nie musze liczyć kazdego euro...

Kupiłem sobie kurtke atomica za 40 EUR, spodnie za 50 ( a można wyrwać jeszcze taniej ) i w niczym dla mnie nie ustepują spyderowi za 500 EUR.

p.s. Kwestia też jaki to model spydera, bo nawet patrzac na polskie wyjątkowo zawyzone ceny to może to nie być wcale taka okazja. Ceny poszczególnych modeli bardzo się różnią (50 - 800 EUR).

Nawet na allegro kupisz kika modeli za 500 -600zł:

np. http://allegro.pl/item271149699_kurtka_spyder_kurtki_spyder_okazja_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Spyder nie jest zły i nikt mi nie wmowi ze to badziew :) z tym ze dobry Pająk sporo kosztuje i w polsce kojarzy sie z panami i paniami co na stok przychodzą pochodzic, postac, herbatke wypic a nie pojezdzic :D

Polskie JMP naprawde dobre choc nie mozna tego prawie nigdzie dostac :), droższy Killtec i Descente to firmy ktore ja moge polecic i mysle że ze w tej kasie z tych firm ( no z descentem moze byc problem ) jak poszukasz to napewno cos znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do kurtek Maier-Sport. Co powiecie o tej marce? Ja zastanawiam się nad zakupem Modelu Racingowego Morzino, ale oczywiscie w Polsce nie ma szans na zakup tego modelu i trzeba zamwaić w niemczech. Ale chciałbym wiedzieć jakie te kurtki mają opinie, no bo cena jest jak najbardziej atrakcyjna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ty koleś a ty z kąd ześ się urwał z choinki, to my tu poważne dyskusje o zgrabnych pośladkach, ......wszyscy konsternacja bo Homar ma fotki wklejać, a ten nagle jeb: jakaś podarta szmata z molani i wszmi, a won z tąd:mad: :mad: !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Panu podziękujemy :D

A JC wystawi fakturę:

1. za reklamę tej jednej firmy z tej jednej strony

2. za reklamę tej kurtki z tej jednej strony.

Dobrze, że maila podałeś - Admin wie gdzie wysłać faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...