Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nalepki skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

I się doczekałem :biggrin:

Widziałem naklejki, wybrałem tę mniejszą :laughing:

Są bardzo atrakcyjne :cheerful:

No to cieszę się że się podobają, a jeszcze z dostawą takiego kuriera, to już w ogóle:smile:. Innym dostarcza listonosz oschły zazwyczaj:angry:, lub muszą sobie kopertę wyciągnąć z nie dość że czerwonej, to jeszcze zimnej skrzynki.

Mam nadzieję że doceniłeś że Kasia poświęciła swój cenny czas i paliwo na dojazd i wynagrodziłeś jej to jakąś pyszną kawką?:rolleyes::

Czy dałeś jaj 2 zeta i już?:tongue:

Jestem już w PL. kto chętny na nalepki proszę pisać których ile na PMa wraz z adresem, kto napisał w ostatnim tygodniu zamówienie nie pisze.

Padają pytania o koszt dostawy, więc odpowiadam 3 zł bez względu na ilość, list Pocztą Polską priorytetowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cieszę się że się podobają, a jeszcze z dostawą takiego kuriera, to już w ogóle:smile:. Innym dostarcza listonosz oschły zazwyczaj:angry:, lub muszą sobie kopertę wyciągnąć z nie dość że czerwonej, to jeszcze zimnej skrzynki.

Mam nadzieję że doceniłeś że Kasia poświęciła swój cenny czas i paliwo na dojazd i wynagrodziłeś jej to jakąś pyszną kawką?:rolleyes::

Czy dałeś jaj 2 zeta i już?:tongue:

Jestem już w PL. kto chętny na nalepki proszę pisać których ile na PMa wraz z adresem, kto napisał w ostatnim tygodniu zamówienie nie pisze.

Padają pytania o koszt dostawy, więc odpowiadam 3 zł bez względu na ilość, list Pocztą Polską priorytetowy.

Dałem 4 zeta :laughing:

Ale dopiero dzisiaj sobie przypomniałem, że potrzebuję jeszcze jedną.

Chyba muszę znowu się umówić :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem 4 zeta :laughing:

Ale dopiero dzisiaj sobie przypomniałem, że potrzebuję jeszcze jedną.

Chyba muszę znowu się umówić :cheerful:

O to prawie będzie miała na przelew do mnie, a paliwo na dojazd to już masz w gratisie od niej:tongue:

Co do nalepek to możesz je zamówić teraz tylko u mnie:rolleyes::

Wskazówki jak to zrobić znajdziesz w temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdźcie wszyscy ze mnie bo czuję się molestowana :stupid:

Nie wiem Sławek ja Ty to wszystko teraz ogarniesz - tym bardziej z depresją powyjazdową :)

Mi też się trochę nudzi, zatem: :biggrin:

1. Wróżka coś wspominała o równouprawnieniu w dystrybucji naklejek :biggrin:

2. Użyła też słów: parytet, emancypacja, gender. Tego zupełnie nie zrozumiałem :stupid:

3. BTW, już ja Wróżce pomogę dokonać dobrego wyboru. Komu oddać naklejki! :cheerful::cheerful::cheerful:

4. Znam takie dobre ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprytne! :D

Było by i może sprytne:rolleyes:: gdyby SB w tym nie partycypował, a jak to SB... nie lubi jak się mu cokolwiek z pod kontroli wymyka:tongue:, tak więc co by chaosu nie było nalepki będą wysyłane tylko pocztą lub osobisty odbiór u mnie:smile:.

Nalepki u Wróżki są już zadysponowane co do szt:rolleyes::.

Do wysyłki mam przygotowane koperty dla:

Asiek

Maikel1977

Paweł BR

Wojmu

Pinio46

Hupon

ZZocha

Dembus

Jata-70

Przemek

Magnus Dux85

Megalen

Na dzisiaj tyle, jeśli ktoś nie otrzyma przesyłki w ciągu tygodnia, a wydawało się mu że zamówił to proszę ponowić zamówienie. Jeśli się machnąłem w liczeniu to proszę oczywiście poprawić mnie:tongue:.

A i nie śmiejcie się że koperta duża jak nawet 2 małe nalepki, mam 1 szablon i już, a do małej duża nalepa nie mieści się.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Sławek ja Ty to wszystko teraz ogarniesz - tym bardziej z depresją powyjazdową :)

Nie ma czegoś takiego jak depresja powyjazdowa:rolleyes::, może być ewentualnie reisefieber:smile:

W końcu to że się wróciło, nie wyklucza tego żeby tylko narty przeostrzyć i jechać znowu:applause:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w wolnej chwili samowolnie :redface:"popełniłem naklejki na mój i córki kachol.

IMG_0306.jpg

Kachole już trochę wyeksploatowane więc czas na zmianę i nowe naklejki.Zamówiłem już oryginały i proszę o wybaczenie najjaśniejszego SB - więcej grzechów nie pamiętam :biggrin:

IMG_0306.jpg.9b5f6ce7e5e4a056b264be0dfc115713.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...