Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nalepki skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz,tak myśle że w sumie nie ma problemu :rolleyes::

Niedziela koło 4 rano wyjazd i byśmy zdążyli na pierwsze krzesło np. Semmering Stuhleck :applause:

Co ty na to,może ktoś by jeszcze chciał sie sciepnąć na paliwo na jeden dzień nartowania

A jak by do tego dołożyć 1 nocleg to można już na TH albo Kriaschberg:rolleyes::

Albo 2!!! albo 2!!!:applause:

Ale biorę wszystko:smile:

Otwarty trening dla mediów Tiny Maze na Chopoku - myślę, że to by go zmotywowało :)

Za mało, ale prywatna audiencja to nawet do Liptowskiego bym pojechał:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak by do tego dołożyć 1 nocleg to można już na TH albo Kriaschberg:rolleyes::

Albo 2!!! albo 2!!!:applause:

Ale biorę wszystko:smile:

Co tak długo z tego Chełmka się wlekłeś :tongue: już zasypiałem :stupid:

Co do wyjazdu sprawa do dogrania,nie ma problema :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak długo z tego Chełmka się wlekłeś :tongue: już zasypiałem :stupid:

Co do wyjazdu sprawa do dogrania,nie ma problema :wink:

A jak w grudniu śmigałem parę razy przez Jastrzębie to kawy nie było z kim wypić:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za.:cheerful:

Poczekałbym jednak aby troszkę sypnęło.Wiem,możemy się nie doczekać tej zimy.:sad:

Zdecydowanie poczekajmy na koniec ferii.

Obserwuję bacznie kamerki,nie wygląda to źle,choć widać dość dużo ludzisków.

Oczywiście ja optuję za wyjazdem poza weekendowym ( bo mam taką możliwość,tak jak i SB)

Ale zaryzykowałbym nawet w niedzielę.

Niestety nie w tę,bo w nocy ze soboty na niedzielę muszę odebrać seniora z autokaru,który będzie wracał z Andalo.

Nam chodzi po głowie weekend... może się uda, ale jeszcze czekamy z decyzją co do miejsca i daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kasa jest w drucie, no bo jak Ty wysłałeś i nie masz jej na koncie, a u mnie też jej nie ma jeszcze, no to znaczy że jest w drucie:biggrin:

Daj znać na priva jak już dopłynie to będę spokojny że żadni twoi kumple mi na chatę nie wjadą:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam chodzi po głowie weekend... może się uda, ale jeszcze czekamy z decyzją co do miejsca i daty.

Musisz mieć nowe nalepki.

Bez nalepek ni hu,hu.:applause:

Jeśli na jeden dzień to (my) na Stuhleck.

A z noclegiem (noclegami) to na 99% będzie to Kreischberg z TH.A wtedy weekend może być.

W moim przypadku z pewnością nie może to być ten weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać na priva jak już dopłynie to będę spokojny że żadni twoi kumple mi na chatę nie wjadą:eek:

Sam sobie radzę:stupid:

dlattach.html;topic=52162.0;attach=10630;image

A tak poważnie, to dajcie spokój nie będę po 100 razy sprawdzał, jak wysłane zostało to i dotrze, to raczej mnie sprawdzajcie czy się wszystko zgadza:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam! czekały na mnie w skrzynce :biggrin:

SB przelew zrobiony, wielkie dzięki, super, że w ogóle Ci się chciało :applause::cheerful:

Gustowne te nalepki i zmieści się spokojnie na mój kask :cool::

Edytowane przez asiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć nowe nalepki.

Bez nalepek ni hu,hu.:applause:

Jeśli na jeden dzień to (my) na Stuhleck.

A z noclegiem (noclegami) to na 99% będzie to Kreischberg z TH.A wtedy weekend może być.

W moim przypadku z pewnością nie może to być ten weekend.

Nalepki już są, jak napisałam, a co do miejsca to myślimy. Trochę też nas determinuje odpowiedni nocleg, bo tym razem musielibyśmy zabrać też Małą.

Na pewno w naszym przypadku najszybciej to będzie jakiś weekend marcowy - lutowe już pozajmowane, a i pierwszy marcowy zajęty: mąż zabiera klientów na narty... beze mnie :sorrow::sorrow::sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie przekażę naklejki a jeszcze większa przyjemność dla mnie będzie Ciebie poznać osobiście :happy:

Myślę, że jakoś na początku lutego będziemy z Chłopakami z Kielc robić jakieś małe spotkanie na którymś z świętokrzyskich stoków - byłoby miło gdybyś wpadł (dam znać na priv jak coś zmontujemy).

Panowie, nasza "nizinna" Skionlinowa Paczka rośnie w siłę :happy:

Marboru a dla mnie byś też skołował od razu? Byłabym wdzięczna. Jakoś bym się z Tobą zgadała, żeby odebrać:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...