Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nalepki skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Jasiek napisał:

i nie zaśmiecaj forum.

Wyraź swoje pier... problemy na fejsie

Tam was wszyscy kochają...

 

Pijesz do Mnie? Hamuj język i swoje narty....Post był do Pana Sławka(miły,uprzejmy i życzliwy)....Czytaj ze zrozumieniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MAIKEL 1977 napisał:

Na chwilę obecną nie ma chyba nikogo kto zrobiłby tutaj porządek ??

No i to niestety jest PRAWDA! I powoli staje się najpoważniejszą wadą tego forum! 

A jeśli chodzi o naklejki ..... O co tyle niepotrzebnego hałasu?! Nie chcesz? Nie kupuj! Nie chcesz niczego reklamować, a tym bardziej za darmo? Nie reklamuj! My tych naklejek nie traktujemy jako reklamy ale jako formę identyfikatora. Żeby można było rozpoznać się na stoku. Albo w kolejce do wyciągu. I zagaić. Tyle! Nic więcej nic mniej!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56935058.jpg.9a0447afe32aa4c3c64046e19b46f247.jpg

Nie wiem o co chodzi. Od paru lat jestem użytkownikiem forum Alfy Romeo i tam płaci się za wszystko. Od breloczków, przez smycze, ramki na tablice rejestracyjne, kończąc na ubraniach czy długopisach. Ludzie kupują i cieszą się z bycia częścią społeczności. Troszkę luzu nikomu nie zaszkodzi. Pieniędzy z kieszeni nikt nikomu nie wyciąga.

@SB Jak już wróciłeś na forum, nie chciałbyś ponownie zająć się moderacją ? :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
13 godzin temu, pasazer85 napisał:

A co tam odgrzebię kotleta :P Macie jeszcze takie naklejki ?? Jeśli nie, to mogę zając się zorganizowaniem takich,prosił bym tylko administracje o przesłanie grafiki. 

Wyślij mi na Priva adres email, na który mam wysłać logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki gotowe 😎 Jutro jadę odebrać 😁 Postaram się przekazać znaczną ich większość @JC. Mam nadzieję że zajmie się dystrybucją :P Jak ktoś jest chętny to w weekendy rano jestem w Szczyrku, w tygodniu czasem na wieczornej w SMR, jak ktoś również będzie mogę przekazać osobiście. W przyszłym tygodniu planuje zawieść narty do Szafrańskiego na serwis, jak się zgodzą tam też coś zostawię. 

Generalnie za naklejkę z odbiorem osobistym nie chce żadnych monet, jeśli @JC zajmie się dystrybucją trzeba doliczyć koszty czasu,opakowania i znaczka 😀

Pozdrawiam. 

  • Like 3
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hmm.. Próbowałem jak mogłem ale jako,że ciężko porozumieć się z administratorem i przekazać naklejki (choć siedziba skionline.pl mieści się dosłownie 100 m w linii prostej od mojego miejsca pracy) , postanowiłem zająć się tym sam. Osoby chętne na naklejkę poproszę o adres na PW. Nie będzie to ekspres, poczekam do końca marca,potem wszystkim chętnym wyślę naklejki pocztą. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • JC unpinned this temat
  • 2 weeks later...
4 godziny temu, lu5asz napisał:

Nie ma takiej opcji.Nie będę psuł wizerunku skionline.pl 😀

No łeee. Myślałem, że się znacie na czarnym humorze. :D

W takim razie chyba sam nie mogę sobie nakleić bo będzie wstyd i siara na pół Polski jak to forumowicze skionline jeżdżą.

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ziemowit napisał:

No łeee. Myślałem, że się znacie na czarnym humorze. :D

W takim razie chyba sam nie mogę sobie nakleić bo będzie wstyd i siara na pół Polski jak to forumowicze skionline jeżdżą.

No chyba nie jesteś kamikadze?! :)

Ja tam też nie wymiatam na nartach ,ale krzywdy innym nie mam zamiaru robić😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wiadomości zamawiających naklejki. Bo różne wiadomości dostaję.

Nie handluję Waszymi danymi adresowymi, służą mi tylko i wyłącznie do zaadresowania koperty z przesyłką. 

Jestem tak jak większość z Was pasjonatem narciarstwa, od lat czytelnikiem forum. Korzystając z możliwości wykonałem kilkaset naklejek które rozdaję za darmo.  Jeśli ktoś nie chce podać swoich danych adresowych, naklejki są dostępne w Bielsku Białej ul.Gen.Andersa 4 w serwisie M.Szafrańskiego ,jak i u admina,   @JC

 

  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...