Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nalepki skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje [ATTACH=CONFIG]13823[/ATTACH] :wink:

hmm...

Normalnie nie pamiętam żebym Ci wysyłał:tongue:, a wczoraj jeszcze jednego japcoka jak byśmy opróżnili, to chyba też nie pamiętał bym że byłeś/byliście u mnie wczoraj:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

Normalnie nie pamiętam żebym Ci wysyłał:tongue:, a wczoraj jeszcze jednego japcoka jak byśmy opróżnili, to chyba też nie pamiętał bym że byłeś/byliście u mnie wczoraj:stupid:

A ja nie pamiętam żebym je ze skrzynki wyciągał :tongue:

Co do japcoka,no nie wiem,te winka koło japcoka nawet nie stały :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do japcoka,no nie wiem,te winka koło japcoka nawet nie stały :biggrin:

Oj no tak, ale tak pieszczotliwie napisałem, czy z winem czy bez, fajnie było Was gościć:smile:

Dzisiaj wysłałem nalepki do:

Dembus

Szpara

M-Ski - brakujące

Ghoost

Krzysie

Aneta676

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem do domu, a naklejek w skrzynce brak. Ach ta poczta… :frown::

Czy dotarły do Ciebie te nalepki?

Pytam bo wczoraj okazało się że ktoś dostał 2 raz, więc ktoś musiał nie dostać:confused::

Jeśli ktoś zamawiał, a do tej pory nie otrzymał, to proszę ponowić zamówienie, z wyjątkiem tych osób które miały wysyłane w ostatnich dniach tak jak pisze w postach pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę spokojnie, przeglądam wątek "warunki nar... Polska " po chwili z niego wychodzę i z przerażenia zamieram. Mój wzrok pada na słowa "nalepki skionline.pl " i właśnie uświadamiam sobie że ..... nalepki dostałem a kasy nie przelałem :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: , dobra kończę i przelewam :smile:

ps. dzięki, są super :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę spokojnie, przeglądam wątek "warunki nar... Polska " po chwili z niego wychodzę i z przerażenia zamieram. Mój wzrok pada na słowa "nalepki skionline.pl " i właśnie uświadamiam sobie że ..... nalepki dostałem a kasy nie przelałem :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: , dobra kończę i przelewam :smile:

ps. dzięki, są super :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
A moim nalepkom chyba nie będzie dane w tym sezonie obejrzeć polskie stoki... chlip chlip :-(

No ale po Czechowicach, czy po BB jak chodzisz to zabieraj kask i w nim chodź, ja często śmigam po okolicy to może dzięki temu się jakoś trafimy, no i wtedy zapraszam na kawę:smile:, oczywiście płacę za tą kawę, tak tylko uściślam, bo wiem że wśród forumowiczów to nie jest norma:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim nalepkom chyba nie będzie dane w tym sezonie obejrzeć polskie stoki... chlip chlip :-(

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

A ja dzisiaj byłem na Nowej Osadzie -znowu.... Oddałem dzieciarnie w profesjonalne ręce i całkiem, całkiem pośmigałem. Zero kolejek o 9.00 , zero o 11.00 i zero o 13.00 . Stok jak na prawie 10 stopni całkiem całkiem. Wokół ludzie na rowerach sie pojawili. Pojezdzilem całkiem fajnie, wystarczy sie przełamać. Po prostu warunki teraz są jak zeszłego roku końcem kwietnia -tyle. Szkoda narzekać, trzeba działać, warunki są jakie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po Czechowicach, czy po BB jak chodzisz to zabieraj kask i w nim chodź, ja często śmigam po okolicy to może dzięki temu się jakoś trafimy, no i wtedy zapraszam na kawę:smile:, oczywiście płacę za tą kawę, tak tylko uściślam, bo wiem że wśród forumowiczów to nie jest norma:stupid:

Że też na to nie wpadłam :D

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...