Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości
JC

Nalepki skionline.pl

Recommended Posts

Gość

i nie zaśmiecaj forum.

Wyraź swoje pier... problemy na fejsie

Tam was wszyscy kochają...

38 minut temu, Jasiek napisał:

i nie zaśmiecaj forum.

Wyraź swoje pier... problemy na fejsie

Tam was wszyscy kochają...

Pijesz do Mnie? Hamuj język i swoje narty....Post był do Pana Sławka(miły,uprzejmy i życzliwy)....Czytaj ze zrozumieniem .

Gość

A dlaczego miał być akurat do Ciebie? 

zaśmiecasz forum? masz jakieś problemy? 

Nie rozumie? Czytaj ze zrozumieniem.

19 minut temu, Azmadan napisał:

Czy możemy prosić jakiegoś moderatora o posprzątanie tutaj ?

Na chwilę obecną nie ma chyba nikogo kto zrobiłby tutaj porządek ??

2 godziny temu, MAIKEL 1977 napisał:

Na chwilę obecną nie ma chyba nikogo kto zrobiłby tutaj porządek ??

No i to niestety jest PRAWDA! I powoli staje się najpoważniejszą wadą tego forum! 

A jeśli chodzi o naklejki ..... O co tyle niepotrzebnego hałasu?! Nie chcesz? Nie kupuj! Nie chcesz niczego reklamować, a tym bardziej za darmo? Nie reklamuj! My tych naklejek nie traktujemy jako reklamy ale jako formę identyfikatora. Żeby można było rozpoznać się na stoku. Albo w kolejce do wyciągu. I zagaić. Tyle! Nic więcej nic mniej!

• Like 2

56935058.jpg.9a0447afe32aa4c3c64046e19b46f247.jpg

Nie wiem o co chodzi. Od paru lat jestem użytkownikiem forum Alfy Romeo i tam płaci się za wszystko. Od breloczków, przez smycze, ramki na tablice rejestracyjne, kończąc na ubraniach czy długopisach. Ludzie kupują i cieszą się z bycia częścią społeczności. Troszkę luzu nikomu nie zaszkodzi. Pieniędzy z kieszeni nikt nikomu nie wyciąga.

@SB Jak już wróciłeś na forum, nie chciałbyś ponownie zająć się moderacją ? :D 

A co tam odgrzebię kotleta :P Macie jeszcze takie naklejki ?? Jeśli nie, to mogę zając się zorganizowaniem takich,prosił bym tylko administracje o przesłanie grafiki. 

13 godzin temu, pasazer85 napisał:

A co tam odgrzebię kotleta :P Macie jeszcze takie naklejki ?? Jeśli nie, to mogę zając się zorganizowaniem takich,prosił bym tylko administracje o przesłanie grafiki. 

Wyślij mi na Priva adres email, na który mam wysłać logo.

Naklejki gotowe 😎 Jutro jadę odebrać 😁 Postaram się przekazać znaczną ich większość @JC. Mam nadzieję że zajmie się dystrybucją :P Jak ktoś jest chętny to w weekendy rano jestem w Szczyrku, w tygodniu czasem na wieczornej w SMR, jak ktoś również będzie mogę przekazać osobiście. W przyszłym tygodniu planuje zawieść narty do Szafrańskiego na serwis, jak się zgodzą tam też coś zostawię. 

Generalnie za naklejkę z odbiorem osobistym nie chce żadnych monet, jeśli @JC zajmie się dystrybucją trzeba doliczyć koszty czasu,opakowania i znaczka 😀

Pozdrawiam. 

• Like 3
  • Thanks 4

2 godziny temu, pasazer85 napisał:

Naklejki już dostępne w serwisie Marcina Szafrańskiego w Bielsku Białej ul.Gen.Andersa 4 😎

Dajcie znać jakby ktoś mógł wysłać naklejki.Do  Bielska niestety  mam dość daleko.

Dnia 8.01.2019 o 17:31, pasazer85 napisał:

Naklejki gotowe 😎 Jutro jadę odebrać 😁 Postaram się przekazać znaczną ich większość @JC. Mam nadzieję że zajmie się dystrybucją :P Jak ktoś jest chętny to w weekendy rano jestem w Szczyrku, w tygodniu czasem na wieczornej w SMR, jak ktoś również będzie mogę przekazać osobiście. W przyszłym tygodniu planuje zawieść narty do Szafrańskiego na serwis, jak się zgodzą tam też coś zostawię. 

Generalnie za naklejkę z odbiorem osobistym nie chce żadnych monet, jeśli @JC zajmie się dystrybucją trzeba doliczyć koszty czasu,opakowania i znaczka 😀

Pozdrawiam. 

Będziesz jutro na wieczornej jeździe 

Albo w niedzielę w ciągu dnia?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018