Narty - skionline.pl
Jump to content

długość nart po raz kolejny :] poradzcie

Recommended Posts

witam

Mam zamiar kupic narty

Moje umiejetnosci to około 6 w waszej skali

Moj prywatny spec od nart wybrął mi 2 narty za nie wielkie pieniadze

streetracer 6 (165cm) lub 7(160) z sezonów 4/5 lub 5/6

I teraz moje pytanie :

Mam 180 cm wzrostu i 78 kg wagi - typowy chłop :]

CZy lepiej kupic streety 7 160 cm czy jednak model nizszy 6 ale za to 5cm dłuzszy ?

CZekam na odpowiedz a administracje prosze o usuniecie tematu po paru dniach od odpowiedzi na niego by nie smiecił

Pozdrawiam

witam

Mam zamiar kupic narty

Moje umiejetnosci to około 6 w waszej skali

Moj prywatny spec od nart wybrął mi 2 narty za nie wielkie pieniadze

streetracer 6 (165cm) lub 7(160) z sezonów 4/5 lub 5/6

I teraz moje pytanie :

Mam 180 cm wzrostu i 78 kg wagi - typowy chłop :]

CZy lepiej kupic streety 7 160 cm czy jednak model nizszy 6 ale za to 5cm dłuzszy ?

CZekam na odpowiedz a administracje prosze o usuniecie tematu po paru dniach od odpowiedzi na niego by nie smiecił

Pozdrawiam

Krauker brachu,

sluchaj wyglada na to ze troche na nartach smigasz, wiec sam powinienes wiedziec najlepiej co potrzebujesz i co Ci pasi - tak jak kiedys podobnie Robalek chyba skwitowal dyskusje 5 cm wte albo wewte;

skad wiec te pytania ciut dziwne?

kto od Ciebie bedzie wiedzial lepiej jak dokladnie pociskasz i czy wolisz sie bardziej wgryzc w skret czy mniej, a to tego jeszcze czym i jak klasowo roznia sie te techy i jak to sie ma do Ciebie ?

sorry ze takie pitu - pitu i zero konkretow, ale naprawde uwazam, ze tutaj akurat jak sam sobie nie pomozesz to nikt Ci nie pomoze,

pozdro :)

czyli chcesz powiedziec ze te 5 cm nie ma znaczenia ?? osobiscie uwazam ze 7 byly by mi blizsze poziomem ale zastanawiam sie te 5centów nie zmieni czegos w fizyce jazdy

A i jezdziłem wczesniej na scramblerach 4 i opo 2 sezonach chciałem sie przesiasc na cos lepszego by mój carving szedł coraz lepiej :]

Witaj :) jesli tylko czujesz ze dasz rade to wez tą 7 ;) patrząc po twoich gabarytach to nie powinno byc problemu z panowaniem nad tym :D jezdziłem na streetach 8 i były super naprawde fajnie sie na tym kręciło z tym że: NIE PO TWARDYM... np lodzie jazdy ni ma :)