Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kask i google czy czapka i okulary ?


Ambro

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś jeszcze z was jeździ w żółwiku ?

Tak, jeżdżę od zeszłego roku i jak narazie szczęśliwie nie miałem okazji wypróbować czy działa :) wierzę jednak na słowo, po tym jak dwa lata temu zaliczyłem porządną glebę i mocno się potukłem teraz wolę na wszelki wypadek założyć. Co prawda umiejętności rosną, panowanie nad nartami coraz większe ale prędkości z jakimi się zjeżdza również coraz wyższe, a co za tym idzie ryzyko kontuzji przy ewentualnym upadku też rośnie.

Mogę jedynie powiedzieć, że w jeździe żółwik wogóle nie przeszkadza, nie krępuje ruchów i po chwili nawet się nie czuje że się go ma na sobie...

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od ubieglego sezonu kask leżał sobie w szafie a ja jezdzilem w czapce. Wiedziony jakims przeczuciem i za namową ekipy z Pejo, założyłem go na wyjazd na lodowiec.....i już za żadne skarby nie wyjde na stok bez kasku...

Mogę powiedziec tylko tyle - ze to "DZIAŁA" ;):)

Pozdrowienia dla załogi BUS-a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od tego sezonu tez juz jezdze w kasku i nie wyobrazam sobie nartowania bez kasku i gogli:) Wiola25 przekonała sie do zakupu jak to kilka dni temu we Włoszech upadła, stłukła główkę i mąż musiał kupić Wioli kask

KASK TO PODSTAWA!!

Pozdrawiam "Dominową" ekipę

Ano Szparaa ma całkowitą rację. Dopiero upadek zmusił mnie do kupna kasku. Do tej pory żaden kask mi się nie podobał, wygladalam w nich jak "idź stąd inie wracaj" ;) Śmialiśmy się potem, że po kask musiałam jechać az do Włoch :D Ale opłacalo się, a teraz to nie wyruszę na żaden stok bez kasku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wszyscy mieliśmy uprzedzenie do kasku ale to już przeszłość

ja i ukochana żona śmigamy w kaskach i goglach a jak jest ciepło czyli kwiecień, maj to zakładamy okulary, gdy jedziemy krzesłem na kasprowy

to jak mocno grzeje to kładziemy sobie kaski na kolanach i zawsze się można przewietrzyć jak komuś gorąco

ja jak założyłem pierwszy raz kask na głowę to pierwsze co zrobiłem to walnołem nim o bagażnik w kombiaku i sobie pomyśałem że to dobra rzecz

teraz nie pojechałbym na narty bez kasku :)

pozdro

daco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zmienie temat lecz też o kaskach :D chodzi mi o grafike, od pewnego czasu mam taki pomysł ( jeszcze nie zrealizowany ) żeby przemalować swoją pokrywke, w kask red bulla - naklejki mam tylko trzeba skołować spreja jakiegos granatowego i srebrnego (aktualnie kask ma kolor czarny mat ) i tu moje pytanie czy zwyczajnym sprejem do plastiku to ogarne czy może zajdą jakies nieciekawe reakcje i sie zrobi straszne nieporozumienie z tego wszystkiego :D pytam bo troche boje sie że z całkiem dobrrego kasku nie zostanie - NIC ;) jak nie normalnym do plastiku to czym ?:> ma ktos jakis pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witek spokojna twoja rozczochrana ;) "sie gra, sie ma" :D:D

Ambro problem polega na tym że nigdzie nie jest napisane co to za tworzywo - kask i na dodatek jest on matowy a nie z takim połyskiem jak wiekszosc ;/ ? w sklepie byłem ale kolesie nie wiedzieli jak mają na drugie imie a co dopiero jakim sprejem to pomalować, wybiore sie do jakiegos lakiernika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się Homarze że może być z tym problem, a dokładnie z tym ze ta farba może odpryskiwać. Musiałbyś chyba zastosowac jeszcze jakis podkład pod tą farbę ale najpierw cały kask odtłuścić to moze sie ta farba jakos bedzie trzymac:) Tak mi się wydaje, ale moge sie mylic bo jestem totalnym amatorem w tej dziedzinie:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Homar, wpadłem na dobry pomysł. Pójdź do sklepu z motorami i spytaj gdzie robią kaski z grafikami na zamówienie. Jak już trafisz do takiej "lakierni kasków" na pewno fachowo doradzą Ci co mógłbyś zrobić z tym kaskiem.

A jak to nie się nie uda to pogadaj z Małyszem może Ci jeden odpali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego???

to samo pytanie można zadać motocyklistom.... ;)

DLA B E Z P I E C Z E N S T W A !!!

Głowę ma się tylko "jedną" i warto o nią dbać by służyła dłużej niż 1 sezon ;)

Wczoraj o 18 w centrum Bielska łapałem dziewczynę idącą przede mną, której na łacie lodu ujechały nogi. Poleciała jak szmaciana lalka w powietrzu na plecy i tył głowy. Udało mi się deczko wyhamować jej lot. Skończyło się u niej na stłuczonej kości ogonowej, u mnie na obitym łokciu, a sądząc po wysokości lotu moglo być nie najlepiej. Więc może by pomysł kasków rozszerzyć? Ze zrozumieniem i szacunkiem traktuję wszystkich dbających o swoje bezpieczeńctwo, ale bez przesady. Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na siłę bo w naszym społeczeństwie to tradycja aby przeciwstawiać się zakazom i nakazom.

Kask na narty niedawno kupiłem sobie,dzisiaj nabyliśmy dla żony i obyło się bez pały.A wydawało się,że nie obejdzie się.

Jak Jej przeczytałem tego posta ,że pałą i do sklepu to zapytała kto to taki mądry:D

A jak w lecie na skuterze śmigam to zawsze.... bez:D bo jest przepis,że trzeba.

Ja na skuterku jadąc lubię czuć wiatr we włosach a jadąc w kasku żeby to poczuć musiałbym rozporek rozpinać.A po co:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...