Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zawody dla amatorów


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 months later...

info.Bukowina

9 stycznia na stoku Rusiń-ski w Bukowinie Tatrzańskiej odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Narciarskie Wygoda Travel Group. Przewidziano sporo atrakcji, również pozanarciarskich.

Mistrzostwom towarzyszyć będzie całodzienny piknik z "wyścigami pingwinów", zjazdami na dętkach, pokazem sztucznych ogni i innymi konkursami i zabawami.

Atrakcją wieczoru będzie występ Małgorzaty Ostrowskiej z zespołem.

Start o 10.00.

za onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re

9 stycznia na stoku Rusiń-ski w Bukowinie Tatrzańskiej odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Narciarskie Wygoda Travel Group. Przewidziano sporo atrakcji, również pozanarciarskich.

Mistrzostwom towarzyszyć będzie całodzienny piknik z "wyścigami pingwinów", zjazdami na dętkach, pokazem sztucznych ogni i innymi konkursami i zabawami.

Atrakcją wieczoru będzie występ Małgorzaty Ostrowskiej z zespołem.

Start o 10.00.

za onet.pl

Szkoda tylko,że dokładnie wtedy jest eliminacja MPA w Kluszkowcach...A propos,ktoś się wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak frekwencja na zawodach skiforum była WIELKA!!!!! przeszło 120startujących i było naprawde fajnie czego jesteśmy przykładem paru forumowiczów z skionline i powiem to na głos MITEK dziekował forum skionline że ktos przyjechał i to na głos przy rozdaniu nagród!!!!!!!! i za te zawody wielki szacunek dla Mitka :) Barti

Dokładnie na tych zawodach to jedna wielka rodzina była :) , a ja się przy okazji dowiedziałem o skiforum i za to dzięki :) no i szacunek dla Mitka ;)

Myślę, że w Polsce jest miejsce na fajną ligę narciarską i chętnych by nie zabrakło popatrzcie jak rozwinęły się maratony rowerowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

zawody u konkurencji

:D 20.02 konkurencja robi zawody :) pewnie Mitek napisze jeszcze dokładnie co i jak a zainteresowani mogą znaleźć na skiforum już teraz (zapisy tylko do 15 lutego, w zeszłym roku było fajnie :) w tym roku mi się mogą terminy nałożyć ale 7lutego będę wiedział na 100% więc zdążę się zapisać jakby co

ps. dzieci też zabieramy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po zawodach :) trochę ludzi było, kilku znajomych - senior race i juniorzy race z pawłowic :D zawody fajne tylko za wolne wyciągi, za dwa tyg. w sobote zawody gminne z pawłowic a w niedziele drugie zawody w brennej :)

mała zmiana planów :D 30.01 wyjazd do skansenu w scyrku :eek: na allezima, potem 31 brenna i 5.02-07.02 bukowina rusinski

jeśli ktoś się zapisał a nie wie czy się dostał to można tu sprawdzić

http://www.allegro.pl/phorum/read.php?f=277&i=48789&t=48789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja byłem na łodzkim family cup.... i cóż idea super itp ale organizacja zerowa... piątek wieczór - poroniony termin.... trwało wszytsko to do "po północy" i niektóre dzieciaki spały już... mimo to zadowoleni bo każdy z 4 członków rodziny stanął na "pudle", o reszcie niedociągnieć z litości nie bede pisał bo obiecali inny termin (sobota) i poprawe organizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turniej IV Stoków - Kielce.

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100117/NARTYSWIETOKRZYSKIE/433037819

Amatorzy białego szaleństwa już w poniedziałek, 18 stycznia mogą sprawdzić swoje narciarskie umiejętności. Pierwsze zawody odbędą się na Stadionie w Kielcach.

To piąta już edycja turnieju "Czterech Stoków o Puchar Prezesa Radia Kielce". Zawody są organizowane przede wszystkim dla dzieci, ale może w nich wsiąść udział każdy, kto lubi się ścigać na deskach, bez względu na wiek. Zawodnicy wystartują w czterech kategoriach wiekowych, osobno kobiety i mężczyźni. Każdy będzie musiał pokonać trasę slalomu dwa razy, ale do klasyfikacji zostanie wzięty lepszy czas.

Zgłoszenia narciarzy przyjmowane są w dniu zawodów od 9.15 do 9.45. Start pierwszego zawodnika zaplanowano na godzinę 10.

Osoby niepełnoletnie powinny posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w konkursie.

Następne zawody będą rozgrywane w Tumlinie 20 stycznia (środa), Krajnie 25 stycznia ( poniedziałek) i na Telegrafie 27 stycznia.

--------------------------------------------------------------------

Pierwszy zjazd się odbył wczoraj...ale jeśli ktoś ma ochotę wzjąć udział w powyższej bardzo fajnej incjatywie to - zostały zawody w 3 miejscach.

--------------------------------------------------------------------

Fotki z pierwszej odsłony:

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/tngallery?Site=ED&Date=20100118&Category=NARTYSWIETOKRZYSKIE02&Artno=467406501&Ref=PH

--------------------------------------------------------------------

Więcej info na stronie organizatora Radia Zet:

www.radio.kielce.pl/page,,Pierwszy-konkurs-Turnieju-4-Stokow-za-nami,9bb434fdc8c78f5b85e657bda772450a.html

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...