Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czarny Groń koło Andrychowa


SKIer

Rekomendowane odpowiedzi

czyli my narciarze Musimy pisac maile z POPARCIEM o OTWARCIE CZARNEGO GRONIA górna kanapa

pocztą elektroniczną na adres e-mail: m.sordyl@andrychow.eu bez konieczności opatrywania ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

 

Moje zdanie jako nauczyciela WF  - Górna kanapa jeżdzi to tata z córka i synem - hartuje swe ciało .Rodzina dba o kondycję.

Użyję innego argumentu co lepiej górna kanapa  -jeździ czy gry w escape room-Przepraszam za takie porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A tak w między czasie o czym chyba nie wspominano na forum, a przynajmniej nie w tym temacie, oficjalnie ogłoszono, że w tym sezonie szybka szóstka nie ruszy. Wielka szkoda, bo lubię to miejsce, szczególnie gdy potrzebuję pojechać gdzieś na narty z dzieckiem. Mam nadzieję, że nie skończy się demontażem tej kolei i powolną śmiercią ośrodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, tresor said:

A tak w między czasie o czym chyba nie wspominano na forum, a przynajmniej nie w tym temacie, oficjalnie ogłoszono, że w tym sezonie szybka szóstka nie ruszy. Wielka szkoda, bo lubię to miejsce, szczególnie gdy potrzebuję pojechać gdzieś na narty z dzieckiem. Mam nadzieję, że nie skończy się demontażem tej kolei i powolną śmiercią ośrodka.

a @Mitek pisał, że nie ma żadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Plywak napisał:

a @Mitek pisał, że nie ma żadnego problemu

Cześć

W tym sezonie napisałem w temacie 3 posty. Proszę wskazać cytat w którym pisałem, że: "żadnego problemu nie ma".

Jadę do Czarnego Gronia w drugi weekend marca. Do zobaczenia.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tresor napisał:

chyba nie wspominano na forum, a przynajmniej nie w tym temacie, oficjalnie ogłoszono, że w tym sezonie szybka szóstka nie ruszy.

Było w tym wątku 5 postów wyżej

Dnia 25.01.2019 o 19:32, surfing napisał:

Oświadczenie Zarząd i Pracownicy Spółki Czarny Groń

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
W dniu 4.12.2019 o 00:02, Mitek napisał:

Cześć

No niestety ***** podniosło znowu głowę i jak widzisz stara się wykorzystać sytuację.

Pozdrowienia

 A teraz gdzie @JC

  są Twoje blokady użytkowników?

Takie słowa powinny spotkać się z  najwyższą krytyką i potępieniem niezależnie pod jakim adresem są kierowane....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kamerze Cz Groń wygląda nieźle. Wartwa śniegu sztucznego jest spora. W tej leśnej dziurze dobrze to rokuje na następne tygodnie. Mimo zbliżającej się wiosny

Zachorowałem, który to już raz, na krótkie slalomowe skręty. Nartkę mam odpowiednią do tego celu. W dodatku mój ulubiony stok się już przeciera. Prognoza dwutygodniowa nie wskazuje na opady, nawet sztucznego śniegu.

Stąd przestałem sie gniewać na CG, po ostatnich podwyższkach. Wrócę czasem rankiem, gdy równo i twardo i z minimalną liczbą ślizgających się po stoku. Wróćę, by twardo eliminować, to co jest do wyeliminowania.  Co poprawi ciagłe moje niezadowolenie. Przydałby się obserwator  i  towarzysz do dyskusji na krzesełku.  Wymagania dla takowego mam spore.  Musiałby  starać się coś zauważyć(czego nie wiem sam) u "zawodnika", który nie ma szans na to, nawet gdyby chciał zostać takowym.  Ale którego bawi  jazda na stoku ukierunkowana na ciągłe jej doskonalenie.

Dwie godziny(trzy) z rana.  Jest ktoś chętny na próbę? Mogę przy okazji  być samoistnym instruktorem. Choć raczej wolałbym być  kursantem.

 

Zagronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zagronie napisał:

W kamerze Cz Groń wygląda nieźle. Wartwa śniegu sztucznego jest spora. W tej leśnej dziurze dobrze to rokuje na następne tygodnie. Mimo zbliżającej się wiosny

Zachorowałem, który to już raz, na krótkie slalomowe skręty. Nartkę mam odpowiednią do tego celu. W dodatku mój ulubiony stok się już przeciera. Prognoza dwutygodniowa nie wskazuje na opady, nawet sztucznego śniegu.

Stąd przestałem sie gniewać na CG, po ostatnich podwyższkach. Wrócę czasem rankiem, gdy równo i twardo i z minimalną liczbą ślizgających się po stoku. Wróćę, by twardo eliminować, to co jest do wyeliminowania.  Co poprawi ciagłe moje niezadowolenie. Przydałby się obserwator  i  towarzysz do dyskusji na krzesełku.  Wymagania dla takowego mam spore.  Musiałby  starać się coś zauważyć(czego nie wiem sam) u "zawodnika", który nie ma szans na to, nawet gdyby chciał zostać takowym.  Ale którego bawi  jazda na stoku ukierunkowana na ciągłe jej doskonalenie.

Dwie godziny(trzy) z rana.  Jest ktoś chętny na próbę? Mogę przy okazji  być samoistnym instruktorem. Choć raczej wolałbym być  kursantem.

 

Zagronie

Cześć

Zazwyczaj w dobrych porach jeździ tam paru zorientowanych kolegów. Od razu będziesz wiedział o kogo chodzi. Wystarczy zagadać.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JC napisał:

Tu się z Tobą zgadzam. Post został usunięty

Cześć

Nie zgadzam się z Twoim postępowaniem Jacku. Określenie - w rozumianym przeze mnie sensie - jest zdefiniowane w słowniku języka polskiego PWN i nic tam nie ma o obraźliwości a jedynie o pogardzie, którą mam prawo wyrażać.
https://sjp.pwn.pl/sjp/scierwo;2527686.html

Pozdrowienia

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...