Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czarny Groń koło Andrychowa


SKIer

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, pawelb91 napisał:

Bida to mało powiedziane 😬

1908373094_Zrzutekranu(1470).thumb.png.7abba7489cbdfd18c2cb2b628f42011c.png
 

Ja pitolę ale żwir...xD To już jest szczyt desperacji. Tam przy lewej stronie przy lancy niedawno ciągnikiem zrywkowym ciorali drewno na dół. Pelętało się sporo kamieni i patyczaków. Nawet widać pozostawiony bałagan. Jest taśma ale jak żyję większej byle jakości to nie widziałem. Za darmochę to bym się może skusił. Jutro tam jadę ale cisnę dalej rowerem na Policę. Chyba jak będą wracał pod wieczór to zrobię sondę co na ten temat sądzą klienci. O ile wcześniej nie zamkną bo trawa wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Author napisał:

Ja pitolę ale żwir...xD To już jest szczyt desperacji. Tam przy lewej stronie przy lancy niedawno ciągnikiem zrywkowym ciorali drewno na dół. Pelętało się sporo kamieni i patyczaków. Nawet widać pozostawiony bałagan. Jest taśma ale jak żyję większej byle jakości to nie widziałem. Za darmochę to bym się może skusił. Jutro tam jadę ale cisnę dalej rowerem na Policę. Chyba jak będą wracał pod wieczór to zrobię sondę co na ten temat sądzą klienci. O ile wcześniej nie zamkną bo trawa wyjdzie. 

Kto to są "klienci".?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie wiem, nie znam. Po prostu ostatnie dwa dni oczywiście nie całe lukałem na YT w filmikach na temat wyciągów, gondol i tak dalej. Dziś mi takie coś wyskoczyło na głównej i raczej na gościa uwagi nie zwracałem tylko na tych z którymi rozmawiał. A, że Czarny Groń cenię za profesjonalizm jak i Kasinę bo to ta sama grupa to wrzuciłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Fajnie, że wstawiłeś. Tak się składa, że praktycznie wszystkich na filmie dobrze znam.

Mam tez podobne zdanie o Czarnym Groniu przede wszystkim dzięki ludziom, których tam poznałem i którzy tworzą tam znakomitą atmosferę a jednocześnie są absolutnie profi.

Można by pisać całą noc...

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 13.12.2020 o 11:50, Author napisał:

Na pewno nie było kłopotu z górnym odcinkiem by go naśnieżyć. Jest jakiś inny powód dlaczego tego nie robią. 

Cześć

Zerknij sobie na kamerki. Może zweryfikujesz swoją wiedzę. Wierz mi Oni tam naprawdę wiedzą co robią znacznie lepiej niż pokątni obserwatorzy.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miteknie do końca wiem jak rozumieć Twój wpis. Osobiście byłem świadkiem jak w 48 godzin mniej więcej którejś zimy przygotowali całość gdzie inni mordowali się tydzień. Nie wnikam czemu sypią obecnie bo po 17-ym nie wiele się zmieni. Chyba nie liczycie, że otworzą i ludzie zrobią sobie "lewe" ferie. Albo jak nawet otworzą i powiedzą dajemy "wam" szansę to nie zamkną po pierwszym tygodniu i weekendzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ze jeśli będzie można cokolwiek otworzyć to otworzą dolna kanapę jak do tej pory, chyba ze im sama matka natura pomoże śnieżyc. I nie dlatego ze nie potrafią, po prostu będą działać asekuracyjnie jak do tej pory bo tarcza ..hmmm ... może będzie jakaś ...ale jaka będzie? .. jak długo?.. co pokryje?.. kiedy pokryje?.. czy starczy kasy?...itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jeeb napisał:

nie dzwoń, jedź na narty i napisz relację

Cześć

Mam inne fajne rzeczy do roboty niż miotanie się czy jeździć czy nie jeździć, czy puszczą czy nie itd. Na Szwajcarię i tak mnie nie stać więc mam spokój.

Tym razem byliśmy na suwalszczyźnie - zajebiście.

Pozdrowienia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2021 o 08:27, Mitek napisał:

Cześć

Mam inne fajne rzeczy do roboty niż miotanie się czy jeździć czy nie jeździć, czy puszczą czy nie itd. Na Szwajcarię i tak mnie nie stać więc mam spokój.

Tym razem byliśmy na suwalszczyźnie - zajebiście.

Pozdrowienia

Filozofowanie jest tylko jedną z postaci strachu i prowadzi jedynie do tchórzliwych pozorów.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Przygotujcie sobie jakiś screen promocji urodzinowej bo panie w kasach nie zawsze wiedzą o zmianach :)

W dniu 15.12.2022 o 17:39, redinne napisał:

U Pingwina rozszerzenie promocji urodzinowej, teraz również dla urodzonych w lecie :)  Można sobie wrzucić datę urodzenia w kalendarz i wyświetli sie dzień kiedy można odebrac karnet za 1 zł.
https://grupapingwina.pl/pingwiny-swietuja-urodziny/


 

image.png.4636d9821cd131841c8407f7e1ae0e62.png

 

IMG_20221218_132613.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...