Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czarny Groń koło Andrychowa


SKIer

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra, tylko po co Ci tyle tego zielonego

zbieram na nowe adidasy, bo te to pewnie się rozkleją:D

... nie dalo sie widac dostales juz

Pewnie już był kiedyś dzień dobroci dla zwierząt:D

I chociaż sam ośrodek kompletnie mnie nie interesie...

Nie mów tak, dotrzesz do niego z Katowic w trochę ponad godzinę, no iiiii świecą:D, ratrakują przed świeceniem, ale to nie o to.. tylko no wiesz;) świecą:D

No ja mogę kliknąć na czerwieńca.:(

Na czerwieńca za to,że byłem u Ciebie i nie przyszedł Ci wcześniej do głowy taki pomysł.:rolleyes:

A towarzyszyłbym Ci,towarzyszył .... ale tylko do parkingu :eek:

Błotnych kąpieli nie lubię:D

To było z premedytacją, bo jak byśmy byli tam razem to co najwyżej widzielibyśmy tyle:

aa_022small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB

gratulacje za ambitne zimowe wejście w letnim sprzęcie:D (coś tam kliknąłem to chyba będzie u ciebie na zielono:D )

a co do krzesła - to jest to przykład na to jak taka zima w październiku może pokrzyżować szyki narciarzom:mad: . Przez tę pogodę może być mała "obsówka" z terminem ukończenia prac , ale zapowiadają ocieplenie , to może trochę nadgonią czas stracony:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może choć udało Ci się ustalić parametry tego krzesła, długość, typ może coś jeszcze, a jeśli nie, to chociaż zaznacz na mapce którędy miałoby przebiegać z obserwacji ;)

szacun za ambitne wyjście do samej góry ;)

Generalnie nic poza tym co widziałem to nie wiem

Wiem na pewno że będzie to 4 os krzesło które będzie obsługiwało głownie niebieską trasę.

Mapka stworzona przeze mnie:

Pracica%20mapka.jpg

Strona Lift World podaje, że miałoby to być 4-os. krzesło wyprzęgane, jeśli mają aktualne informacje, to byłby to spory plus.

Nie chciałem tego pisać, ale sądząc po konstrukcji słupa jego masywności(jest z 2 razy wyższy niż ten na Nowej Osadzie), wszystkich tych gratach(częściach) które tam leżą przypuszczam że to jest właśnie kolej wyprzęgana:)

Dzwoniliśmy do ośrodka w czwartek. Pani z uporem maniak powtarzała - mamy awarię i nie mogę nic powiedzieć...

Faktycznie sieć energetyczna wygląda tam jak 100 m. drutu w kieszeni i chyba do dzisiaj są tam bez prądu, bo w ośrodku pracował agregat prądotwórczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości przedzwoniłem do Pracicy aby sie zorientować jak z tym wyciągiem. I bardzo miła pani powiedziała, że nowy wyciąg powinien być czynny już na początku sezonu tj. ok. końca grudnia. Ma mieć długość ok. 1km i zaczynać się mniej więcej w połowie dolnego orczyka.

Przeraziła mnie natomiast kwestia ceny, otóż ta oto pani udzieliła mi informacji, iż karnet całodzienny tj. od 8-16 + 18-22 (przerwa na ratrakowanie) ma kosztować 115zł. :eek:

także jeśli ceny będą tak wysokie, to może się okazać, że tłumów to tam nie będzie...

Zobaczymy, ile sobie krzykną za karnet 8-16 bo takich infromacji jeszcze nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 dni x 115 złociszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paranoja podobnie jak w Krynicy.

Za 15% więcej w Alpach masz dziesiątki wyciągów i setki tras.

A nie kilometrową trasę z 1 wyciągiem

W krynicy 95 zł, a 6 dniowy 435zł do godz 18:00, więc bez przesady. Ale dostajesz dużo więcej bo 10 km tras, 10 wyciągów i przepustowość ok 11500 os/h. Jak na warunki polskie może być.

Co do 115 zł to nie wieżę.

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś ściema z tym karnetem, po co komuś karnet 10-16 i 18-22, przecież to bez sensu, takie cos to by musiał jakiś debil chyba wymyślić nikomu nie ubliżając bo chyba nikt by tego nie kupił, nawet ciężko sprzedać koło 16 tej następnym userom (chyba, że to jest ten sens- to gratuluję), albo jak ktoś sobie wyobraża czekanie 2 godziny od 16 tej do 18 tej? Normalnie nie (dwie)wierze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracica

Tak, są nowe wieści.

Śnieg w którym brodził SB stopniał. Koleś pytam ,więc jak nic nie wiesz to milcz,a nie baw się klockami lego,wiem że dla ciebie błoto ,a i pod górę to za wiele .Są inni co im to nie przeszkadza ,więc dlatego forum jest ok.Jacy tacy chodżby jak SB szacunek dla gościa.:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ...dziadek ale to nie klocki LEGO.

Trochę to potrwa nim będzie z tego pożytek.

Gościu czytaj uwazniej a nie naskakuj odrazu na kolegę z forum. Jak taki ciekaw jestes jak tam prace ida na Praciakach to sobie sam podjedz i nam to później opisz a najlepiej zrób kilka fotek i wrzuc to sobie poogladamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój Dziadkowi - on jest z generacji tej, która nie znosi klocków lego, nic go tak nie wk....... jak klocki lego po prostu i nie zniesie walenia go w ten deseń:D:D:D

Ludziska to nerwowe są, normalnie w realu to pewnie w ryja od razu wali każdego kto choć krzywo się popatrzy a co dopiero z klockami lego wyjeżdża bez żadnego związku:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, są nowe wieści.

Śnieg w którym brodził SB stopniał. Koleś pytam ,więc jak nic nie wiesz to milcz,a nie baw się klockami lego,wiem że dla ciebie błoto ,a i pod górę to za wiele .Są inni co im to nie przeszkadza ,więc dlatego forum jest ok.Jacy tacy chodżby jak SB szacunek dla gościa.:eek:

Po co takie nerwy zaraz.

Wiem pomyliłem się.Taki wyciąg składa się rzeczywiście jak klocki Lego,tylko takie strasznie dupne.

Jak można pytać po 5 dniach o nowe wieści z budowy wyciągu.

Wiadomo pracują,składają te klocuszki,wyciągną ten sznureczek,powieszą te taboreciki,przyjdzie "tatuś" (UDT) pogłaska po główeczce synusia,że cacy zabaweczke zbudował (inwestor) i zabawka będzie hulać ku ogólnej uciesze gawiedzi.

Jeśli więc zapytałbyś za dwa miesiące ,mój post wyglądał by tak;[sAM JESTEM CIEKAW]

Nie dziw się więc ,że zaleciało odrobiną ironii,kiedy po pięcie dniach pytasz co nowego na Pracicy.

Pozdrawiam i mam nadzieje na miłe spotkanie przy nartowaniu.

A nerwy w konserwy.Hej!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...