Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ubezpieczenia narciarskie online!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki,

Byc moze akurat strzal w 10, bo ostatnio robilem to "tylko" przy okazji wyjazdow austryjackich;

ale poniewaz ten sezon b. czesto Czechy to myslalem, ze ubezpiecze siebie i rodzinke na wiecej;

a 2 dni temu moja standardowa Warta na razie mi drobna kiszke przedstawila, tak mi sie wstepnie wydaje, konkurencji jeszcze nie sprawdzilem;

zaraz spojrze co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Alianz alianzem, reklama reklamą, ale tak z ciekawości: czy koś robil research netowy gdzie ubezpieczać się najbardziej warto? I nie chodzi mi tu tylko o cenę, ale o relacje między ceną a tym co ubezpieczyciel pokrywa, jak to robi, jakie są OWU, itp.

Patrząc na gęstniejące alpy coraz bardziej się boję, że czasy, kiedy ubezpieczalem się bardziej dla spokoju sumienia, dobiegają końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czesc,

Jade w marcu, oczywiscie sie ubezpiecze, gdzie jeszcze nie wiem, zrobię mały research - price/value.

Kiedys pamietam Warta sie specjalizowała się w ubezpieczeniach narciarskich, teraz jest duzo róznych firm. Allianz? Mam dobre ubezpieczenie samochodu, Signal Induna tez ubezpiecza szczególnie jak sie kupuje z biura podróży wyjazd. Poleceno mi też Go Direct Mbank/Multibank. Co innego price/value ale moze ktos ma doswiadczenia czy i jak to działa naprawdę. Czy ktos miał problemy z jakąs firmą? A moze jakas firma sie sprawdziła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubezpieczeniu najważniejsze według mnie są koszty leczenia a przede wszystkim koszty ratownictwa - przy okazji kask sobie kupiłem. Reszta mnie nie obchodzi, ale oczywiscie w polisach jest. Tak, ja celuje w 35-55 zł za 6 dni. Pisze 6 dni bo tyle jest jezdzenia. W podrózy mam samochodowe ubezpieczenie NNW dla pasazerów tez, to poco rozszerzac na 8 dni.

Zwróccie uwage na fakt, że ubezpieczenie nie działa kiedy ubezpieczony jest pod wpływem alkoholu, więc przemyslcie wypicie piwa, herbaty z prądem czy bombardino na stoku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz w roku kupuje Kartę<26, którą można od niedawna zakupić do 30 roku życia. Wszystko w jednym łącznie z kosztami akcji ratowniczej. Tak jak napisałem robie to raz w roku. Koszt 55 zł, ale warunek nie możesz być po trzydziestce. Bardzo wygodny temat i oszczędność dla kogoś kto wyjeżdza kilka razy w roku. Ubezpieczenie gwarantuje Signal Iduna. Dodatkowo kilka tysięcy zniżek od hoteli przez muzea po knajpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Byłem w Zillertal. dużo nie grzebałem w ubezpieczeniach. Ubezpieczyłem się w Idunie - Iduna Travel bo Iduna Ski to tylko ubezpieczenie nart - 0 kosztów leczenia itd., koledzy sie ubezpieczyli w mbanku. Na szczescie nic sie nie stało. Z tego co slyszalem duzo daje zwykla karta EKUZ, oczywiscie prócz ratownictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Allianz to najgorsza z jaką miałem do czynienia.Prowadzę działalność i wcześniej ubezpieczałem się w PZU i Warcie ale od dwóch lat mam ubezpieczoną działalność w Allianz ponieważ mój znajomy tam pracuje ale niestety ostatni raz popełniłem taką gafę.Na moje nieszczęście miałem szkody w PZU ale jakoś to było natomiast w Allianz to jest makabra-zrobią wszystko aby ci zapłacić jak najmniej i to po trupach poza tym jak się z nimi kontaktowałem i odwoływałem to jedynie co mówiili że mogę iść do sądu.Ogólne moje wrażenie jest takie wszędzie jest dobrze jak jest wszystko OK ale jeżeli dochodzi do roszczeń to w moim wypadku Allianz najgorsi ludzie(widocznie taki system czerpania zysków).Pozdrawiam i niepolecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bedąc w święta w Schladming miałem polisę z Hestii i nic nie mogę powiedzieć bo też naszczęście się nic nie stało. Samochód również mam w Hestii i jestem akurat na etapie likwidacji szkdy(rozbita szyba i to właśnie w drodze z nart koło Linz). W ASO wykręcili mi mumer do Hestii telegonicznie zgłosiłem szkodę dzisiaj wstawiłem samochód na wymianę szyby i tyle ani złotówki z kieszeni nie wyciągam nic nie wypełniam i nic mnie nie interesuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zakupiłem polisę, jedna uwaga to, że na stronie głównej nic nie ma o ubezpieczeniu "narciarskim" i dopiero przez wejście w kalkulację ją można znaleźć.

Cenowo chyba bardzo ok - 60 zł - koszty leczenia 3000 ojro

ale za ile dni i za ile os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standard: 1 os, 8 dni - coś przesadziłem bo do piątku ( włącznie ) będę jeździł ale chyba nie będzie różnicy - mam nadzieję :eek:

No to chyba drogo bo my ostatnio za 3 os i polisa na 4 dni zapłaciliśmy 84 zł a w grudniu za 4 os i 8 dni niecałe 130 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odo chu...

ale z takimi kosztami leczenia ?

nie no po podliczeniu wychodzi podobnie

1 os za 8 dni ( jestem frajer :( ) to 56 zł

Tą polisę z przed tygodnia to ma akurat Figo w łapach i jak go znam to jeszcze jej nie wyrzucił to sprawdzimy, a tą co miałem na Schladming to była z Hestii i jestem prawie że pewien że była na 10 000 e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą polisę z przed tygodnia to ma akurat Figo w łapach i jak go znam to jeszcze jej nie wyrzucił to sprawdzimy, a tą co miałem na Schladming to była z Hestii i jestem prawie że pewien że była na 10 000 e

No własnie a czy kosztami leczenia jest ewentualny przelot smigłem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty akcji ratowniczej również!!

No wiec na to trzeba uważać naszego znajomego zabrali heli. i ubezpieczyciel odmówił wypłacenia hajsu za przelot bo okazało sie że wsumie to nic mu nie jest poza tym że nie mógł szją ruszac - poszczyknęło ale makarony go zapakowały w smigło i heja a pózniej 850E :o dlatego sie pytam jak to jest w tym wypadku bo tam nie wiem na czym wkocu staneło ale przecież nie ma nigdzie napisane co jest a co nie jest akcją ratowniczą ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...