Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

juice

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe nieźle sie rozkręciło :)

W sobotę na pewno nie z samego ranka, bo kwateruje we wroclawiu a po piątku na pewno nikt mnie przed 12 nie obudzi.:D

Na Czarnej to chinczycy nie śmigali na nartkach, tylko wam te nowoczesne wyciągi sprzedali.:cool:

W Garmisch kolego to możesz nawet bez gaci jeździć, jak ci tak przeszkadza ze są takie tanie.

ja w sobotę popołudniu ? i niedziele będę w Zieleńcu bo z Czarna skończyłem spotkania w ostatnia Niedziele.

A w następne Wochenende chcemy śmignąć na Kasprowy i okolice, bo jeszcze tam nie bylem, a jak widzę na stronkach, to jest tam powyżej 70cm.

O ceny noclegu w Garmisch sie nie martw, ja i tak kwateruje u znajomego w okolicach i dla ciebie sie tam miejsce tez znajdzie - nawet z rodzinka jak zechcesz.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie raczej nie zobaczymy.

Z soboty zrezygnowalem wedlug frontow atmosferycznych z prognoz pogody, dzis musze wlasciwie umiarkowac pipjanstwo, jutro rano Czarna albo Spindler. Poniewaz bede z rodzinka i znajomymi, a oni nie maja sanek, dlatego nie moge ich wziasc do Zielenca. Pozniej jak widze drogi nam sie rozchodza w luty.

Jest jeszcze taka ewentualnosc, jezeli bedziesz mogl oczywiscie, ze zarywamy czwartek albo piatek i dogadujemy wspolne sprawdzanie stokow (o ile pogoda dopisze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szkoda

w tygodniu czasu za bardzo nie mam, a od piątku do wtorku i tak już mamy zabuchowany hotel w Zakopcu, póki jeszcze tam śnieg leży

W Zieleńcu było całkiem nieźle, (mimo ze nie na sankach):)

Z Czarna o tyle sie sprawa wyjaśniła ze przez brudne gacie dostaliśmy dzisiaj telefonicznie rabat 50% - niewidem czy go wykorzystamy, ale gest za strony Czarnej jest ok.:)

Poza tym jeżeli będę musiał jeszcze w Polsce zostać a trasy w Zakopcu i okolicach nam sie spodobają to na wochenende będziemy sie tam przenosić

w każdym razie do Garmisch zapraszam, na Zugspitze można jeszcze spokojnie w kwietniu poszaleć teraz tam jest jak mi wczoraj znajomy dzwonił -12°, 190 cm śniegu i wczoraj jeszcze 10 cm dopadało:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jeżeli będę musiał jeszcze w Polsce zostać a trasy w Zakopcu i okolicach nam sie spodobają to na wochenende będziemy sie tam przenosić

w każdym razie do Garmisch zapraszam, na Zugspitze można jeszcze spokojnie w kwietniu poszaleć teraz tam jest jak mi wczoraj znajomy dzwonił -12°, 190 cm śniegu i wczoraj jeszcze 10 cm dopadało

przyznaję się bez bicia nie czytałem całości ale zaintrygowało mnie hasło,że można próbować porównywać Zugspitze do Zakopca i marzyć o tym,że może będą sie tam trasy podobały.

muszę kończyć bo umieram ze śmiechu:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo no nie umieraj:D chociaż powiem , ze jestem po obiedzie i jak przeczytałem lekka kolka ze śmiechu połączona z czkawką mnie złapała jak sie przeczytało to i owo:d hehe:) ale panowie schodzimi z tematu

waruneczki na czarnej na szybko bach bach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie umieram ze śmiechu:D

bo po pierwsze w Zakopcu jeszcze nie bylem, i żadnego porównania z Garmisch czy z Zugspitze nigdzie nie było

zanim kolego zaczniesz sie śmiać to najpierw poczytaj uważnie,

i ewentualnie możemy sie razem później pośmiać ale z twojej głupoty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie śmiałem się z Ciebie czy z Twojej ,przepraszam,niewiedzy czy nie znajomości Zakopca

ja z kolei nie byłem na Zugspitze ale znam Zakopane i parę innych ośrodków alpejskich co pozwala mi się pośmiać bez grzechu i do syta:D

pozostawiając na uboczu naruszanie Twojej delikatnej osobowości.

a odnośnie głupoty poczytaj tu:

http://www.skionline.pl/forum/showpost.php?p=37586&postcount=65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei nie byłem na Zugspitze ale znam Zakopane i parę innych ośrodków alpejskich co pozwala mi się pośmiać bez grzechu i do syta:D

ja akurat mieszkałem w pobliżu Garmisch i często bywałem na Zugspitze i nie porównuję z Kasprowym(w następny wtorek będę mógł coś o Kasprowym powiedzieć jak wrócę)

lobię śmigać na nartach i jeżeli gdzieś jestem to probuję zaliczyć każda górkę w pobliżu i nie ważne czy to Polska, Niemcy, Austria itd.

byście coś konkretnego tu o górkach w Polsce powiedzieli , to mogę sie zrewanżować informacjami o ośrodkach w Niemczech czy w Austrii

osobowość mam ok, tylko lubię jak ktoś konkretnie mówi bez przekręcania tego co pisze czy mowie

a reszty juz nie bede komentowal ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j

lobię śmigać na nartach i jeżeli gdzieś jestem to probuję zaliczyć każda górkę w pobliżu i nie ważne czy to Polska, Niemcy, Austria itd.

byście coś konkretnego tu o górkach w Polsce powiedzieli ,.

w polsce to są pagórki pamiętaj:) no widzisz tematy przewijające się na forum i zbytnio coś konkretnego się nie da o PL powiedzieć dopóki nie zabiorą sie za to ludzie z kasą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce to są pagórki pamiętaj:) no widzisz tematy przewijające się na forum i zbytnio coś konkretnego się nie da o PL powiedzieć dopóki nie zabiorą sie za to ludzie z kasą:)

zobaczę-te pagórki:cool:

jutro jadę pierwszy raz w polskie tatry

a na niemieckich forach całkiem całkiem sobie te pagórki chwalą

czyli moze jest to w myśl przysłowia "swego nie znacie a cudze chwalicie":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pośmigałem sobie na Kasprowym i muszę powiedzieć ze Gąsienicowa i Goryczkowa to super trasy.:)

Akurat miałem przez trzy dni słoneczko i super warunki śniegowe.

Trasy przypominają Alpy, i gdyby nie kolejka dojazdowa na Kasprowy 360 osób na godzinę to cala reszta jest ok.:)

Są jeszcze inne górki np w Jurgowie, w Białce itd., ale cala trasa z Goryczkowej czy z Gąsienicowej do Kuźnic bije je na głowę.

I tak jak mówiłem niema co sie wstydzić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pośmigałem sobie na Kasprowym i muszę powiedzieć ze Gąsienicowa i Goryczkowa to super trasy.:)

Akurat miałem przez trzy dni słoneczko i super warunki śniegowe.

Trasy przypominają Alpy, i gdyby nie kolejka dojazdowa na Kasprowy 360 osób na godzinę to cala reszta jest ok.:)

Są jeszcze inne górki np w Jurgowie, w Białce itd., ale cala trasa z Goryczkowej czy z Gąsienicowej do Kuźnic bije je na głowę.

I tak jak mówiłem niema co sie wstydzić:D

Fajną recenzje zamieściłeś na temat Kasprowego. Spojrzenie "z zewnątrz" jest cenne. Tylko, dlaczego w wątku o Czarnej Górze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzialki pod domek narciarski

To tu gdzie mozna sobie kupic dzialke pod domek narciarski (cottage) na stoku. Czytalem, ze wroclawski developer wykupil Czarna Gore wraz z terenami, z czego czesc odsprzedaje - lecz z cena chyba przesadzil 205 PLN/m2 -> http://www.biala-woda.pl/ , http://biala-woda.nieruchomosci-online.pl/dzialki/

http://www.google.pl/search?q=%22Deweloper+z+Wroc%C5%82awia+chce+Czarn%C4%85+G%C3%B3r%C4%99%22&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

"UNIKALNE DZIAŁKI BUDOWLANE - ŚNIEŻNICKI PARK KRAJOBRAZOWY - 500 m od szczytu CZARNEJ GÓRY, 6 działek budowlanych (pensjonatowe), prąd, woda żródlana, piekne widoki, 120 km od Wrocławia.

W bezpośrednim sąsiedztwie działek rozpocznie się w tym roku budowa największej w Kotlinie Kłodzkiej inwestycji firmy AS-BAU. W przeciągu 5 lat powstać ma tu nowoczesny kompleks BIAŁA WODA - hotele, SPA, nowe wyciągi narciarskie, sale sportowe itp. Ponizsza wizualizacja hotelu została zamieszczona w Gazecie Wrocławskiej THE TIMES w artykule z 18.02.2008 "Deweloper z Wrocławia chce Czarną Górę"

Zobacz więcej na WWW.BIALA-WODA.PL"

Co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego 205 a nie 250 albo 255... ale dobra bo sie czepiam

No to tak działka malutka 7 arów to koszt(700*205) 143 500 czyli koszt tako jak 47 tygodni w alpach, ale to nie koniec na działce trzeba domek niby letniskowy ale musi być całosezonowy czyli nawet jak mały to 200 000 nie styknie, a to jest kolejne 66 tygodni w Alpach ple.... ple.... ple... i pomijając że mnie nie stać to po co mi takie nieszczęście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego 205 a nie 250 albo 255... ale dobra bo sie czepiam

No to tak działka malutka 7 arów to koszt(700*205) 143 500 czyli koszt tako jak 47 tygodni w alpach, ale to nie koniec na działce trzeba domek niby letniskowy ale musi być całosezonowy czyli nawet jak mały to 200 000 nie styknie, a to jest kolejne 66 tygodni w Alpach ple.... ple.... ple... i pomijając że mnie nie stać to po co mi takie nieszczęście

Czyli tydzien w Alpach to jakies 3000PLN?

66+47=109 tygodni czyli jakies 2 lata a domek to jednak na cale zycie - tylko jednak szkoda, ze nie w Alpach. Ciekawe po ile sa w Alpach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tydzien w Alpach to jakies 3000PLN?

66+47=109 tygodni czyli jakies 2 lata a domek to jednak na cale zycie - tylko jednak szkoda, ze nie w Alpach. Ciekawe po ile sa w Alpach?

Źle kombinujesz: to jeszcze nie całość kosztów policz jeszcze koszty utrzymania takiego domku i po co ci w alpach domek własnościowy za te wszystkie pieniądze to siedzisz w Alpach 4 razy po tygodniu w roku przez jakieś 40 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle kombinujesz: to jeszcze nie całość kosztów policz jeszcze koszty utrzymania takiego domku i po co ci w alpach domek własnościowy za te wszystkie pieniądze to siedzisz w Alpach 4 razy po tygodniu w roku przez jakieś 40 lat

Ale jak bym mial domek albo male mieszkanko w Alpach to moglbym spedzac tam cale zimy - chociaz nie tylko, a jak by mi sie znudzil to bym go odsprzedal po czasie najpewniej z zyskiem. Na nieruchomosciach rzadko sie traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że trzeba mieć jeszcze tyle urlopu albo bardzo duuuużo wolnego czasu:)

Dzis mozna pracowac tez przez internet w jednym miejscu a przebywac w zupelnie innym. Albo zrobic pieniadze szybko i isc na wczesna emeryture - a swiat wtedy stanie sie dla nas wolnym. Mozna handlowac przez komputer (najlepiej na gieldzie - NYSE n.p.). W przeciwnym wypadku to raczej najlepsza dzialka gdzies blisko pracodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...