Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

juice

Rekomendowane odpowiedzi

o to już stare czasy

a błędu żadnego nie było, Hamburg podoba mi sie zdecydowanie lepiej niż okolice Garmisch

góry tez sie maga przejeść

negatywnie bez przesady

stwierdzam tylko fakt ze jak będziesz chciał założyć internet gdzieś w górach to mogą być problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cywilizowanych alpejskich ? Nie sadze.

Z siecia przewodowa najmniejszych problemow, z radiowka - szczyt Olperera rewelacyjny zasieg !

No chyba ze myslales o jakich kotlinach w Andach, tam nie wiem....;)

:D masz racje tam jest wysmienici ale już w Lanersbach pare km od tuxa z radiowką było ciężko... tzn nie było jej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tu gdzie mozna sobie kupic dzialke pod domek narciarski (cottage) na stoku. Czytalem, ze wroclawski developer wykupil Czarna Gore wraz z terenami, z czego czesc odsprzedaje - lecz z cena chyba przesadzil 205 PLN/m2 -> http://www.biala-woda.pl/ , http://biala-woda.nieruchomosci-online.pl/dzialki/

http://www.google.pl/search?q=%22Deweloper+z+Wroc%C5%82awia+chce+Czarn%C4%85+G%C3%B3r%C4%99%22&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

"UNIKALNE DZIAŁKI BUDOWLANE - ŚNIEŻNICKI PARK KRAJOBRAZOWY - 500 m od szczytu CZARNEJ GÓRY, 6 działek budowlanych (pensjonatowe), prąd, woda żródlana, piekne widoki, 120 km od Wrocławia.

W bezpośrednim sąsiedztwie działek rozpocznie się w tym roku budowa największej w Kotlinie Kłodzkiej inwestycji firmy AS-BAU. W przeciągu 5 lat powstać ma tu nowoczesny kompleks BIAŁA WODA - hotele, SPA, nowe wyciągi narciarskie, sale sportowe itp. Ponizsza wizualizacja hotelu została zamieszczona w Gazecie Wrocławskiej THE TIMES w artykule z 18.02.2008 "Deweloper z Wrocławia chce Czarną Górę"

Zobacz więcej na WWW.BIALA-WODA.PL"

Co sadzicie?

w niemczech niemialem zadnego problemu z netem w polsce tak, ale dajmy spokuj internetowi , pracy na gieldzie nieda sie pogodzic z jazda na nartach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niemczech niemialem zadnego problemu z netem w polsce tak, ale dajmy spokuj internetowi , pracy na gieldzie nieda sie pogodzic z jazda na nartach

Ale w Kanadzie i Stanach ludzie kupuja przy i na stokach, nad jeziorami i w roznych innych ciekawych miejscach. Prawie kazdy jesli sie troche dorobi kupuje drugi domek - na weekend chociazby, a potem korzystaja z niego na emeryturze jeszcze wiecej. Ten 1-wszy, ktory sluzyl do mieszkania w miejscu pracy wtedy sprzedaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ja jednak proponuje zostac przy realiach Polskich czy Europejskich.

Bo akurat znam ceny samych dzialek (a gdzie domek) w okolicach Garmisch.

A ci co w Polsce zrobili szybkie pieniadze to raczej uciekaja za granice bo inaczej moze im grozic maly pokoik na koszt panstwa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ja jednak proponuje zostac przy realiach Polskich czy Europejskich.

Bo akurat znam ceny samych dzialek (a gdzie domek) w okolicach Garmisch.

A ci co w Polsce zrobili szybkie pieniadze to raczej uciekaja za granice bo inaczej moze im grozic maly pokoik na koszt panstwa:D

Ale przeciez jezdza tu takimi furami, ze az glowa boli.

Jesli ktos ma tu dobre dochody tak szybko sie nie zdecyduje na wyjazd i na byle jaka prace za granica, bo tak tam wlasnie trzeba zaczynac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach i sobote i nd, byc moze zona z synem tez.

myslalem bardziej o Spindlu bo pewniejszy z warunkami, ale.... nic nie jest wykluczone.

Moze sprobujemy dogadac temat jutro ? Jezeli jestes zainteresowany to pusc jakis numer na PM, ile mozna klikac, czasem trzeba pogadac.

A moze jestes Spindleruv Mlyn zainteresowany ? Tylko tam to musze wyjechac okolo 5.45-6.00 zeby bylo dobrze (z jazda do 12) :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to Czarna Gora to nie jest to calkiem na poludnie.

Ja do Walbrzycha mialbym blisko.

No co Ty, az taki geograf :confused:

Odchylenie od W-cha na poludniowy wschod.

Przeciwprostokatna ktora nam wyjdzie na punkcie W-ch - Sienna da podstawe trojkata ok. 25 km.

Mozesz sobie teraz wyprowadzic wzor na odchylenie katowe :D

A skad jest to "blisko" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, az taki geograf :confused:

Odchylenie od W-cha na poludniowy wschod.

Przeciwprostokatna ktora nam wyjdzie na punkcie W-ch - Sienna da podstawe trojkata ok. 25 km.

Mozesz sobie teraz wyprowadzic wzor na odchylenie katowe :D

A skad jest to "blisko" ?

To jestes gdzies przy wyciagu w Czeskich Petrowicach? Tam chyba nie moze byc sniegu teraz (chyba, ze sobie narobili).

Ja jestem teraz w Swidnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...