Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkolenie maluchow


fantom

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, spi630 napisał:

Zdążyliśmy z treningiem przed anszlussem. Klara jutro kończy już 10 lat 😀

 

 

Cześć Spi

To serdeczne życzenia dla Klary i dla Was za samozaparcie i konsekwencję!

Rotacja w prawym skręcie - widzisz. ;) Może coś zrobić z rękami...?

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2020 o 11:06, Mitek napisał:

To serdeczne życzenia dla Klary i dla Was za samozaparcie i konsekwencję!

dziękuję

Cytat

 

Rotacja w prawym skręcie - widzisz. ;) Może coś zrobić z rękami...?

 

 

 

może może, ale to jest proces...  porównaj sobie Klarę z przed roku i jej stanie na nartach

2019

2019.PNG

2020

2020.PNG

Edytowane przez spi630
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 dni treningu w Saas-Fee, pogoda "jak drut" przez cały czas, ani jednej chmury! Szwajcarzy bardzo przyjaźni i pomocni w organizacji treningu, bardzo dobry kontakt z pistenszefem, trasy twarde, na orczyku dobre towarzystwo min. Alice Robinson. Świetne miejsce, choć 1200km, zakaz wjazdu do wsi oraz miejscowe ceny są lekkim utrudnieniem 🙃

premierę na nartach zaliczył także mój 2,5 letni synek Jeremi:

Synek pomaga mi smarować

 

 

20201113_192819.jpg

Edytowane przez spi630
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Cosworth240 napisał:

że Saas Fee nie jest takim głupim miejsce na rozpoczęcie przygody z nartami.

Na rozpoczęcie przygody to każde miejsce jest dobre i wcale nie trzeba jechać do Saas Fee.

W listopadzie w Saas Fee jest jazda głównie  na lodowcu a ten nie jest zbyt przyjazny dla początkujących i w dodatku większość stoków jest zablokowana przez trenujące kluby.

Edytowane przez Jeeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cosworth240 napisał:

Tak sobie myślę, że Saas Fee nie jest takim głupim miejsce na rozpoczęcie przygody z nartami. Brawo Wy... 😉 

Zdecydowanie najpiękniejsze miejsce w którym byłem na nartach, wysokie góry powyżej 4000mnpm zamykające horyzont dookoła. Sama wioska bardzo klimatyczna, piękne domy, zakaz wjazdu dla wszelkich aut, poruszać się po wsi można pieszo, na rowerach bądź miejscowymi meleksami. Za to infrastruktura narciarska można powiedzieć muzealna, byłem tam ostatnio 20 lat temu i chyba nic się nie zmieniło - główna gondola i metro kret na lodowiec mają na oko ze 40 lat, ale to nieistotne, tylko odsiewa tych "wymagajacych" weekendowych narciarzy. Trasy przygotowane perfekcyjnie każdego dnia. 

38 minut temu, Jeeb napisał:

Na rozpoczęcie przygody to każde miejsce jest dobre i wcale nie trzeba jechać do Saas Fee.

Zgadzam się że każde miejsce jest dobre, ale "natenczas" to można rozpocząć przygodę narciarską jedynie w Szwajcarii lub Szwecji 😃

31 minut temu, Jeeb napisał:

@spi630 napisz proszę czy w czasie Waszego pobytu były już czynne krzesła MORENIA ?

Tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jeeb - mój post powyżej był napisany z uśmieszkiem, ale takim pozytywnym, a nie jakimś prześmiewczym uśmiechem. Pewnie, ze można zacząć wszędzie, ale tak to zawsze młody będzie mógł kiedyś powiedzieć - „ja to tam pierwsze narciarskie kroki stawiałem w Saaa Fee...” nawet jak sam nie będzie z tego zbyt wiele pamiętał, to chociaż mu jakieś zdjęcie moze z tego czasu zostanie 😀 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jeeb napisał:

wcale tego tak nie odebrałem,

moje córeczki mają takie wspomnienie z Saas Fee z roku 1992

1239176950_Saas1992_03_12.thumb.jpg.d8e5fe6771776497c06718129d6427b6.jpg

 

wtedy był jeszcze lodowiec tam gdzie teraz są krzesła MORENIA 151252258_Saas1992_03_21.thumb.jpg.c2a46b72375a0bf227be6e79ccb069dd.jpg

 

jako ze przygode z nartami rozpoczynalem w podonym czasie to az sie lezka kreci w oku na takie zdjecia. Narty, buty, ubrania... wszystko bylo piekne 😃 az by czlowiek chcial wrocic do lat dzieciecych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bez próby oceny, ku przemyśleniu. Powrót na białe po 10 miesiącach moim zdaniem nieco efektywniej jest zacząć od powrotu do techniki a nie wymuszonych quasi sportowych linii na których bohaterka materiału z Białki ciut ciut się gubi .. Tak czy owak serdecznie i szczerze życzę powodzenia.

M.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Marxx74 napisał:

Bez próby oceny, ku przemyśleniu. Powrót na białe po 10 miesiącach moim zdaniem nieco efektywniej jest zacząć od powrotu do techniki a nie wymuszonych quasi sportowych linii na których bohaterka materiału z Białki ciut ciut się gubi .. Tak czy owak serdecznie i szczerze życzę powodzenia.

M.

 

Święte słowa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

To i ja coś wrzucę, migawka z jazdy swobodnej z wczoraj z Soszowa, warun zacny. Przepraszam za przecietna jakość ale telefon słabiutki i trochę szkoda czasu przy tych nadspodziewanie fajnych warunkach.

Dziś pierwszy gs na śniegu na nowych nartach z Adamem Chrapkiem zobaczymy jak będzie.

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...