Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dobry serwis w Poznaniu


valpi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zanoszę co roku narty do Muszaka na Jeleniogórskiej ( koło stadionu Lecha ) . Obok Malty raczej nie ma żadnych serwisów - 3 lata temu był ale się przeniósł

Na Malcie jest serwis przy stoku, wczoraj wieczorem rozmawiałem z serwisantem jak córa walczyła na lekcji w deszczu :mad:

Wiem tyle, że nie mają nawet sprzętu do ręcznej obróbki tylko maszyna.

Ja też noszę do Muszaka ale cały czas szukam kogoś kto się zna na ręcznym serwisie nart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale cały czas szukam kogoś kto się zna na ręcznym serwisie nart.

No i chyba znalazłem. Chłopak w serwisie Makro robi tylko ręczny serwis. Ma spory ruch w interesie więc praktykę ma napewno, nie wiem jeszcze jak z przygotowaniem teoretycznym i tzw. smykałką ;)

Umówiłem się na przyszły tydzień i zobaczę co z tego wyjdzie.

Znajomi korzystają z serwisu w lubelskim Makro i są zadowoleni. W każdym Makro działa to chyba na podobnej zasadzie tzn. sklep daje kilka metrów kw. a serwisant jest niezależny. Nie ma tam nawet miejsca na maszynę więc siłą rzeczy zakres usług jest ograniczony, nie zgadzają się też na smrodzenie kofiksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Paweł Motak na Śniadeckich Ski-service - szczerze odradzam

Szczerze odradzam wizytę na ul. Sniadeckich u Motaka. Facet stosuje metody sprzed kilkunastu lat "przygotowując" sprzęt do sezonu. Krawędzie "po ostrzeniu" są tak samo tępe jak przed, nie mówiąc już o ślizgu który jest niszczony przez nieumiejętne działanie. Niestety szef ski-service na Śniadeckich nie ma pojęcia o nowych technologiach, ślizgach i najzwyczajniej niszczy sprzęt. Osobną sprawą jest mówiąc delikatnie - niekulturalne, prymitywne zachowanie szefa firmy.

Osobiście polecam chłopaków w Suchym Lesie. Miła, profesjonalna obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W King Krossie jest Intersport i tam właśnie z wielkimi obawami zostawiłem swoje kochane tigersharki i powiem że jestem zadowolony.Nartki naostrzyli tak jak sobie zażyczyłem i jeszcze pięknie nasmarowali.Najbardziej bałem się że zjadą mi połowę krawędzi i jak zj.... to nie będzie już na czym poprawić. Jestem bardzo zadowolony.Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ski-servis na Śniadeckich Motak - odradzam

Ski-servis na Śniadeckich Motak - porażka. Facet chyba ma za dużo klientów bo robi na tzw. "odpieprz". Narty nasmarowane kiepsko. W ofercie nie powinnien mieć ostrzenia krawędzi bo najzwyczajniej nie umie tego robić. Polecam ekipę w Suchym Lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 1 year later...
Gość SkiServ.pl

Nowy serwis w Poznaniu

Witam,

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom na sezon 2011/2012 zdecydowałem się otworzyć ręczny serwis narciarski i snowboardowy w Poznaniu.

Sporty zimowe to moja pasja więc gwarantuję sumienne i rzetelne wykonanie usługi! Serwis przeprowadzam w 100% profesjonalnie co jest wynikiem kilkuletniego doświadczenia w branży serwisowania sprzętu zimowego.

Używam tylko i wyłącznie profesjonalnego sprzętu najlepszych marek: TOKO, KUNZMANN, SWIX, BRIKO-MAPLUS, SNOLI.

Na życzenie klienta naostrzę pod wskazanym kątem oraz dopasuję smar do warunków panujących na stoku.

Ostrzę, smaruję na gorąco, nanoszę struktury, naprawiam ślizgi, przeprowadzam regenerację.

Najważniejsze, że bezpłatnie odbiorę Wasze narty w Poznaniu i okolicach, a po serwisie odstawię je pod Wasze drzwi we wcześniej ustalonym terminie.

Konkurencyjne ceny!

Zapraszam! tel 785-00-28-21

www.SkiServ.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...