Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

W raju spotykają się Newton, Pascal i Einstein.

Trzej fizycy stwierdzili, że pobawią się w chowanego.

Einstein zaczyna liczyć: 1, 2, 3...

Pascal i Newton zastanawiają się gdzie tu się schować.

Pascal chowa się za jakąś chmurką.

Newton bierze kredę i rysuje na ziemi kwadrat metr na metr, po czym staje w nim.

- ... 99, 100. Szukam.

Einstein odwraca się i widzi za sobą Newtona.

- Ha! Mam Cię Newton!

- Nie, nie, nie - odpowiada Newton - Ja jestem jeden Newton na metr kwadrat, czyli Pascal.

Spotyka Beduin na pustyni białego. Biały ma na ramieniu papugę, a Beduin węża wokół szyi.

- Te, biały...- mówi Beduin - skąd jesteś ?

- Z Polski.

- Słyszałem, że wy tam nieźle chlejecie, może wypijemy razem?

- No to polej!

Wypili jednego i nic, Beduin nie wierzy i pyta:

- A drugiego wypijesz?

- Wypiję!

Nalał drugiego, Polak wypił i nic.

- A trzeciego wypijesz?

- Wypiję!

Nalał znowu, wypili Polak tylko rękawem otarł gębę, a Beduin już podchmielony:

- A czwartego?

A na to papuga:

- I czwartego, i piątego, i wp***dol dostaniesz, i tego robaka Ci zjemy...

Na statku stary bosman zaciąga się fajką. Podchodzi do niego marynarz:

- Panie bosmanie, używamy tego samego tytoniu, a jednak aromat pańskiej fajki jest o niebo lepszy od mojego. Niech Pan zdradzi, jak pan to robi?

Bosman na to:

- Ha, chłopcze, mam na to pewien stary sposób. Do tytoniu dodaję zawsze parę włosów łonowych młodej dziewczyny...

Zawinęli do portu, zeszli na ląd, a po powrocie na pokład marynarz podchodzi do bosmana i wręcza mu fajkę mówiąc:

- No, niech pan teraz spróbuje, zrobiłem jak pan radził! Bosman wciąga dym, rozsmakowuje się nim przez chwilę i wypuszcza majestatycznie przez nos:

- Za blisko dupy rwiesz synu.

Córka nowego ruskiego biznesmena przychodzi do ojca i oświadcza, że wychodzi za mąż.

- Za kogo?

- Za popa.

- Zwariowałaś?

- Miłość, tato... Serce, nie sługa.

- No dobrze, przyprowadź go jutro.

Córka przyprowadza młodego diakona. Jedzą, piją. Ojciec mówi:

- Wiesz, że moja córka co miesiąc musi mieć inną kreację za 10.000 dolców? Jak wy będziecie żyć? Jak ty ją utrzymasz?

- Bóg pomoże...

- A jeszcze ona przyzwyczajona co tydzień latać do fryzjera do Paryża. I co?

- Bóg pomoże...

- Ona jeździ tylko Ferrari i Porsche, i musi mieć zawsze najnowszy model. Jak ty sobie wyobrażasz życie z nią?

- Bóg pomoże...

Gdy narzeczony poszedł, córka pyta biznesmena:

- I jak, tato, spodobał ci się?

- Burak, to prawda, ale podobało mi się, jak mnie nazywał Bogiem

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"BARDZO"

Jest "wspaniała epoka gierkowska". Pani od polskiego zaangażowana politycznie coś tam zawsze pieprzy, szczególnie o "społeczeństwie radzieckim", jakie to ono wspaniałe, kulturalne,itp.

Na jednej z lekcji ta właśnie pani złapała mnie i kolegę jak graliśmy w okręty. Za karę kazała przygotować wystąpienie publiczne. No więc przygotowaliśmy.

Kolega. -Towarzysze, to dobrze że tak się stało! To dobrze, że udało nam się tego dokonać! To dobrze, że możemy dziś z podniesionym czołem się pochwalić dziełem!

Wtem ja zniecierpliwiony podnoszę rękę i proszę o głos. Podchodzę do mównicy, zajmuję jego miejsce.

Ja. - Nie zgodzę się z towarzyszem! To wcale nie dobrze, że tak się stało! To wcale nie dobrze, że udało nam się tego dokonać! To wcale nie dobrze, że możemy dziś......

To BARDZO dobrze, że tak się stało!!! To BARDZO dobrze, że udało się nam......

Klasa ryła ze śmiechu. Pani resztę lekcji tłumaczyła niestosowność naszego wystapienia. Czy aby na pewno było ono niestosowne? Nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21105_416407498539333_1895234737018507058_n.jpg?oh=09e67b01e5e3a3bcb2d47d697ba9ddda&oe=55D06686

Wybory dobra rzecz!

Dostałem mandat 200 zł od zbójców co to się w krzakach ukryli. Myślę sobie, dwa razy po sobie mieć pecha to mało prawdopodobne. Postanowiłem, odbiję sobie na obecnej władzy te dwie stówy. Zawarłem zakład bukmacherski na rezultat wyborów. Wygrałem, to znaczy wszystko wskazuje, że wygrałem, czekam na oficjalne wyniki.

No i teraz , urwał, żałuję żem więcej nie postawił!:smile:

Edytowane przez Bumer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naród mądry! Naród wie :)

[video=youtube;yRXe9u0wRTA]

Gdyby ten naród nie był taki jaki jest, to by się nie dawał wodzić za nos cwaniakom, którzy od 26 lat zawsze przed wyborami obiecują obniżenie podatków, a zaraz po zdobyciu władzy podatki podnoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, odbiję sobie na obecnej władzy te dwie stówy.

Polecam Ci pracę w komisji wyborczej - co prawda trzeba się trochę napracować przy liczeniu głosów, ale 300zł masz w kieszeni.

A tak wogóle, to cieszę się z Twojej wygranej :D Gratulacje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem, do którego wątku to wrzucić. Chyba ten jest najlepszy :)

http://ekonomika.idnes.cz/slovensky-miliardar-rattaj-kitzbuhel-dxn-/ekonomika.aspx?c=A150525_084315_ekonomika_hro

Z tego, co zrozumiałem, to słowacki miliarder Igor Rattaj (współwłaściciel TMR-u) chce inwestować w... Kitzbühel! Szczyrk, Śpindel, Chopok, Vysoke Tatry i Chorzów to dla nich za mało :stupid: Idą na Alpy! :wink:

To chyba coś o Szczyrku:

Třeba polský Szczyrk, který máme sami a který je velmi podobný kapacitou Špindlu, letos získá z roku na rok šest nových lanovek. Bude z něj obří středisko.

Widać, że szykują się na poważne inwestycje podobne do tych ze Szpindlerowego Młynu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak sobie przeglądam forum i natknąłem się na taki post: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/6476-Troch%C4%99-do-%C5%9Bmiechu?p=216682&viewfull=1#post216682No i wpisałem tak jak kolega radził.I co wyszło?A no zaraz po tym co trza pojawił się link do skionline :biggrin:No cóż najlepsze forum.

Bez tytuĹu.jpg

Pozdrawiam

57da83945214a_Beztytuu.jpg.0b0afe79bb750151842c6b6cc8293c74.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...