Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, tanova napisał:

No tak - jakoś dziwnym trafem w tematyce mniejszości znów wypowiadają się biali mężczyźni, zapewne heteronormatywni B|. Hihihi, hahaha - w końcu temat trochę do śmiechu.

Feminatywy wcale nie są śmieszne i może jednak zostawmy ludziom decyzję, jak sobie życzą, żeby się do nich się zwracać i w jakiej formie o nich mówić? Skoro pewna pani profesor, chce być posłem - ok, skoro moja szefowa chce być profesorką i dyrektorką instytutu - też ok. Respektujmy różnorodność, komu to przeszkadza?

PS. Mnie jednak trochę irytuje, że nawet na tym forum, gdy ktoś mnie cytuje, to pojawia się formułka "tanova napisał". @JC - da się coś z tym zrobić?

 

Bo my myślimy stereotypowo: narciarz (ten narciarz), w dodatku aktywny na forum, to MUSI BYĆ FACET!
Co by tu w ogóle kobieta robiła???

Serdecznie pozdrawiam! Uśmiechu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Bo my myślimy stereotypowo: narciarz (ten narciarz), w dodatku aktywny na forum, to MUSI BYĆ FACET!
Co by tu w ogóle kobieta robiła???

Serdecznie pozdrawiam! Uśmiechu!

E tam, same chłopy na nartach i na forum? Ale nuda! Z babkami weselej, ciekawiej, inny punkt widzenia, a czasem jak jakiś kolorowy trans przemknie, to jeszcze bardziej barwnie się robi.

Również pozdrawiam.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Plywak napisał:

Nie wiem co ty tam ćpiesz Bumerku, ale zauważ, że właśnie wróciły do języka polskiego feminatywy, więc jest dokładnie odwrotnie niż piszesz.

Nie porównuj innych do siebie. Jeśli feminatywy wróciły to jest to zjawisko naturalne. Wraca także glupota, społeczeństwo staje się coraz głupsze, cofa się w rozwoju. Wystarczy prześledzić tematy maturalne czy choćby poczytać komentarze w mediach społecznościowych. Skoro głupsze, znaczy cały wysiłek komunistów aby nauczyć  lud pisać, poszedł psu w d... e.                                                   PS. @Jeeb, tylko nie zajszczyj deski w tym mieszanym kiblu bo chłopom narobisz siary. @tanova, pozdrawiam, jesteś swietnx. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fredek321 napisał:

Zachowanie niedźwiedzia ewidentnie świadczy o "znajomości" z filmującym! Bo widząc tyle ludzi na stoku, z jakiej to przyczyny niedźwiedź podąża za narciarzem?  Zna tego człowieka, może był przez niego dokarmiany itp.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wielu w tym sezonie psioczyło na brak dystansu i nie przestrzeganie zaleceń sanitarnych. I dlatego zamykano stację narciarskie.

Dla porównania tak wygląda kilku godzinna kolejka(niedziela). Do punktu z wymazami w Słubicach. Jak widać dystans, maseczka oraz dezynfekcja w pełni przestrzegane. 

000BJ7OWTSH447OT-C321-F4.jpg

000BJ7OTI69TDG35-C321-F4.jpg

 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 2
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...