Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Bumer napisał:

O tym pisałem kilka razy. Czy zdajesz sobie sprawę że tak o kimś nie można pisać? To urąga nie tylko wymienionej osobie ale także i forum. Przynajmniej  nie może tak pisać jako tako wychowana i obyta osoba. Wnioski wyciągnij sobie sam, jeśli potrafisz. A propos gęby, pokaż publicznie swoją. Porównamy czyś piękniejszy.

Akurat tutaj się zgodzę z @Bumer, niezależnie od tego, co prywatnie sądzę o tej pani i telewizji, w której pracuje.

Natomiast wpis @Spiochu jest poniżej pasa :/.

Miał być wątek z humorem, a zrobiło się niemiło ...

Edytowane przez tanova
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bumer napisał:

O tym pisałem kilka razy. Czy zdajesz sobie sprawę że tak o kimś nie można pisać? To urąga nie tylko wymienionej osobie ale także i forum. Przynajmniej  nie może tak pisać jako tako wychowana i obyta osoba. Wnioski wyciągnij sobie sam, jeśli potrafisz. A propos gęby, pokaż publicznie swoją. Porównamy czyś piękniejszy.

W naparzankach widzę żeś obyty, ale może jednak wyjaśnisz nam jak to inne wyznania ciągną kasę większą od KK.

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tanova napisał:

Akurat tutaj się zgodzę z @Bumer, niezależnie od tego, co prywatnie sądzę o tej pani i telewizji, w której pracuje.

Jesteś tego pewna? Przecież gęba to nie jest słowo obraźliwe! Może zestawienie "gęba Holeckiej" nie jest całkiem neutralne, ale mieści się w mainstreamowym standardzie. Gdybyśmy usłyszeli "pysk Holeckiej" to byłoby to przekroczenie granicy. Przypomnę Ci Ferdydurkę gdzie masz rozważania o gębie. W tym "nie ma ucieczki przed gębą, jak tylko w inną gębę".

A teraz przeczytaj "odpowiedź" Bumera i zastanów się czy ostatnie zdanie rzeczywiście pozwala Ci (poprzez dzięksa) na identyfikowanie się z tym wpisem. Dla mnie jest to o wiele bardziej chamskie od "gęby Holeckiej" Ta wypowiedź skonstruowana jest zresztą według bumerowskiej normy. Wstęp o upadku obyczajów i pouczanie o braku kultury po czym długi rynsztok zaprzeczający wstępowi. Tutaj rynsztok był akurat krótszy.

Bumer to Bumer ma u mnie gombrowiczowską gębę i nic tego nie zmieni. Nawet jak jest bardzo przystojny.

  • Like 5
  • Haha 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tanova napisał:

Akurat tutaj się zgodzę z @Bumer, niezależnie od tego, co prywatnie sądzę o tej pani i telewizji, w której pracuje.

A ja ma kompletnie inne zdanie - Widzisz, ja kompletnie prywatnie nic nie sądzę o tej Pani, natomiast uważam ze jeśli ktoś swoją "facjatą" firmuje coś i pcha sie na sztandary konkretnej partii, idei czy działań podlega krytyce jak te, jest ich częścią. Przestaje być osobą prywatną..a może staje sie ideą?.. (wszak znamy takie "odczłowieczenie " z pewnego przemówienia o LGBT).

Innymi słowy mamy zdanie odmienne i z tego tytułu wcale Cie nie zwymyślam. Choć to może sie Twojemu przedmówcy wydać dziwne.

Celowo pisze do Twojego posta bo Bumerowi jak coś napisze "wbrew" opluje mnie natychmiast jadem i wyzwiskami - jednocześnie oskarżając mnie o to właśnie.. taki przewrotny psotnik ..:)

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Bumer napisał:

 Czy zdajesz sobie sprawę że tak o kimś nie można pisać? To urąga nie tylko wymienionej osobie ale także i forum. Przynajmniej  nie może tak pisać jako tako wychowana i obyta osoba. 

Jako tako wychowana, dobrze powiedziane, już wiem dlaczego wyzywasz innych od obszczynóg.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wujot napisał:

 

Bumer to Bumer ma u mnie gombrowiczowską gębę i nic tego nie zmieni. Nawet jak jest bardzo przystojny.

A czego się spodziewasz? Kiedyś napisałem że potrafię zareagować ze aż w pięty wejdzie. Żyje dostatecznie długo aby i rynsztok poznać. Nie jest to trudne. Szybko się uczę od niektórych forumowiczów. Natomiast inni jakoś nie potrafią nic pojąć. Choćby młotem w łeb wkładał, nic nie dociera. I to jest właśnie tym smaczkiem "trochę do śmiechu", z tym że ja śmieje się z tego, czego niektórzy inni ni zboja nie są w stanie nawet zauważyć. Nie mówiąc żeby w sobie dostrzec. (A może się mylę?) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bumer napisał:

A czego się spodziewasz? Kiedyś napisałem że potrafię zareagować ze aż w pięty wejdzie. Żyje dostatecznie długo aby i rynsztok poznać. Nie jest to trudne. Szybko się uczę od niektórych forumowiczów. Natomiast inni jakoś nie potrafią nic pojąć. Choćby młotem w łeb wkładał, nic nie dociera. I to jest właśnie tym smaczkiem "trochę do śmiechu", z tym że ja śmieje się z tego, czego niektórzy inni ni zboja nie są w stanie nawet zauważyć. Nie mówiąc żeby w sobie dostrzec. (A może się mylę?) 

Mylisz się. To Ty tutaj uczysz rynsztoka. Jesteś wprost ekspertem.

Dla mnie zupełnie tutaj niepotrzebnym.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Bumer napisał:

Kiedyś napisałem że potrafię zareagować ze aż w pięty wejdzie.

Popłakałem sie ze śmiechu..... przecież rzucasz od czasu do czasu jakąś swoją "prawdę" (okraszoną sowicie wyzwiskami..a jak) a potem zbierasz "po łbie" od wszystkich (albo prawie wszystkich) którym sie chce pisać.

... lubisz to chyba .. 😄

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wujot napisał:

Jesteś tego pewna? Przecież gęba to nie jest słowo obraźliwe! Może zestawienie "gęba Holeckiej" nie jest całkiem neutralne, ale mieści się w mainstreamowym standardzie. Gdybyśmy usłyszeli "pysk Holeckiej" to byłoby to przekroczenie granicy. Przypomnę Ci Ferdydurkę gdzie masz rozważania o gębie. W tym "nie ma ucieczki przed gębą, jak tylko w inną gębę".

A teraz przeczytaj "odpowiedź" Bumera i zastanów się czy ostatnie zdanie rzeczywiście pozwala Ci (poprzez dzięksa) na identyfikowanie się z tym wpisem. Dla mnie jest to o wiele bardziej chamskie od "gęby Holeckiej" Ta wypowiedź skonstruowana jest zresztą według bumerowskiej normy. Wstęp o upadku obyczajów i pouczanie o braku kultury po czym długi rynsztok zaprzeczający wstępowi. Tutaj rynsztok był akurat krótszy.

Bumer to Bumer ma u mnie gombrowiczowską gębę i nic tego nie zmieni. Nawet jak jest bardzo przystojny.

W zasadzie miałam na myśli pierwszą część wypowiedzi @Bumer, nie końcową zaczepkę. Ale dalsza dyskusja - ta na bieżącej stronie - wytrąciła mi argumenty. Chyba mam nieco odmienne poczucie humoru, lub humoru mi brak - może i tak.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tanova napisał:

 

Natomiast wpis @Spiochu jest poniżej pasa :/.

Miał być wątek z humorem, a zrobiło się niemiło ...

To odpowiedz lepszym żartem. Ja przynajmniej spróbowałem trzymać się tematu. 

Wracając do wątku:

orlen.jpg.07606d736606ad2a44cd4de3ca0054f1.jpg

Edytowane przez Spiochu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bumer napisał:

Podpis na obrazku pochodzi z materiałów propagandowych z roku 2021. Jak widać, już wtedy ludność zatraciła umiejętność poprawnego pisania.

Oznaczało to ni mniej ni więcej że pisał to ktoś niezbyt wykształcony, ktoś z "prostego ludu"  (ten co to wszystko kupi jak mawiał Kurski) - czyli "rodzimy" elektorat PISu zaczyna dostrzegać że jest robiony w balona. W czasie kiedy partii rządzącej udało sie w części społeczeństwa wykształconego zakorzenić mentalność chłopa pańszczyźnianego to bardzo dobry znak. 

..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... ..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... ..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... ..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... ..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... ..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... ..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... ..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... 

..pewnie szło tak na pasku ..co Bumer ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lexi napisał:

Oznaczało to ni mniej ni więcej że pisał to ktoś niezbyt wykształcony, ktoś z "prostego ludu"  (ten co to wszystko kupi jak mawiał Kurski) - czyli "rodzimy" elektorat PISu zaczyna dostrzegać że jest robiony w balona. W czasie kiedy partii rządzącej udało sie w części społeczeństwa wykształconego zakorzenić mentalność chłopa pańszczyźnianego to bardzo dobry znak. 

..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... ..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... ..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... ..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... ..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... ..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... ..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... ..cztery nogi - dobrze...dwie nogi - źle ... 

..pewnie szło tak na pasku ..co Bumer ?

Wiesz, powiem szczerze. Wydawało mi się że to ty jesteś tym adresatem pasków ekranowych telewizji. Patrząc na język, sprawność posługiwania się tekstem pisanym, formę, treść, szyk, błędy... Tak ciebie jakoś zaklasyfikowałem. Ale, zwrócę uwagę na treść tych pasków aby czegoś się dowiedzieć. Wiedzy nigdy dosyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2008 o 15:14, MB napisał:

ha,ha...ha!

wygrałem dwie flaszki i to chyba takie z przedłużaną szyjką:P

ruchem w tym miejscu rządzą dwie zasady:

zasada pierwsza: judo jak się komu co udo

zasada druga: duży może więcej ( patrz przejeżdżające ciężarówki i autobusy)

a w ogóle żółtki jeżdżą po prąd

chłopaki kiedy mam się spodziewać wygranej?:D

o fuuuujj!!!

teraz otwarłem ten drugi link

potrzebna jeszcze będzie trzecia flaszka bo na trzeźwo tego się oglądać nie da

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...