Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Tricki na dobry początek :D


FANKA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Planuje rozpoczac jezdzic freestyle'owo i chcialabym kupic narty BLIZZARD MUG IQ Junior http://www.foreversport.sklep.pl/Mug+IQ_p2916.html Mysle ze beda dobre na mnie prawda? (mam 145cm wzrostu, waze 40kg i kupuje narty na 129cm). Zaproponujcie mi jakies tricki ktorych musze sie nauczuc na poczatku zeby potem szlo coraz lepiej ;) Myslalam nad 180-ka i 360-ka. I moze jakies graby? Napiszcie swoje propozycje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to na początek proponuje doskonałe opanowanie wszelkich technik współczesnej jazdy. Bez tego jest w moim mniemaniu o wiele ciężej.

Na początek proponuje 180 na płaskim. Takie szybkie przekręcenia. No i do tego jazde w tył. Potem to juz z górki ; )

Powodzenia życzę z mojej strony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucz sie backflipa do karetki:D nie no a tak powaznie naucz sie normalnie dobrze jeździć przodem tyłem a dopiero myśl o powietrzu

za wczas mi się enter klepnoł :]

jak myślisz na serio o freestylu to polecam youtube odwiedzić, masz tam filmosy dla początkujących od czego tak naprawde zaczynac czego unikać jakich błędow popełniać.

jak masz gdzieś batute jakąś to potrenuj w sali "na sucho" zawsze lepiej sie na batucie wypir((( niż na twardy śnieg albo na jakiegoś boksa:}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freestylowcem nie jestem, więc ja może coś o sprzęcie.

Na tym również się nie znam, ale mam znajomych w Zakopcu - respect dla chłopaków !!! - którzy śmigają freestyle i to na europejskim poziomie.

Blizzard nie jest cool/trendy w tematyce nart freestylowych - raczej Voelkl, Salomon, Armada no i Fischer - zajebiaszcze Addicty z zeszłego sezonu - białe u góry, zielone odblaskowe na ślizgach. jak chcesz kupić, to na PW, podam Ci linka na sklep:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugie może na głowe a nie na oczy :D

chcialabym kupic narty BLIZZARD MUG IQ Junior http://www.foreversport.sklep.pl/Mug+IQ_p2916.html Mysle ze beda dobre na mnie prawda? (mam 145cm wzrostu, waze 40kg i kupuje narty na 129cm).

jedyne twintipy na jakich jezdziłęm to "felkle" dogen mientkie jak wszystkie freestylówki tyle moge o nich powiedzieć ale jesli chodzi o długość to ja bym wziął następną czyli jeszcze dłuższą nie wiem ile maja ale mysle że tak około 137 powinne być okej.

Zaproponujcie mi jakies tricki ktorych musze sie nauczuc na poczatku zeby potem szlo coraz lepiej Myslalam nad 180-ka i 360-ka. I moze jakies graby? Napiszcie swoje propozycje

A jesli chodzi o Dżampowanie to zacznij od opanowania "hopania" czyli obczaj sobie jedną hope i jak już poczujesz sie pewnie i stwierdzisz że latasz odpowiednio wysoko i odpowiednio bezpiecznie lądujesz spróbuj 180' albo jakiegoś łatwego graba ;)

To mój autorski program nauczania fristajlu jesli ktos ma lepszy pomysł to niech FANKE oświeci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...