Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SkiResort, Cerna Hora - Pec pod Snezkou


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, artkas napisał:

Pięknie, pięknie, tylko nie wiem czy Twoje zachwalanie i reklama to dobry pomysł, bo ściągniesz tam jeszcze te tłumy ze Szczyrku, Białki i innych tym podobnych ;)

Na szczęście odległość robi swoje...B|, możemy być raczej spokojni;):)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super relacja [mention=4841]Ratrak[/mention]...Widoki na Karkonosze i naszą królową Śnieżkę ,piękne.[emoji4]
 

Dziękuję :)! Zazdroszczę Wam bliskości tych gór. Przeszedłem Karkonosze latem wzdłuż i wszerz ale narciarsko zawsze kojarzyłem je z krzesełkiem na Kopie i wiecznie zamkniętym FISem w Szklarskiej. Teraz już myślę o Spindlu, ale nie wiem czy ma taki klimat jaki jest na trasach w Pecu :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Annaa napisał:

Byłeś tam również  w 2013r?¬¬ i się nie podobało? pogody nie było?:)

Byłem tam w zeszłym roku, pogoda była, ludzi masa, ceny wysokie  - nie ciągnę mnie tam.

A Janskie postaram sie odwiedzicw tym roku na jakiś weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wojgoc napisał:

 Nie, pływam na golasa po lekko ośnieżonych nartostradach.

Kazdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i nie bardzo rozumiem o jaki zamęt Ci chodzi

Oczywiście,każdy może wyrazić własne zdanie

Chciałbym poczytać Twoje relacje z wyjazdu narciarskiego ale  jakoś się nie mogę doszukać

 

Edytowane przez marcinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, marcinn napisał:

Oczywiście,każdy może wyrazić własne zdanie

Chciałbym poczytać Twoje relacje z wyjazdu narciarskiego ale  jakoś się nie mogę doszukać

 

Nie wiedziałem, ze to obowiązek forumowicza zamieszczać relacje.

Co do Spindla - za czasów komuny bardzo popularna forma wyjazdów na narty były tzw ekspressnarty, taki jednodniowy wypad na narty  tylko autobusem, najczęściej Janskie, Pec lub Spindel bo najbliżej.Ilekroć jechaliśmy do Spindla zawsze "Pepiki" próbowały nas oszukać na kasę - Niemiec z DDR ze swoimi markami był hołubiony. Po zmianie ustrojowej bloku wschodniego tez sie jeździło ale mentalność Czechów ze Spindla nie uległa zmianie, wg mńie było coraz gorzej, bo wartość marki wzrosła. Będąc w Spindla w zeszłym sezonie tez próbowano nas oszukać w knajpie.stad taka moja opinia o tym miejscu.

Janskie ńie kojarzą mi sie z tego typu postępowaniem, najmilej wspominam Velka Upa z najlepszym smażonym serem w u Jezirka.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście potrzebowałbyś sporo czasu, bo to spory kawał słabej drogi z Gór Stołowych...

Dzień dobry jestem tu nowy z pisaniem czegokolwiek, czytam od dawna.

Pozdrawiam:)

 

5 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Pięknie to wygląda! Szkoda, że nie miałem więcej czasu podczas pobytu w Górach Stołowych. :) Warto by sprawdzić... ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Capricorn napisał:

Rzeczywiście potrzebowałbyś sporo czasu, bo to spory kawał słabej drogi z Gór Stołowych...

Dzień dobry jestem tu nowy z pisaniem czegokolwiek, czytam od dawna.

Pozdrawiam:)

Dzień dobry.

To nie jest spory kawał drogi. Raptem 70 km i 1.15-1.25 godz. spokojnej jazdy. A słaba droga to nie rozumiem, chyba mamy różne pojęcie o drogach? Może chodzi Tobie o brak autostrady...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marionen napisał:

Dzień dobry.

To nie jest spory kawał drogi. Raptem 70 km i 1.15-1.25 godz. spokojnej jazdy. A słaba droga to nie rozumiem, chyba mamy różne pojęcie o drogach? Może chodzi Tobie o brak autostrady...

Najkrótsza droga z Karłowa do Szpindla to 94 km (oczywiście przez Czechy), rzeczywiście nie jest autostradą:) I nie jest rewelacyjna, sporo miejscowości, kręto itd. jak to w górach...

Zacler nie ma z tym nic wspólnego.

Napisałem po to aby uświadomić Koleżeństwu spoza Dolnego Śląska , że ten "wypad" to prawie tak jak "skoczyć" ze Szczyrku do Zakopca sprawdzić warunki:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Capricorn napisał:

Napisałem po to aby uświadomić Koleżeństwu spoza Dolnego Śląska , że ten "wypad" to prawie tak jak "skoczyć" ze Szczyrku do Zakopca sprawdzić warunki:)

Ok, każda wskazówka, opinia zawsze w cenie. :)

Generalnie dwa lata temu regularnie jeździłem na Chopok, gdzie ode mnie to ponad 160 km w jedną stronę. Te 94 to light. :)

Lubię zwiedzać nowe stacje, a po zdjęciach z Czech tutaj puszczanych uznałem, że przynajmniej niektóre są warte odwiedzin. 9_9

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Capricorn napisał:

Najkrótsza droga z Karłowa do Szpindla to 94 km (oczywiście przez Czechy), rzeczywiście nie jest autostradą:) I nie jest rewelacyjna, sporo miejscowości, kręto itd. jak to w górach...

Zacler nie ma z tym nic wspólnego.

Napisałem po to aby uświadomić Koleżeństwu spoza Dolnego Śląska , że ten "wypad" to prawie tak jak "skoczyć" ze Szczyrku do Zakopca sprawdzić warunki:)

Ale my rozmawiamy o wypadzie kolegi @Ratrak do Janske Lazne, Spindleruv Mlyn to temat poboczny. A z Karłowa do Janske to niecałe 70 km. Zacler w tym wypadku to nie po drodze. Mi się droga przez Trutnov wydaje spoko, ale wychowałem się na drogach bałkańskich, typu Cetynje - Kotor, to nasze wyobrażenie może być różne. Szczyrk  - Zakopane to jednak trochę dłuższa bajka..

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2018 o 20:33, Ratrak napisał:


Dziękuję :)! Zazdroszczę Wam bliskości tych gór. Przeszedłem Karkonosze latem wzdłuż i wszerz ale narciarsko zawsze kojarzyłem je z krzesełkiem na Kopie i wiecznie zamkniętym FISem w Szklarskiej. Teraz już myślę o Spindlu, ale nie wiem czy ma taki klimat jaki jest na trasach w Pecu :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak szukasz coś w klimacie Pecu, to wg mnie najbardziej podobny ośrodek to Rokytnice nad Jizerou.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...