Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SkiResort, Cerna Hora - Pec pod Snezkou


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, marionen napisał:

Zdecydowanie Andel w Janske Lazne jest pierwszą trasą otwieraną w Czechach. Często zaczynam tam sezon. Któregoś roku (około 10 lat temu) byłem na nartach 30 albo 31 października i nie mówię tu o skiturach.

Taa. Co więcej na szutrowkach można próbować zjazdów na sam dół. Świetna zabawa gdy Andel się znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, sstar napisał:

Taa. Co więcej na szutrowkach można próbować zjazdów na sam dół. Świetna zabawa gdy Andel się znudzi.

Mi się Andel nie znudził, ale opcja zjazdu na dół jak najbardziej ok. Zawsze wracałem gondolą, że też nie wpadłem na pomysł zjazdu na nartach. Sprawdzę przy najbliższej okazji. Przecież gondola cały czas pracuje, gdy Andel już działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

Mi się Andel nie znudził, ale opcja zjazdu na dół jak najbardziej ok. Zawsze wracałem gondolą, że też nie wpadłem na pomysł zjazdu na nartach. Sprawdzę przy najbliższej okazji. Przecież gondola cały czas pracuje, gdy Andel już działa...

Całkiem spokojne jest przedłużenie Andela. Odbicie w prawo czy zjazd pod gondola bardziej czujne i wymagające...także śniegu;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W zeszłym roku oficjalnie otwierali w połowie grudnia mimo iż warunki były wystarczające już na początku. Byłem w pierwszy weekend grudnia chodziła gondola i Andel, czynny tylko Andel i oficjalnie gondola na parking. Oczywiście zjerzalismy po śniegu ale trasy nieprzygotowane na środku armatki i ogólnie kartoflisko. Mostek zagrodzony więc trzeba było się wypiąć przed. Mogli by wtedy puścić dużo więcej ale jak pytałem w zaprzyjaźniony ski barze czescy goprowcy są kontaktowani od połowy grudnia. 

Myślę że w tym roku będzie podobnie 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzisjaj Ćerny Dul😏, wzięliśmy 4 godzinki bo pogoda nie zapowiadała się zbyt ciekawie, pierwszą godzinkę jeździło się fajnie no ale później mgła=marna widoczność+ mżawka =koniec fajnej jazdy i ewakuacja po 3 godzinkach na kwaterkę przebrać mokre łachy🙄,na dzisiaj koniec zobaczymy jak jutro nas aura potraktuje

20190213_091144.jpg

20190213_102057.jpg

20190213_102119.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojgoc napisał:

@MAIKEL 1977 - fajnie, ze przypominałeś mi te rewiry - tam sie uczyłem jeździć, ale dawno już tam ńie byłem zima.

Ńie wiem gdzie mieszkasz ale najlepszy smażony ser z knedlikami w tej okolicy był/jest w knajpie u Jezirka w Velka Upa

Mieszkamy w J.L

1 godzinę temu, artkas napisał:

@MAIKEL 1977 napisz coś więcej jak tam warunki, bo rozważam najbliższy-letni weekend i pytanie czy warto.

Śniegu sporo , jak lubisz jeździć po brei w ciepełku to jak najbardziej polecam:P

20190215_140146.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...