Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SkiResort, Cerna Hora - Pec pod Snezkou


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, tanova napisał:

Lubię Černý Důl - mieszkaliśmy tam trzy razy w hoteliku przy rynku B|. A ośrodek dość kameralny i trochę retro, ale ładne trasy i niezbyt zatłoczone.

Też mam sentyment do tego miejsca, były okresy w naszym narciarskim życiu,że byliśmy tam co niedzielę.:) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja z synami dzisiaj pierwszy raz odwiedziliśmy Cerną Horę i Pec. Od rana we wsi karkonoskiej, gdzie śpimy lało, czyli prognozy sprawdziły się. Na szczęście w górach padał mokry śnieg, a a na szczytach już normalny. czyli "suchy". Zdziwieni byliśmy jak dobrze, równiutko wszędzie były przygotowane trasy. Lekki nocny przymrozek ładnie utrwalił pracę ratraków. Na to nie byliśmy przygotowani. Synowie szerokie dechy zamienili na slalomki i gigantki (mieliśmy mały zapas w aucie), a ja swoje Nomady dałem do fachowego serwisu przy dolnej stacji gondoli. Teraz to już była inna jazda. Śnieg coraz gęstszy, widoczność taka sobie, ok. południa przenosimy się do Peca gąsienicowym pojazdem co jest dla nas jakąś tam atrakcją. W Pecu polany przy górnych talerzykach miodzio, zero ludzi, 5-10 cm świeżego śniegu bez ani jednego śladu. Kręcimy się po ośrodku do 15.30. Warunki stają się dość trudne z uwagi na dużą ilość mokrego śniegu w niższych partiach ośrodka. Powrót skibusem do Janskich Lazni. Jutro  Spindl. Zostałem przegłosowany przez młodzież.

 

20190310_160810.jpg

20190310_111347.jpg

Nomady w SPA

20190310_104522.jpg

Marcin wycina łuki

Marcin.jpg

Markowi zawsze podobały się mocne wozy

20190310_115806.jpg

20190310_121659.jpg

20190310_125412.jpg

20190310_142737.jpg

20190310_144524.jpg

20190310_165445.jpg

Edytowane przez andy-w
  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
17 hours ago, lika said:

Jak to dokładnie wygląda z tym połączeniem PEC - Czerna Hora? Jakaś dopłata? w obie strony?

W zeszłym sezonie skibus z Peca do Cernej Hory i na odwrót był darmowy, a to jest dobre kilkanaście kilometrów. Pojazd gąsienicowy na górze jadący szczytami także był darmowy. Od piątku do poniedziałku będziemy w Spindlu i Cernej. Biorę dwóch narciarzy, którzy jadą tam pierwszy raz. Rok temu byłem tam pierwszy raz i podobało mi się.

Edytowane przez andy-w
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Wybieramy się ze znajomymi w weekend do Janskich Lazni. Mam takie pytanie. Będziemy mieszkać w Svoboda nad Úpou i chcemy dojeżdżać Skibusem na Cerna Hora? Jest on darmowy i w celu potwierdzenia musimy wysiąść na ostatnim przystanku? I trzeba posiadać jakaś specjalną kartę, żeby móc kupić karnet, który jest tańszy czy mozna to zrobić i odebrać ją na miejscu?  

Trochę pytań jest, ale z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bounce Cześć. Skibusy są darmowe oprócz Citybusów- w Pecu jeżdzą za darmo, inne miejscowości trzeba mieć kartę pensjonatu,hotelu. Warto poczytać rozkład jazdy- generalnie ze Svobody kieruj się na autobus do  Cerny Dul albo Janskie Laznie C. Express. Wszystko jest ładnie napisane :)

https://www.skiresort.cz/pl/informace/skibus/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...