Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Inne forum o nartach :)


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

to jak każdy dokłada to i ja dokładam- każde forum ma swoją "specyfike" i każde jest inne jak inni są ludzie i....admini moderatorzy którzy nimi zarządzają ( admin i moderator to tez ludz), jak sie stworzy przyjazną atmosfere to aż sie chce pisać,:):) nie zawsze mądrze ale pisać:D,

także ja pozdrawiam wszystkich:P a co do tamtego forum, niema sie co nimi przejmować, i nerwów sobie szarpac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak każdy dokłada to i ja dokładam- każde forum ma swoją "specyfike" i każde jest inne jak inni są ludzie i....admini moderatorzy którzy nimi zarządzają ( admin i moderator to tez ludz), jak sie stworzy przyjazną atmosfere to aż sie chce pisać, nie zawsze mądrze ale pisać,

także ja pozdrawiam wszystkich:P a co do tamtego forum, niema sie co nimi przejmować, i nerwów sobie szarpac

No właśnie , Bartosz ma w pełni rację ;) Ja np. nie zaglądam tam w ogóle i nie interesuje się co tam piszą. Udzielam się tu i jest fajnie :)

P.S. Tak ładnie to ująłeś bugajson że jeszcze ktoś z tamtego forum to skopiuje i wrzuci do podobnego wątku :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Ambroży wtedy to się zdenerwuję i zastosuję kodeksy :P i będzie wtedy rozrywka :D

ja tez nie zaglądam tam bo po co - z moze dwa razy tam byłem ale zadnych ciekawych informacji wszystko bardzo haotycznie także to nie dla mnie.z

ja wyznaje zasadę lepiej jedno a dobrze niż 10 i każde do du**, a tamto forum niech sobie istnieje i w parade sobie nie wchodzmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 years later...
22 minuty temu, brachol napisał:
22 minuty temu, brachol napisał:

U mnie to samo :(

To może małe podsumowanie... sezonu, jesli lepszy wątek jest to proszę o przeniesienie, nie skasowanie, przez admina tego postu. Na zjazdowych wyszło mi 15, na turowych 25, widać zwekslowanie i powrotu już nie ma. Ze zjazdowych miejsca: Szklarska, Karpacz, Czarnow, Zieleniec, Czorsztyn, Jurgow, Kotelnica, Kamieńsk, Kazimierz. Odkryciem Czarnow. Off: Szklarska i Kopa. Narty: sl (sztekli i rossi), gs (master rossi), am (scott the Ski) wszystkie super w zależności od kontekstu może rossi sl mniej mi się podobały niż w poprzednim sezonie, no ale sztekle zauroczyły. Z on na skiturach doszłaby Czarna Góra, Rymarz i Wielka Sowa, poniekąd, bo wszystkie zamknięte gdy tam byłem, niektóre na stałe zreszta.

DF87F465-2DFD-42E2-94F3-435065C1D339.jpeg

E09A8649-77FD-46C6-9C14-F52528773E5B.jpeg

Edytowane przez sstar
Fotki
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jeeb napisał:

no już bez paniki, pewnie remontują silnik albo mieli atak hakerów,

max 2-3 dni i znowu będzie hulało

pewno tak; ale jak walczyć z uzależnieniem;-)

a znasz ich admina? masz do niego jakiś kontakt, mejl, tel, możesz wysłać mi na priva jeśli nie tajemnica

a propos ataków, pół żartem, pół serio

https://www.zdnet.com/article/france-russian-state-hackers-targeted-centreon-servers-in-years-long-campaign/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sstar napisał:

pewno tak; ale jak walczyć z uzależnieniem;-)

a znasz ich admina? masz do niego jakiś kontakt, mejl, tel, możesz wysłać mi na priva jeśli nie tajemnica

a propos ataków, pół żartem, pół serio

https://www.zdnet.com/article/france-russian-state-hackers-targeted-centreon-servers-in-years-long-campaign/

 

 

https://m.facebook.com/search/posts/?q=skiforum.pl&source=filter&isTrending=0&tsid=0.6657939838714237

 

 

Edytowane przez Jeeb
  • Like 1
  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo było w tej serwerowni

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/ovh-pozar-w-serwerowni-wylaczyl-kilka-duzych-stron.html

Problem w tym, że w niektórych przypadkach spłonęły nie tylko główne serwery, ale też serwery zapasowe. W najgorszym razie może to oznaczać utratę wszystkich danych. Wkrótce powinno udać się dokładniej oszacować straty, a tymczasem przypomnijmy tylko, że przechowywanie backupu w tej samej serwerowni, w której trzymane są oryginalne pliki, to raczej średni pomysł. Mamy teraz na to doskonały dowód. 

 

  • Like 1
  • Thanks 3
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MarioJ napisał:

słabo było w tej serwerowni

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/ovh-pozar-w-serwerowni-wylaczyl-kilka-duzych-stron.html

Problem w tym, że w niektórych przypadkach spłonęły nie tylko główne serwery, ale też serwery zapasowe. W najgorszym razie może to oznaczać utratę wszystkich danych. Wkrótce powinno udać się dokładniej oszacować straty, a tymczasem przypomnijmy tylko, że przechowywanie backupu w tej samej serwerowni, w której trzymane są oryginalne pliki, to raczej średni pomysł. Mamy teraz na to doskonały dowód. 

 

 

38 minut temu, MarioJ napisał:

słabo było w tej serwerowni

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/ovh-pozar-w-serwerowni-wylaczyl-kilka-duzych-stron.html

Problem w tym, że w niektórych przypadkach spłonęły nie tylko główne serwery, ale też serwery zapasowe. W najgorszym razie może to oznaczać utratę wszystkich danych. Wkrótce powinno udać się dokładniej oszacować straty, a tymczasem przypomnijmy tylko, że przechowywanie backupu w tej samej serwerowni, w której trzymane są oryginalne pliki, to raczej średni pomysł. Mamy teraz na to doskonały dowód. 

 

Tak się kończy outsourcing, raz lepiej raz gorzej... ps ja mam na home.pl

 

Edytowane przez sstar
Film
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, JC napisał:

Myślę, że nie. Powinni mieć kopie w innym miejscu. Najwyżej nie będzie danych z ostatnich dni.

Powinni mieć jeśli ktoś o tym myślał i o to dbał. Często się zdarza, że właściciele strony korzystają z platformy, która za nich ogarnia temat backupów i jeśli ogarnęła niewystarczająco to po sprawie.

Mimo wszystko mam nadzieję, że się bardzo mylę i mają backupy w innym miejscu i wszystko niebawem wróci do normy. :)

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja skiforum to duchy, prawie nikt nie wiedział kim są, nie odpowiadali na żadne prośby, nie prowadzili żadnej moderacji, nie reagowali na spamerów, więc równie dobrze (zgodnie ze swoim zwyczajem) mogli pokpić także sprawę backupów.

Mam nadzieję, że niedługo wyjdę na idiotę myląc się. :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Ziemowit napisał:

Administracja skiforum to duchy, prawie nikt nie wiedział kim są, nie odpowiadali na żadne prośby, nie prowadzili żadnej moderacji, nie reagowali na spamerów, więc równie dobrze (zgodnie ze swoim zwyczajem) mogli pokpić także sprawę backupów.

Mam nadzieję, że niedługo wyjdę na idiotę myląc się. :)

No nie wiem. Już wcześniej wcięło sporo materiałów albo stały się one absolutnie nieodszukiwalne. Też bym chciał się mylić ale optymistą nie jestem.

pozdro

Wiesiek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...