Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Inne forum o nartach :)


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, pawelb91 napisał:

Dobrze powiedziane, bo ostatnie czasy to prawie sam śmietnik. 

Owszem było sporo śmiecia, ale i ostatnio pojawiało się niemało cennych dyskusji. Skionline jest znacznie mniej wygodne na telefonach. Ja bywałem tu jeszcze gdy wtyczka Tapatalk działała. Chyba się trzeba będzie przeprosić. Szkoda tracić kontakt z ludźmi. Oby udało się przywrócić dane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kael napisał:

Na FB pojawił się post: "Najprawdopodobniej straciliśmy 16 lat historii 1f641.png"

Szkoda by było, z dawniejszych czasów było tam sporo wartościowych treści.

Nie tylko z dawniejszych. Choć masz rację, że wpisy takiego sp Nico 130 były świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Koledzy Drodzy czy coś ktoś coś stracił czy nie stracił tego jeszcze nikt nie wie. Jeżeli już to powinienem czuć się najbardziej dotknięty bo napisałem tam kilkanaście tysięcy postów z czego niektóre kosztowały naprawdę trochę pracy. Myślę o postach syntetycznych, których aktualność jest cały czas weryfikowana. Dokumentacje wydarzeń i zawodów mam zdublowaną dla potomnych a reszta...

Ale... to już jest historia, która się wydarzyła i nie ma co nad nią płakać ani do niej wracać. Myśleć w przód a nie w tył kochani. Ja osobiście mam to serdecznie w dupie i innym również polecam.

Pozdrowienia

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Koledzy Drodzy czy coś ktoś coś stracił czy nie stracił tego jeszcze nikt nie wie. Jeżeli już to powinienem czuć się najbardziej dotknięty bo napisałem tam kilkanaście tysięcy postów z czego niektóre kosztowały naprawdę trochę pracy. Myślę o postach syntetycznych, których aktualność jest cały czas weryfikowana. Dokumentacje wydarzeń i zawodów mam zdublowaną dla potomnych a reszta...

Ale... to już jest historia, która się wydarzyła i nie ma co nad nią płakać ani do niej wracać. Myśleć w przód a nie w tył kochani. Ja osobiście mam to serdecznie w dupie i innym również polecam.

Pozdrowienia

Forum to nie tylko treści, to także, a może przede wszystkim ludzie, z niektórymi mam kontakt telefoniczny, ale z częścią fajnych osób jedyny kontakt był przez skiforum, wiec tego, a nie tysięcy choćby i przednich postów żal.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MarioJ napisał:

Mitek, ja się bardzo o Ciebie martwię i innych. Jak wytrzymasz na moderowanym forum ? Jak sobie dasz radę bez pisania przekleństw, obelg etc ? 😁

Już zresztą widać że jakieś zwieracze puszczają.

 

Są różne fora i różne moderacje. Martw się o siebie, zamiast prowokować i moderować.
PS pisanie, ze komuś puszczają zwieracze to chyba obelga, no bo raczej nie przeklenstwo

Edytowane przez sstar
PS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mitek napisał:

Jeżeli już to powinienem czuć się najbardziej dotknięty bo napisałem tam kilkanaście tysięcy postów z czego

z czego 99% dopiepszania sie do uzytkownikow :D wielka strata :) 

 

PS. ty byles tam zwyklym uzytkownikiem czy wlascicielem/ adminem/  itp? 

Edytowane przez Matifcb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Matifcb napisał:

z czego 99% dopiepszania sie do uzytkownikow :D wielka strata :) 

 

PS. ty byles tam zwyklym uzytkownikiem czy wlascicielem/ adminem/  itp? 

Cześć

Widać, że mało czytałeś albo mało rozumiałeś.

A co do pytania to skąd taki pomysł???
Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotrek napisał:

Jak widać skiforumowe gwiazdy wydają się z lekka zagubione w nowej rzeczywistości😵, nerwowo szukając

 miejsca dla siebie👀

Nie wiem do kogo pijesz, pewno do Mitka, bo ja gwiazda wbrew nickowi nie jestem, a i tak mam 3x więcej wpisów na tym forum niż ty. Odpowiedzialbym ci jak żaba z pewnego żartu o tonacym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 12.03.2021 o 17:55, Ziemowit napisał:

Nie ma się co kłócić i rozkminiać kto do kogo pije.

Wracając do sedna sprawy, mam nadzieję, że @Jeeb właśnie rzuca koła ratunkowe rozbitkom dryfującym przez internet i rozpaczliwie szukającym miejsca odpoczynku.

potrzebujesz także ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jeeb napisał:

potrzebujesz także ?

Chodziło mi bardziej o tych, którzy nie mają dokąd iść, żeby pisać o rzeczach nienarciarskich, których tutejszy admin nie akceptuje, np. smoleńsk, obajtek, rydzyk, epidemia, protesty i tak dalej. :P

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sstar napisał:

Pomogłem naciskając start installation, chyba, ze popsułem...

Nic się nie stało. Z linuxowego terminala bash trzeba odpalić "chmod -R 777 /home/www/skiforum.pl/web" i można będzie popchnąć to dalej i przejść do zakładki "License". Ale nie masz dostępu, więc nic nie zrobisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...