Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Inne forum o nartach :)


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jeeb napisał:

Kim jesteś że w pierwszym poście bez przywitania oceniasz użytkowników i administrację tego forum ?

Wyluzuj, bubol to bardzo pozytywna osoba ze skiforum.

No chyba że to wyrafinowany żart, to kupuję i doceniam :)

 

P.S. Obstawiam to drugie :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, moruniek napisał:

Witamy na forum. Do zobaczenia na nartach.

Krzysztof jak tylko będzie możliwość i będziesz w okolicy to zawsze. 

Może i się nie przywitałem, ale trochę tu błądzę.

Najwazniejsze, że mam z wami kontakt.

Edytowane przez Bubol
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sstar napisał:

Tu są rozne ideologie. Lepiej bez falstartu.

Nie chodzi o falstart tylko informację, że "pracujemy nad przywróceniem forum".  Bez tego znaczy - nie pracujemy.  Nawet jako marka za chwilę domena skiforum.pl nic nie będzie warta. 

Zresztą, widać, że JC ciśnienie też zeszło, więc tutaj też da się funkcjonować. Widzę nawet plusy z jednego miejsca. 

 

Pozdro

Wiesiek

Edytowane przez Wujot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wujot napisał:

Nie chodzi o falstart tylko informację, że "pracujemy nad przywróceniem forum".  Bez tego znaczy - nie pracujemy.  Nawet jako marka za chwilę domena skiforum.pl nic nie będzie warta. 

Zresztą, widać, że JC ciśnienie też zeszło, więc tutaj też da się funkcjonować. Widzę nawet plusy z jednego miejsca. 

 

Pozdro

Wiesiek

Plusy dodatnie czy ujemne?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sstar napisał:

Może jednak odkopują coś ze zgliszcz.

Być może coś odkopują. Forum tak naprawę stoi i jest wstępnie gotowe do użytku. Jest tylko ustawiona blokada dostępu w postaci przekierowania na stronę z napisem "Pracujemy nad przywróceniem strony 🙂'. Wystarczy ją zdjąć.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ziemowit napisał:

Być może coś odkopują. Forum tak naprawę stoi i jest wstępnie gotowe do użytku. Jest tylko ustawiona blokada dostępu w postaci przekierowania na stronę z napisem "Pracujemy nad przywróceniem strony 🙂'. Wystarczy ją zdjąć.

Kont nie ma. Próbowałem sign in oraz przypomnij hasło. Brak usera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem czy zabrać głos w tej dyskusji - w kontekście SF. Tytułem wstępu jestem monogamistą i kiedy - no nawet nie szukałem - trafiłem na coś takiego jak SF po prostu się zalogowałem. SF wypełniło całkowicie moje zapotrzebowanie na pobieranie wiedzy teoretycznej dla potrzeb wykonywanego zawodu, zwłaszcza rozmowy z "senior-em", "mitek-iem", "wort-em", "ferraenzo" i wieloma innymi użytkownikami. Uzyskałem nieocenioną pomoc która bezpośrednio wpłynęła na poziom mojego nauczania. Kiedy i gdzie na SF popełniłem błąd - błąd polegał na tym iż 1. uzewnętrzniałem się emocjonalnie w tematach poza narciarskich 2. Podejmowałem dyskusję w tematach społeczno - politycznych.

Czy tęsknię za SF - tak - proszę nie odbierajcie tego jako krytyka SO - poziom dyskusji narciarskich był wg. mnie bardzo wysoki.

Czy wrócę na SF - pewnie tak ale widząc zapotrzebowanie na "dobre" porady myślę że SO pozostanie w moim kręgu zainteresowań. 

Na koniec z góralsko hanysowskim pozdrowieniem, fotka z dzisiejszego poranka :

 

Worek Raczański.jpg

  • Like 8
  • Thanks 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam ..Duch napisał:

 Uzyskałem nieocenioną pomoc która bezpośrednio wpłynęła na poziom mojego nauczania.

1. uzewnętrzniałem się emocjonalnie w tematach poza narciarskich 2. Podejmowałem dyskusję w tematach społeczno - politycznych.

 

Na koniec z góralsko hanysowskim pozdrowieniem, fotka z dzisiejszego poranka :

 

Worek Raczański.jpg

Nie ma za co 😉

ps. bycie sobą to nie błąd...

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adam ..Duch napisał:

Czy tęsknię za SF - tak - proszę nie odbierajcie tego jako krytyka SO - poziom dyskusji narciarskich był wg. mnie bardzo wysoki.

Jajakobyły użytkownik dołączę do Twojej tęsknoty i mam nadzieję że ten wysoki poziom dyskusji zostanie także wprowadzony na to forum.

7 godzin temu, Adam ..Duch napisał:

Na koniec z góralsko hanysowskim pozdrowieniem, fotka z dzisiejszego poranka :

też pozdrawiam z dzisiejszego poranka

P1030310.thumb.JPG.faf7e043736bab033a34291b845fed18.JPG

P1030313.thumb.JPG.6e5ab233c0ee9dbedb1e3a144f3872b7.JPG

P1030327.thumb.JPG.66b5af6986f29a72a1984c479d6a9b1b.JPG

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusji stricte narciarskich było tam bardzo dużo. Poza narciarskich też. Jednak zawartość merytoryczna była ogromna. Może dlatego, że jest po sezonie, ale tutaj niewiele się dzieje pod względem dyskusji o nartach. Zalogowany jestem na SO od kilku lat, wystarczało mi jednak jedno forum, głównie też dlatego, że łatwiej było obsługiwać na telefonie (Tapatalk). 

Adam, fajnie że korzystasz z różnych informacji, to trochę tak jak czytanie forum pacjenckiego przez lekarza, pokazuje inną perspektywę. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ziemowit napisał:

To był chyba sarkazm, bo kazałeś skasować swoje konto

nie kazałem tylko bardzo grzecznie poprosiłem ale moje posty ciągle można było czytać

2 godziny temu, Ziemowit napisał:

 pisałeś "nigdy więcej" :D

Kiedy i gdzie to napisałem bo nie przypominam sobie ?

Nawet mam pamiątkę dla tych co tęsknią

 pre_1382360258__forum.thumb.jpg.7a2cef78cdf91a0e72bcc8e278060bc9.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...