Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Inne forum o nartach :)


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Plywak napisał:

Mitek wspominał ostatnio o problemach okołocovidowych. Może po prostu nie ma czasu. Pojawia się sporadycznie na kocham narty i skifever.

Ile to człowiek może mieć czasu, żeby obskoczyć cztery fora narciarskie. Dwa jak wymieniłeś, obecne i pamięci świętej skiforum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sstar napisał:

wulgaryzmy, jakie MarioJ używa np na kochamnarty, pokroju imbecyl,

Imbecyl to nie jest wulgaryzm tylko diagnoza :-)

cyt. z wiki

"funkcjonowanie intelektualne dorosłego człowieka na poziomie 9. roku życia. W okresie przedszkolnym istnieją trudności z nabywaniem reguł społecznych (lojalność, współdziałanie), a także niezręczność fizyczna, powolny rozwój motoryczny. Poza tym do 9. roku życia rozwój jest prawidłowy. Osoby takie mogą nabywać umiejętności samoobsługowe, nie gubią się w dobrze znanym terenie, mogą pracować w zakładach pracy chronionej. Nie powinny zakładać rodzin. "

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Jeeb napisał:

Imbecyl to nie jest wulgaryzm tylko diagnoza 🙂

cyt. z wiki

"funkcjonowanie intelektualne dorosłego człowieka na poziomie 9. roku życia. W okresie przedszkolnym istnieją trudności z nabywaniem reguł społecznych (lojalność, współdziałanie), a także niezręczność fizyczna, powolny rozwój motoryczny. Poza tym do 9. roku życia rozwój jest prawidłowy. Osoby takie mogą nabywać umiejętności samoobsługowe, nie gubią się w dobrze znanym terenie, mogą pracować w zakładach pracy chronionej. Nie powinny zakładać rodzin. "

 

Nie wiem czy widzieliście ostatni wyrok w sprawie Babci Kasi, wyrok jest niesamowity, aczkolwiek chyba jeszcze nieprawomocny. Wobec policjantów użyła słowa dureń i została uniewinniona.

 

Nie udało się potwierdzić zarzutu policjantów o licznych i obelżywych słowach kierowanych przez Babcię Kasię pod ich adresem. „Żadnych tego typu sformułowań nie słychać ani kiedy była przenoszona z miejsca, gdzie pokojowo protestowała, ani kiedy była wleczona po chodniku, ani kiedy była niesiona do radiowozu”.

Jedyne słowo, które faktycznie miało paść, to „dureń”. Sędzia nie ma jednak do niego większych zarzutów.

Na nagraniach odtworzonych w sądzie słychać jedynie, jak Babcia Kasia woła: „Zabierz ode mnie durniu te obrzydliwe łapy”.

Na końcu sędzia odniosła się do tego jedynego obraźliwego słowa, jakie miało paść pod adresem policjantów: „dureń”.

„To pogardliwe określenie, wskazujące na osobę, która podejmuje działania w sposób bezrefleksyjny. I tak było w tym przypadku. Funkcjonariusze pytani o okoliczności słabo rozpoznawali z jakiej przyczyny osoby znalazły się pod budynkiem Sądu Najwyższego. Wykonywali polecenia, ale zapominali, że są przy tym zobligowani do przestrzegania prawa” – mówiła sędzia przypominając, że naruszenia prawa funkcjonariusz nie może zrzucić wyłącznie na przełożonych. „Również mogą ponosić odpowiedzialność”.

https://oko.press/babcia-kasia-przed-sadem-trwa-rozprawa-zeznaja-swiadkowie-obrony-tekst-aktualizowany/

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Jeeb napisał:

Imbecyl to nie jest wulgaryzm tylko diagnoza 🙂

cyt. z wiki

"funkcjonowanie intelektualne dorosłego człowieka na poziomie 9. roku życia. W okresie przedszkolnym istnieją trudności z nabywaniem reguł społecznych (lojalność, współdziałanie), a także niezręczność fizyczna, powolny rozwój motoryczny. Poza tym do 9. roku życia rozwój jest prawidłowy. Osoby takie mogą nabywać umiejętności samoobsługowe, nie gubią się w dobrze znanym terenie, mogą pracować w zakładach pracy chronionej. Nie powinny zakładać rodzin. "

Jako osoba pracująca m.in. z osobami niepełnosprawnymi powiem tylko, że to diagnoza archaiczna i nieużywana od wielu lat w środowisku medycznym. Obecnie funkcjonują zupełnie inne klasyfikacje osób z niepełnosprawnością intelektualną, a określenia typu debil, imbecyl, kretyn, kaleka uznaje się za obraźliwe. Pozdrowienia :)

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Plywak napisał:

Mitek wspominał ostatnio o problemach okołocovidowych. Może po prostu nie ma czasu. Pojawia się sporadycznie na kocham narty i skifever.

Szanowne towarzystwo nie martwi się o Mitka 😏 ma się dobrze , ważniejsze rzeczy ma teraz na głowie od jakiegoś bana 🤪

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
W dniu 28.04.2021 o 08:10, grimson napisał:

Czym to panowie zasłużyli sobie na bana?

Może zbyt późno odpowiadam, ale wcześniej nie zauważyłem tego postu. Po prostu zareagowałem na chamstwo, na prymitywizm i  obrażanie  za wyznawane wartości. Zareagowałem w sposób ostry,  odpowiednimi słowy dopasowanymi do słów treści które mnie oburzały  aby  do naruszającego  dotarło.  Bana mam w nosie, ale martwi mnie co innego. W niektórych kwestiach to na forum ograniczone jest prawo do  wyrażania swojego sprzeciwu i  obrony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bumer napisał:

Może zbyt późno odpowiadam, ale wcześniej nie zauważyłem tego postu. Po prostu zareagowałem na chamstwo, na prymitywizm i  obrażanie  za wyznawane wartości. Zareagowałem w sposób ostry,  odpowiednimi słowy dopasowanymi do słów treści które mnie oburzały  aby  do naruszającego  dotarło.  Bana mam w nosie, ale martwi mnie co innego. W niektórych kwestiach to na forum ograniczone jest prawo do  wyrażania swojego sprzeciwu i  obrony. 

Nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Możesz akceptować że swój sprzeciw musisz wyrażać w kulturalny sposób albo możesz się przenieść na skiforum, gdzie panuje totalna wolność wypowiedzi. Na tym polega wybór.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ziemowit napisał:

Nie spodziewałem się po Tobie tego pytania, raczej: "Ludzie, 206 dni Jacek więził mnie na Skionline, teraz jestem wolny!!!" :)

Cześć

Ja jestem po prostu zaskoczony. Jak ktoś chce żebym gdzieś pisał to nich mnie poprosi a nie: wyślij maila. Żenada.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...