Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Inne forum o nartach :)


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robalek

... nawet miałem pisać,że długo chcesz te grzechy odpuszczać bo popielec dopiero za rok :D

No właśnie to miałem na myśli bo ta środa wypadła 6 lutego a Ja wpis dokonałem 10 lutego.

Ale za Twoje odpuszczenie serdeczne dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek
...nie mają jeszcze tematu "Dumpling Zębowa Wróżka"?

To prawda, nie mają.

P.S. Sądzę że nie ma się tak do końca co zżymać na tamto forum bo wielu z Was zapewne też je odwiedza i pisze na obu.

Też tak robię ale nie powielam postów, wypisując na obu to samo.

Jak da się zauważyć nasi "główni" też nie piszą tego samego i tu i tam, może to takie tutejsze miłosierdzie wspierać słabszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic
ha,ha,ha,........:D

no dobrze,że na fotelu siedzę anie na taborecie

jaki qrva popielec,czyżby Benedykt pozmieniał coś w roku liturgicznym:confused:

a grzechy to (ja przynajmniej) Ci Robalek odpuszczam

A może Robalek jest z tych co Rewolucję Październikową obchodzą w listopadzie, a święta mają w styczniu ?? :D

Respect !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum wcale nie jest takie cinkie. Trochę obiektywizmu by się przydało w niektórych wypowiedziach. Skionline jest oczywiście najlepsze. Spójrzcie jednak ile postów dziennie tam ludzie piszą. Oni tak samo jak my uważają się za rodzinę i ich zdaniem to jest najlepsze forum o nartach. Odnośmy się z szacunkiem do każdej inicjatywy popularyzującej ten wspaniały sport. Traktujmy to forum jak zdrową konkurencję a nie wrogów. Bo jedno nas łączy i to jest najważniejsze. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz, sam się trochę zagalopowałem. Ważne że jest co raz więcej narciarzy z polski i co raz więcej prawdziwych miłośników tego sportu. Cieszmy się z tego ;)

Tak na prawdę pierwsza 10 w PL nic by nam nie dała. Oczywiście dla Jacka dużą satysfakcje i może jakieś oferty ciekawe ale dla nas forumowiczów chyba nic. Dalej będziemy sobie dyskutować w ten sam sposób. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum wcale nie jest takie cinkie. Trochę obiektywizmu by się przydało w niektórych wypowiedziach. Skionline jest oczywiście najlepsze. Spójrzcie jednak ile postów dziennie tam ludzie piszą. Oni tak samo jak my uważają się za rodzinę i ich zdaniem to jest najlepsze forum o nartach. Odnośmy się z szacunkiem do każdej inicjatywy popularyzującej ten wspaniały sport. Traktujmy to forum jak zdrową konkurencję a nie wrogów. Bo jedno nas łączy i to jest najważniejsze. Amen.

Acha: Wielki Post czas rekolekcji :D

Wielka rodzina: a jak urodziny to nikt nie przyszedł:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już nie przesadzajmy z tą powagą - nikt nikogo tu nie chciał przecież obrażać. Chyba wszyscy odebrali ten temat troszkę z przymróżeniem oka:)

Ale jakie przymrużenie oka: serwer trzeba im wysadzić w powietrze, a wszyscy z tego forum którym udowodnimy przynależność do tamtego forum będą spaleni na stosie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum wcale nie jest takie cinkie. Trochę obiektywizmu by się przydało w niektórych wypowiedziach. Skionline jest oczywiście najlepsze. Spójrzcie jednak ile postów dziennie tam ludzie piszą. Oni tak samo jak my uważają się za rodzinę i ich zdaniem to jest najlepsze forum o nartach. Odnośmy się z szacunkiem do każdej inicjatywy popularyzującej ten wspaniały sport. Traktujmy to forum jak zdrową konkurencję a nie wrogów. Bo jedno nas łączy i to jest najważniejsze. Amen.

... jaka konkurencja ??? dla zwyklego uzytkownika to jest alternatywa a nie konkurencja; przynaleznosc to tez jest dziwne pojecie, przeciez mozna pisac na wszystkich forach swiata jak sie komus podoba mamy w koncu demokracje :D

Stwierdzenie ze skionline jest "oczywiscie najlepsze" zakrawa na oczywista oczywistosc, moim zdaniem forum jest tak dobre jak odpowiedzi na zadawane pytania przez uzytkownikow + poziom kultury uzytkownikow. Jezeli juz mam porownywac to powiem ze na tym forum bylem juz wiele razy niewybrednie atakowany, przyznaje ze sam bez winy nie jestem i czasem kij w mrowisko wsadze :rolleyes:

Statystyka zalaczona przez JC dotyczy pewnie calego portalu skionline.pl (ktory jest moim zdaniem najlepsza strona www narciarska w Polsce), natomiast tamto forum ma zdecydowanie wiecej postow i uzytkownikow i na pewno jest tam rowniez troche kompetentnych osob ktore odpowiadaja konkretnie na pytania i nie szydza z niewiedzy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jaka konkurencja ??? dla zwyklego uzytkownika to jest alternatywa a nie konkurencja; przynaleznosc to tez jest dziwne pojecie, przeciez mozna pisac na wszystkich forach swiata jak sie komus podoba mamy w koncu demokracje :D

Stwierdzenie ze skionline jest "oczywiscie najlepsze" zakrawa na oczywista oczywistosc, moim zdaniem forum jest tak dobre jak odpowiedzi na zadawane pytania przez uzytkownikow + poziom kultury uzytkownikow. Jezeli juz mam porownywac to powiem ze na tym forum bylem juz wiele razy niewybrednie atakowany, przyznaje ze sam bez winy nie jestem i czasem kij w mrowisko wsadze :rolleyes:

Statystyka zalaczona przez JC dotyczy pewnie calego portalu skionline.pl (ktory jest moim zdaniem najlepsza strona www narciarska w Polsce), natomiast tamto forum ma zdecydowanie wiecej postow i uzytkownikow i na pewno jest tam rowniez troche kompetentnych osob ktore odpowiadaja konkretnie na pytania i nie szydza z niewiedzy ...

No bracie tera żeś kija wsadził w mrowisko. SB cię znajdzie oj znajdzie.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wpis i od razu tekst który ma wszelkie znamiona prowokacji tak naprawdę niczym niepopartej.

Trzeba było przeczytać wszystkie wpisy tego wątku a dowiedziałbyś się wielu informacji w tym że to temat z przymrużeniem oka;) .

Specjalnie sie logowałeś do skionline tylko po to by prztyknąć temu portalowi w nos.

Wątpię by szefostwo tamtego portalu pogratulowało Tobie tego "bohaterskiego" czynu a tym wpisem wystawiłeś sobie prawdziwe świadectwo.

Nie chodzi o prowokację, ale o szanowanie się wzajemne.

A epitety były dość niewybredne i tylko tyle.

Zaglądam i tu i tam i widzę , że jesteście forami uzupełniającymi się więc po co to obrzucanie g***.

No chyba,że przymrużanie oczu dotyczy tylko jednej strony, bo inaczej to odrazu banowanie.

No ale JC zaraz ten tekst też wymaże, a ja chciałbym tylko pokazać wrażenie, jakie odniosłem czytajac ten wątek.

Jeżeli kogos tym uraziłem to przepraszam.

Pozdrawiam ex -wert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...