Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Inne forum o nartach :)


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam tam swój profil, raczej nic tam nie piszę, ale czesto czytam. Nie wydaje mi się, aby ktoś tu kogoś obrzucał błotem. To jest właśnie specyficzne poczucie humoru, które panuje na tym forum:) Mi bardzo odpowaida. A dlaczego wybrałem to, a nie tamto. To na Skionline jest dla mnie bardziej przejrzyste, chyba z racji mniejszej ilości osób, a dodatkowo przyzwoita stronka, dużo informacji, no i wiem kto jest kto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ilu braci?? Wow, to jakas nowość, bo w moich stronach to jeden to już patologia ale ja pochodzę z konserwatywnej rodziny :)

Ale "do ilu braci" w sensie z siostrami czy bez?? bo wiesz, słyszałam że pleć nieważna - liczy się uczucie... albo sport:)

Poczekaj...chwile... bo sie az zakrztusilem piwem :D , a samemu sie ciezko klepnac w plecy

"Bracia" w "sensie z siostrami" brzmia bardzo dobrze.

Uczucie TAK - byle obustronne, to co tam plec wtedy....

Moze byc i sport i uczucie, takie "przyjemne z pozytecznym" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... To jest właśnie specyficzne poczucie humoru, które panuje na tym forum:) Mi bardzo odpowaida. ...

Może będę troszkę upierdliwy, ale czy w tym wypadku specyficzne powinno się równać g...ne?;)

Bo tak poza tym to czytając Was do tej pory nieraz uśmiałem się do łez.:D

I mam nadzieję poudzielać się bardziej już w innych tematach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic
Może będę troszkę upierdliwy, ale czy w tym wypadku specyficzne powinno się równać g...ne?;)

Bo tak poza tym to czytając Was do tej pory nieraz uśmiałem się do łez.:D

I mam nadzieję poudzielać się bardziej już w innych tematach. :)

No to jak pasuje Ci nasze ... poczucie humoru, to pisz śmiało i nie przejmuj albo przejmuj się raczej uwagami admina oraz moderatora.

A opieprz na pewno nie raz jeszcze dostaniesz :)

Ale jak to się mówi - jak się nie wywrócis, to ....

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będę troszkę upierdliwy, ale czy w tym wypadku specyficzne powinno się równać g...ne?;)

Bo tak poza tym to czytając Was do tej pory nieraz uśmiałem się do łez.:D

I mam nadzieję poudzielać się bardziej już w innych tematach. :)

No to masz chrzest za soba :D Witamy w klubie, a raczej na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

hej

Tak czytajac cały ten watek powiem tak...."konkurencyjne"forum na www.skiforAm.pl to było pierwsze forum na ktorym sie zalogowałem-i po pierwsze czesc moim watkow była wywalana - tzn ciezko było mi cos umiescic i poruszyc jakis temat a jak juz poruszylem to odczuwałem ze odpowiadaja na za przeproszeniem"na odpierdol",potem odkryłem to forum SKIONLINE i powiem ze tu mnie przyjeto lepiej...Otrzymałem informacje na pytania i mozna było i mozna nadal sobie swobodnie pogadac na dowolny temat,bo kazdy STARY WYJADACZ :) odezwie sie czy to do poczatkujacego forumowicza czy srednio-zaawansowanego...A co najwazniejsze kazdy widze z miła checia doradzi....Ktoś tu napisał RODZINA-ja jestem wogole nowy w tym temacie jak narty ale polubilem mimo ze nie jezdze dobrze - to narty wprowadzam do swojego zycia i chce zeby tak zostało-a Wy mi w tym pomagacie-rada i rozmowa.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Tak czytajac cały ten watek powiem tak...."konkurencyjne"forum na www.skiforAm.pl to było pierwsze forum na ktorym sie zalogowałem-i po pierwsze czesc moim watkow była wywalana - tzn ciezko było mi cos umiescic i poruszyc jakis temat a jak juz poruszylem to odczuwałem ze odpowiadaja na za przeproszeniem"na odpierdol",potem odkryłem to forum SKIONLINE i powiem ze tu mnie przyjeto lepiej...Otrzymałem informacje na pytania i mozna było i mozna nadal sobie swobodnie pogadac na dowolny temat,bo kazdy STARY WYJADACZ :) odezwie sie czy to do poczatkujacego forumowicza czy srednio-zaawansowanego...A co najwazniejsze kazdy widze z miła checia doradzi....Ktoś tu napisał RODZINA-ja jestem wogole nowy w tym temacie jak narty ale polubilem mimo ze nie jezdze dobrze - to narty wprowadzam do swojego zycia i chce zeby tak zostało-a Wy mi w tym pomagacie-rada i rozmowa.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW

... z odpowiedziami jest zwykle tak, ze jak pytanie jest proste to znajdzie sie wielu chetnych zeby odpowiedziec ale jak pytania sa bardziej "zaawansowane" :P to czesto zostaja bez odpowiedzi bo albo osoby czytajace nie znaja odpwiedzi albo nie chca dzielic sie ze swoja wiedza i dotyczy to kazdego forum :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...