Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Super film :)


Ambro

Rekomendowane odpowiedzi

ten double frontflip nieudany w 1 filmiku- ostry koleś :D hehe ale nie naprawde 1 filmik prze prooo, ta hopa mnie zabila :OOOOOOOOOOOOOOO chłopcy wiedzą co robią:)

natomiast na początku w tym 2 filmiku fajna ta "podwójna hopa" i ten pal :o ogolnie chyba wiekszego parku nie widziałam jak na tych filmikach są:)

ogolnie coraz bardziej (bo od wyjazdu do francji gdzie ostro w puchu pośmigalem) nakręcam się na freestyle i na puch, na next sezon moze nartki sobie nawet sprawie, no ale chyba buty będą do tego nie bardzo bo są troszku innee??

amber ogolnie filmik dojebunda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No filmik jest NICE :) te skoki rozwalają :eek:

Polecam jeszcze inne z z tej strony. Mozna je znaleźć w zakładce Stuff i tam filmy (na górze strony). ;)

P.S. Bugajson nie gadaj że zaczynasz zabawe z freeridem, masz w podpisie "ski2die" czyli tak jak nazywa sie ten portal z filmami. Pewnie tam jesteś liderem i się ukrywasz z tym. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Naprawdę godny zobaczenia filmik freeridowy. Super muza, niesamowici narciarze, gigantyczny snowpark i ani jednego parapetu na horyzoncie :D Poniżej na stronce jest też drugi filmik też fajny ale nie aż tak ;)

Niestety gadają po francusku ale nie ich gadka jest tu ważna ;)

http://ski2die.pl/news.php?artykulID=403

kuwa mi nie działa ten link?whayyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA zajawe złapałem już na poczatku sezonu ;) film widziałem już wczesniej, na wypasie :P a co do nart FS polecam przednia zabawa, po sportowych deskach troche sie człowiek czuje jak na zabawkach... 36 z miejsca jakość na lajcie idzie ;) po stoku dziwnie sie jezdzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA zajawe złapałem już na poczatku sezonu ;) film widziałem już wczesniej, na wypasie :P a co do nart FS polecam przednia zabawa, po sportowych deskach troche sie człowiek czuje jak na zabawkach... 36 z miejsca jakość na lajcie idzie ;) po stoku dziwnie sie jezdzi ...

ja jak jechalem 1 raz na takich nartach to nie wiedzialem jak sie skręca :D ale zabawa przednia tylko musi być gdzie...oj tam w risoul we francji to dopiero był park i woooogole:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Przyznaje,podpatrzone na konkurencyjnym forum;),ale trzeba to zobaczyć-to jest głęboki śnieg!!

http://www.youtube.com/watch?v=gqD5zY-spf8&feature=channel

Warto przypatrzeć się na jakich nartkach jeżdżą - ołówki :)

I ta sama ekipa:

http://www.youtube.com/watch?v=sP29F7u1BxE&feature=channel

2:41 to mój hit.

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie gdzieś w Stanach - jakieś Gory Skaliste albo coś w tych okolicach - suchy puch na to mówią czy jakoś tak. Narty istotnie mają cieniuchne, może specjalnie dla potrzeb nagrania i efektu niemniej wygląda fajnie. A taka jazda jak nic nie widać przypomina mi akcje gdy byłem młody i głupi i jeździliśmy z różnych przełęczy i stromych żlebów bez niczego, znaczy sie w samych goglach i z czekanem w łapie tylko, skakało się z nawisu czy grani dla uzyskania rozpędu i jechało- głównie na dupie:D. Kilka fajnych zjazdów w głębokim śniegu było a ze 2 razy to bym się zabił w tym raz sie nieźle skontuzjowałem. Kiedyś z kumplem założyliśmy taki zjazd z Babiej Góry z tzw Kościółków - tyle, że głową w dół i na brzuchu - wtedy to już nic nie było widać - paskudne uczucie i do tego nikt nie nagrywał. Pewnie teraz na youtube robilibyśmy furorę jako nieźli debile:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ci faceci robia normalne już nie jest, no i znartami to ma mało wspólnego ale wrażenie robi. Chłopaki kasków nie używają - no bo jak walną o coś to ask i tak nie pomoże;

http://www.youtube.com/watch?v=eX564wM05SY&feature=rec-HM-fresh+div

i inna realizacja ostatniego skoku:

http://www.youtube.com/watch?v=VaPEBo9gvkM&feature=related

i jeszcze coś normalniejszego:

Edytowane przez mihumor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 years later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...